Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

wróć do serwisu Księgowość 112 odpowiedzi w tym temacie

#101 biznespolly11

biznespolly11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 09:29

Zdecydowanie za granicą :) pozdrawiam ;) 

#102 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 13:42

Bardzo fajnie można spędzić czas w Western Camp – http://westerncamp.pl/. Nawet bez noclegu to warto sobie tutaj podjechać i zobaczyć jak tę wioskę z dzikiego zachodu przygotowali. Czuć klimat jak ze starego dobrego westernu Winnetou, czy coś w tym stylu. 

#103 Anastazja55

Anastazja55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 15:19

Ja osobiście polecam I w Polsce i za granicą;) jak za granicę to jeździmy zawsze z biurem podrózy Coral Travel . Bardzo dobre oferty last minute. Poza tym jest sie ubezpieczonym podczas wakacji ;)

;)

#104 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 15:23

Zwykle spędzam w Polsce.

#105 Agnieszka2018

Agnieszka2018

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 10:32

Zawsze spędzałam wakacje w Polsce. W tym roku byłam pierwszy raz za granicą i ... chyba zmienię obiekt wakacyjny. Ja nie mówię, że Polska nie jest piękna, ale kurde dość droga. Zdecydowanie porównywalnie wychodzą wakacje za granicą. Byliśmy w tym roku w Hispszanii. A pogoda gwarantowana.

#106 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 20:23

Jak mam być szczera, to dla mnie najpiękniejsze wakacje zawsze są w Bieszczadach :) Uwielbiam te góry, bo zawsze można tam znaleźć coś nowego. W tym roku na weekendowej wycieczce udało nam się zobaczyć szlaki, o których przeczytałam na https://bieszczady.l...dala-od-tlumow/. Są to o wiele mniej zatłoczone ścieżki, które są naprawdę piękne :)

#107 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 01 październik 2018 - 01:52

Chyba bezpieczniej w Polsce, zagraniczne firmy bywają efemeryczne.

#108 Lucy2000

Lucy2000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01 styczeń 2019 - 15:26

a ja zastanawiam się nad trochę dalszą wycieczką.. Mianowicie chodzi mi o góry. Myślałam o wyjeździe do Zakopanego tak na przełomie lutego i marca.. Byłam tam kiedyś i mam upatrzone pokoje. Myślicie, że to dobra opcja? Rozważam jeszcze inne miejsca takie jak np Szczawnica i to miejsce - http://www.polskieostoje.pl/. Był tam ktoś może i może polecić? Wypoczynek dla 4 osób :) No i jeszcze jedna opcja... Bieszczady. Też mi się podobają i dawno tam nie byłam. Fajne, dzikie.. rewelacja. Myślę o Ustrzykach? Ktoś poleca jakieś miejsce tam? 

#109 Guest_Agataka

Guest_Agataka
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 16:12

Popatrz na sunandsnow, mają promocje na luty do Zakopanego własnie, 15-30% jeśli dobrze pamiętam.

#110 ShimonVebKR

ShimonVebKR

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2019 - 16:56

Cześć Jeśli mówimy o zimie, wolę ciepłe kraje. Na przykład moja rodzina i ja kochamy Tajlandię. To prawda, że ​​w tym roku nie latał, bo był huragan.

#111 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 466 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 12:30

To zależy, jaką "zagranicę" konkretnie mamy na myśli.

#112 Maalinkaaaa

Maalinkaaaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:52

Wybieram polskie góry i morze po sezonie.

#113 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 01 luty 2019 - 18:29

Ja zawsze wybieram spokojne miejsce i w zeszłym roku byliśmy w Dziwnowie nad polskim morzem. Mają tam naprawdę cudowne turystyczne miasteczko z pięknymi i spokojnymi plażami oraz mnóstwem atrakcji w pobliżu. A jeżeli chodzi o noclegi to polecam sprawdzić także ofertę Morska Chatka http://www.morskachatka.pl bo pod względem jakość-cena są jednym z najlepszym miejsc do wypoczynku przynajmniej moim zdaniem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych