Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

wróć do serwisu Księgowość 137 odpowiedzi w tym temacie

#41 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 11:40

Chyba ciężko stwierdzić, gdzie jest lepiej, bo każdy ma swoje preferencje i lubi co innego. Ciepłe klimaty to zdecydowanie za granicą, ale Polska jest z kolei piękna i warto to dostrzec.

#42 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 274 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 23:20

Oczywiście, że w Polsce – najlepiej w Zakopanem. Jest w nim wiele atrakcji, których nie sposób nie zobaczyć! Szukając noclegu, warto zapoznać się z ofertą Mountain APARTMENTS. Za ich pośrednictwem można wynająć świetne apartamenty, zlokalizowane nieopodal głównych atrakcji. Niektóre z nich są z widokiem na góry!

#43 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 11:25

Zależy co kto lubi. My tegoroczne wakacje spędzamy jednak w polsce. Jest tutaj przynajmniej bezpiecznie, a na południu niekoniecznie. Mamy teraz zamiar odwiedzić Kudowę Zdrój. chcemy się tam zatrzymać w hotelu verde montana, ponieważ ma świetną lokalizację, jest w centrum miasta.

#44 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 11:36

Zarówno w Polsce jak i za granicą. Ja staram się spędzać wakacje na przemian. W zeszłym roku byłam nas naszym morzem a w tym wybrałam czartery jachtów w Chorwacji . Nie lubię leniwie leżeć na plaży tak więc takie aktywne wakacje to jest to!

#45 Stanislaw443

Stanislaw443

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:57

Ja ostatnio byłem nad morzem, ale  w przyszłym roku wolałbym gdzieś za granicę.  zastanawiam się nad Bałkanami... 

#46 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 18:14

Podróże zagraniczne to bardzo ciekawy temat. :) wybierasz się samochodem czy może jednak w grupie?

#47 RamseyG

RamseyG

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 sierpień 2017 - 08:07

No właśnie jak wolicie? Wakacje w Polsce czy może zagranicą? Gdzie jest lepiej? Gdzie Wy wolicie spędzać wakacje?

Wakacje w Polsce mogą być urocze, chociaż ceny często są droższe niż za granicą. Wiele zależy też od towarzystwa. 

porady prawne online

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 10:40

Wakacje w Polsce mogą być urocze, chociaż ceny często są droższe niż za granicą. Wiele zależy też od towarzystwa.

Możesz podać jakiś konkretny przykład, że ceny w Polsce są wyższe od cen za granicą? Czy tylko dlatego wypisujesz bzdury, żeby tu wcisnąć reklamę?

#49 ulryk1410

ulryk1410

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 16:52

Zdecydowanie w Polsce ;D Nie ma to jak u siebie :) Świetne domki letniskowe na kaszubach są choćby tutaj :D W tym roku tam byłem i bez dwóch zdań mogę powiedzieć, że jest tam naprawdę rewelacyjnie :)

Gdy ludzie chcą być dla nas dobrzy, nie mamy im za złe, jeśli nie zawsze się to udaje

#50 xavocado

xavocado

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 15:12

Ja akurat jestem wierzący, więc jeżdżę często na pielgrzymki. Ostatnio znalazłem takie fajne biuro turystyczne http://www.apostolos.pl/:D

Lubię pisać wiersze właśnie dlatego, że można w nich powiedzieć tak wiele prawdziwych rzeczy, które jako proza wcale nie są prawdziwe.

#51 centurion45

centurion45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:02

w zależności od upodobań :) ja wybieram Polskę

#52 Radoslav

Radoslav

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:45

Polska też ma swoje urokliwe miejsca, jak na przykład południe (Małopolska i okolice). Co roku jeżdzę w tamte rejony i jeszcze mi się nie znudziły. 

#53 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:54

Ja też wolę spędzać wakacje w Polsce, zwłaszcza od kiedy za granicą zrobiło się dość... hmm... nieciekawie. Najbardziej lubię polskie góry. Nie ma nic lepszego niż załatwić sobie noclegi w górskiej okolicy (na przykład w Istebnej http://www.hotelzlotygron.pl/pl/hotel ) i przez kilka dni codziennie wyruszać na górskie szlaki.

#54 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:18

Na dobrą pogodę to raczej nie ma co liczyć w Polsce.

Always look on the bright side of life!

#55 Guest_Bożesława

Guest_Bożesława
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 10:37

Na dobrą pogodę to raczej nie ma co liczyć w Polsce.

Myślę, że Polska jest przepiękna i to idealne miejsce na wakacje. Ja jestem zachwycona swoja okolicą czyli województwem łódzkim. Jest tu ponad 30 dobrze zachowanych zamków i pałaców oraz 200 dworów. Naprawdę jest co zwiedzać.  A tym co szukają dobrego miejsca do odpoczynku i dobrej lokalizacji do dalszego zwiedzania polecam Hotel Diament w Zgierzu. 

#56 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:15

Mimo, że wiele ludzi wciąż narzeka na ceny/pogodę/wpisz co chcesz, ja i tak co roku muszę odwiedzić polskie Morze :)

#57 Obst1994

Obst1994

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 18:42

Ja bardzo lubię wakacje w formie jazdy i zwiedzania.

W tym roku byliśmy z rodzinką w Wielkiej Brytanii na cały miesiąc - fajne przeżycia.

Wypożyczać tam autko i żyć, zwiedzać, poznawać nowy kraj.

Jakby ktoś chciał podobnie jak my wyjechać do UK to przy wypożyczaniu samochodu pamiętajcie, że trzeba je ubezpieczyć albo dokładnie sprawdzić firmę z której wypożycza się auto by upewnić się, że ubezpieczone bo bez tego to może być masakra - obcy kraj, obce podatki obce odszkodowania i to nie małe

W razie jakiś pytań możecie zajrzeć http://twojeubezpiec...enie-samochodu/

#58 Guest_kikko

Guest_kikko
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 20:34

Polska jest niedoceniana. Ja tam lubię wakacje u nas  w górach, nad morzem, ostatnio fajnie tez było na Mazurach. A teraz jeszcze na parę dni jedziemy do Gdańska, bo miasto piękne a już mało je pamiętam. Mamy już zaklepany nocleg w hotelu Amber, siostra tam była i bardzo jej się podobało – pyszna kuchnia, strefa spa i dobry dojazd z dworca jak ktoś – tak jak my - nie jedzie samochodem.

#59 boloo

boloo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 21:17

tylko że Polske można zwiedzać na krótkich wypadach, urlop wolę gdzies dalej. warto tez pamiętać że za granicą wcale nie musi znaczyć drogo, z żoną co roku polujemy na lasty i  tym roku będziemy mieć Grecję i to bardzo blisko plaży, tylko spójrzcie https://www.itaka.pl...=0&currency=PLN- moim zdaniem warto :) 

#60 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 11:15

A teraz tyle trzeba będzie czekać do następnych wakacji :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych