Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

wróć do serwisu Księgowość 112 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 10:44

Osobiście uważam, że świetnym miejscem na wakacje są zawsze Bieszczady. W najbliższym czasie planuję tam wyjazd na kilka dni, dlatego też już zacząłem przeglądać oferty noclegów na Hotelscombined . Można Ilość dostępnych tam propozycji z różnych hoteli  na całym świecie wynosi w granicach 5 mln, przy czym pochodzą one z takich czołowych wyszukiwarek jak chociażby Booking.com, Priceline.com, Hotelopia czy Agoda. Każdy kto szuka taniego i komfortowego noclegu, bez wątpienia na tej stronce znajdzie idealną opcję dla siebie, przy czym od razu może dokonać rezerwacji:)

#22 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 11:15

Polska.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#23 Inka89

Inka89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 18:43

Zdecydowanie Polska:) Ja jestem w Polsce zakochana! W sezonie wakacyjnym obowiązkowo zaliczamy z całą rodzinką morze, a wiosną jeździmy w górę. Jeśli chodzi o morze, to mogę polecić sprawdzone miejsce do którego uwielbiamy wszyscy wracać to prawdziwa perełka na pomorzu - Darłowo :) Cudowne miejsce, pełne takiej no nie wiem jak to określić, specyficznej magii, że aż nie chce się stamtąd wyjeżdżać. Polecam serdecznie Darłowo no i dodatkowo mogę polecić noclegi w Darłowie, w www.Baltickorona.pl - rodzinne apartamenty, kilkadziesiąt mieszkań do wynajęcia przez cały rok, wyposażone umeblowane fanie urządzone, bardzo przytulne i jednocześnie nowoczesne, a dodatkowo osoby je prowadzące to przesympatyczni ludzie. Warto :) Polecam!

#24 dawid.m

dawid.m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 26 kwiecień 2017 - 13:47

A ja w tym roku spędzam wakacje za granicą :)

#25 Monika8000

Monika8000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 20:36

Polska jest piękna, ale w tym roku wybiorę się za granicę. Dużo sie naczytałam na stronie Wakacje123 i teraz sama nie wiem, Francja czy Hiszpania? biggrin.png

#26 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 05 maj 2017 - 12:03

Zdecydowanie w Polsce. Jest tu bowiem bardzo bezpiecznie i niedrogo. Teraz dużym powodzeniem cieszą się wczasy w Kątach Rybackich . Nie da się ukryć, że jest tam naprawdę pięknie. Urlop to czas, kiedy powinniśmy zregenerować siły.Warto o tym pamiętać.

#27 antonimaciek

antonimaciek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 maj 2017 - 17:50

W Polsce owszem, ale nie w takiej pogodzie jak obecnie.. preferuję więc zrobić sobie wycieczkę na południe nawet samochodem bo ja akurat uwielbiam wycieczki autem - Chorwacja, Włochy a nawet dalej - Hiszpania ;-) Gdyby jeszcze tak nie trzeba było płacić za te wszystkie autostrady winiet itp to byłoby całkiem pięknie.

#28 grallak

grallak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 maj 2017 - 19:21

Według mnie w Polsce jest trochę nudno... Ale za to takie obozy Bułgaria to według mnie super koncepcja :D

Zacisnął palce na mojej dłoni i pociągnął mnie za sobą. Zaskoczona, zachwiałam się, spojrzałam na niego, a potem mnie pocałował.

#29 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:16

Byłam taki kilka lat temu. Tam jest tanio.

#30 Sfomum

Sfomum

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 maj 2017 - 12:33

Najlepiej na przemiennie raz zwiedzić coś w Polsce raz za Granicą. Ja osobiście Polecam Mazury ,a za granica to do Chorwacji naprawde piękne widoki i tereny od razu można się zakochac

#31 NameError

NameError

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2017 - 20:14

Wszystko zależy od tego, kto za czym optuje. Jeden woli to, inny tamto. Tak było, jest i zawsze będzie.

Chodź z wysoko podniesioną głową, szeroko się uśmiechaj, a oni niech zastanawiają się, co cię tak bawi.

#32 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 10:40

Byłam w tamtym roku na mazurach i teraz też jadę. Nie wystraszą mnie nawet komary wielkie jak krowy. Ale moja córka powiedziała, że wolałaby jakieś inne miejsce. Jedzie z Biurem Usług Turystycznych do Lloret de mar w Hiszpanii. Poleciła jej to miejsce jej koleżanka z klasy. Młoda jak zobaczyła jej zdjęcia z wakacji, też chciała tam pojechać.

#33 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 16:18

Hiszpania może będzie miejscem wakacji.

#34 Guest_Albercik

Guest_Albercik
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 05:01

Ja zdecydowanie wakacje w Polsce. Byłem w zesżłym roku w Ustroniach Morskich i obecnie też chyba się wybierzemy, o ile nic się nie wydarzy. Rok temu spaliśmy w pensjonacie Kaszubianka i muszę powiedzieć, że naprawdę świetne miejsce na takie wakacje. Dużo się działo, jakieś warsztaty etc.. No i świetna obsługa.

#35 Kristoph3

Kristoph3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 21:19

Według mnie dużo ciekawiej jest za granicą. Np. na Korfu :) Tutaj sobie też możecie sprawdzić wycieczki po Korfu i inne atrakcje na korfu

Gdy nie dostajesz tego czego chcesz, cierpisz, gdy dostajesz to czego nie chcesz, cierpisz, nawet gdy dostajesz dokładnie to czego chcesz, wciąż cierpisz, bo nie możesz zachować tego na zawsze

#36 Iborra

Iborra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 21:31

Bywałem zarówno za granicą, jak i w Polsce na wakacjach i muszę przyznać, że to właśnie Polska ma swój urok  :D W szczególności Mazury. W przypadkach, gdy zostaje u nas na urlop to korzystam z tej strony: http://www.e-wczasy....zury-i-podlasie. Wybór ogromny, więc jeśli ktoś również pokochał mazury to na pewno znajdzie coś dla siebie  :D

#37 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 12:03

Wolę jednak nie ryzykować i pojechać w wakacje za grancie. Koszty te same, a chociaż gwarancja ładniej pogody.

#38 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 12:11

Wolę jednak nie ryzykować i pojechać w wakacje za grancie. Koszty te same, a chociaż gwarancja ładniej pogody.

Koszty te same? To może podaj jakiś konkretny przykład, zanim zaczniesz pitolić bzdury.

#39 wiktor002

wiktor002

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 19 lipiec 2017 - 10:41

w dzisiejszych czasasch gdzie wszedzie wystepuje zagrozenie terroryzmem polecam bezpieczne wakacje w polsce

#40 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 06:07

Od jakiegoś czasu wolimy wypoczywać w Polsce. Jest bezpieczniej o wiele taniej ( nie ma nawet porównania do drogich zagranicznych krajów, gdzie nawet jak złapie się last minute to dochodzą wysokie koszta dodatkowe). Poza tym tak jak osoba powyżej napisała nie ma u nas zagrożenia terrorystycznego.

W Polsce jest bardzo wiele pięknych i praktycznie jeszcze nie tak popularnych turystycznie miejsc jak:

Jeziora Duszatyńskie w Bieszczadach

Roztocze na Lubelszczyźnie

czy też Kazimierz Dolny z Janowcem

http://etnosystem.pl...-warto-zobaczyc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych