Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

wróć do serwisu Księgowość 62 odpowiedzi w tym temacie

#1 hopsior22tv

hopsior22tv

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 13:49

No właśnie jak wolicie? Wakacje w Polsce czy może zagranicą? Gdzie jest lepiej? Gdzie Wy wolicie spędzać wakacje?

#2 agrest2104

agrest2104

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 20:39

Ja osobiście wolę wakacje w Polsce - nigdzie tak nie wypoczywam jak na Mazurach albo w Bieszczadach:-)

#3 Guest_Ludwik89

Guest_Ludwik89
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 15:35

To zależy od pogody i długości urlopu. w przyszłym roku planujemy Potro, nawet mamy już zaklepane noclegi na Bookaparcie 

#4 dominikqa13

dominikqa13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 13:44

Dzięki tej firmie http://www.tanie-konto.pl/ możesz pojechać gdziekolwiek zechcesz :) Ta strona współpracuje z największymi bankami, dzięki czemu znajdziesz tu wszystkie aktualne oferty kont bankowych i wielu innych usług, jakie mogę być oferowane przez banki :) Znajdziesz tu także pomoc w wyborze najlepszego dla Ciebie konta, porady finansowe i oczywiście opinie klientów o ofertach bankowych :) Sprawdź! 

#5 LunaW

LunaW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 21:52

W zimie - góry, a latem - morze :) albo na odwrót. Najważniejsze jest, aby było bezpiecznie. Warto więc zadbać o ubezpieczenie https://bm.pl/#!/ube...nie-turystyczne Tak, abyśmy mogli potem planować kolejne wakacje.

#6 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 16:37

Wszędzie można spędzić ciekawie czas i wypocząć, ja jeszcze się do końca nie zdecydowałam gdzie pojadę.

#7 Guest_boguś

Guest_boguś
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:17

Ja juz wakacyjny urlop mam zaplanowany. Znajomi polecili mi hotel Kopieniec w Murzasichle i ze zdjec i opinii w sieci wnioskuje ze to beda fajne wakacje. Okolica jest spokojna i piekna, blisko na szlaki wiec jest gdzie pospacerowac, do tego hotel oferuje zabiegi spa i fizjoterapie. Znajomi polecali tez restauracje Krajobrazy, a ja lubie dobrze zjesc wiec na pewno tam zawitam biggrin.png

#8 Alexander23

Alexander23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:57

Według mnie jednak za granicą jest lepiej :) Tutaj np. są świetne obozy młodzieżowe zagraniczne i zastanawiam się właśnie czy nie wysłać za ich pośrednictwem swoich dzieci na wakacje ;)

Bo gdy już dotrzesz do końca świata, to nie ma wielkiego znaczenia, którą drogę wybierzesz.

#9 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:27

Ja zdecydowanie wolę wakacje w Polsce. Byłem za granicą, ale jednak nie znajduję tam nic nadzwyczajnego, oprócz wysokich cen. Niedawno razem z żona udaliśmy się na przykład do Kudowej Zdrój - bardzo ładna miejscowość! Zatrzymaliśmy się w hotelu verde montana, ponieważ ma dobrą lokalizację - w centrum miasta. Zaskoczył nas wysoki standard hotelu i to, że bardzo tam ładnie i czysto.

#10 mrx

mrx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 09:48

ja mam Polskę zwiedzoną, teraz zwiedzam Europę :) w tym roku planujemy zobaczyć Włochy w wakacje, już powoli rozglądamy się za jakimiś noclegami na bookaparcie i lotami :) 

#11 Dentras

Dentras

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 13:26

Jasne że w Polsce ! Ja w tym roku wybrałem apartamenty ustroń jadę z ukochaną spędzić czas i odpocząć. Oczywiście też zamierzam być aktywny i zwiedzać oraz spacerować bo ciekawych miejscach :) Już się nie mogę doczekać. Tak się co roku jeździło nad morze ale to już się nudne zrobiło bo ile można. W tym roku dlatego więc wybraliśmy Śląsk :) 

#12 Werka00

Werka00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 marzec 2017 - 20:25

U nas co roku wakacje w Polce, choć znajomi nie raz się dziwią, czemu wreszcie nie zdecydujemy się na zagranicę.

A ja tam uważam, że nasz kraj jest cudowny i wystarczy odrobinę chęci, żeby wyszukać zaskakujące i piękne miejsca.

Jeśli chodzi o tegoroczne wakacje to mamy już zaplanowany pobyt w Białce Tatrzańskiej. Na www.jaworzyna.com.pl znalazłam taką ofertę, że dziecko spędza niejako kolonie, a my w tym samym pensjonacie sobie wypoczywamy. To będzie świetny taki wstęp do samodzielnych wyjazdów w przyszłości smile.png

#13 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 22:06

Polska najpiękniejsza. Ja lubię jechać w nieznane, wtedy wyszykuję ciekawych noclegów na booking. Ostatnio znalazłem fajny hotel Diament w Zgierzu. 

#14 Raksam

Raksam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 08:59

Jeśli już to w Polsce - wynająć kampera z http://camprent.pl/pl/kampery/ i zaszyć się gdzieś w głuszy, w miejscu w którym można naprawdę się wyciszyć i odpocząć. To brzmi dla mnie jak naprawdę dobry pomysł na wypoczynek. ;)

#15 tomekmorawski1987

tomekmorawski1987

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 23 marzec 2017 - 13:32

Teraz planuję jedynie wyjazdy zagraniczne

#16 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 21:38

Za granicą nie jest zbyt bezpiecznie w wielu krajach. W kraju, choć nie idealnie są piękne miejsca, które warto zobaczyć.

_______

http://www.waznytemat.pl/forum/

#17 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 07:42

Co kto woli, ja nie jestem miłośniczką zagranicznych wakacji, wolę te w Polsce

#18 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2017 - 08:12

Wole zagraniczne, bo mam praktycznie w 90% zagwarantowaną pogodę i ceny są bardzo podobne jeśli ktoś porównuje co mu taniej wyjdzie ;) 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#19 Korsak

Korsak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 20:15

A może w Warszawie? Tutaj możecie sprawdzić sobie pogodę w tym mieście https://www.meteopro...ather/Warszawa/

#20 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 10:43

Jak dla mnie wakacje w Polsce zawsze są udane. Nie potrzebuję wyjeżdżać za granicę, żeby fajnie wypocząć. Byłem ostatnio z żoną w Kudowie Zdroju. Zatrzymaliśmy się tam w hotelu Verde Montana. Ma bardzo dobra lokalizację w centrum miasta. Bawiliśmy się tam świetnie, bo w hotelu jest duży basen ze zjeżdżalnią, sauna oraz SPA, z którego można korzystac po wykupieniu konkretnego pakietu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych