Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fryzjerstwo jako hobby?

wróć do serwisu Księgowość 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 hopsior22tv

hopsior22tv

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 13:48

Z zawodu jestem ekonomistką, lecz od zawsze ciekawiło mnie fryzjerstwo. Obcinać nigdy nie próbowałam, lecz robienie fryzur od zawsze było moim hobby. Czy waszym zdaniem kursy fryzjerskie mogłyby mi pomóc rozwinąć swoje umiejętności i zamienić moje hobby w pracę?

#2 agrest2104

agrest2104

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 20:37

Szczerze mówiąc wątpię -  jeśli robisz coś z pasją, to nie potrzebujesz do tego żadnych kursów, ani niczego takiego. Chyba, że chcesz zacząć robić to zawodowo, to wtedy może Ci się taki kurs przydać.

#3 zosia28

zosia28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:51

Najlepiej jeśli praca jest jednocześnie hobby:)

#4 tomekmorawski1987

tomekmorawski1987

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 14 grudzień 2016 - 11:21

musiałabyś porobić jakieś kursy i wtedy obcinać ludzi. Nie ryzykuj bez uprawnień

#5 Guest_Liza

Guest_Liza
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 17:02

Z pewnością kursy Ci pomogą, właściwie są koniecznością, bo ludzie nie pójdą do kogoś, kto nie ma uprawnień. Zresztą ile się mówi o tych, co narzekają, jak fryzjerka coś spaprze, reklamują fryz. Także na pewno zrób kursy.
Najlepiej pod okiem doświadczonych fryzjerów.

Ja bym do laika nie poszła na ścięcie. Zawsze wybieram profesjonalistów -w Krakowie ostatnio byłam w www.mlsalon.pl. Zdecydowanie wolę mieć pewność, że wszystko będzie ok.

#6 Juras

Juras

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:35

Ciekawe kursy i szkolenia na różnych poziomach zaawansowania organizuje Akademia Fryzjerska Gnatyshyn z Warszawy. Zajrzyj na ich stronę, zapoznaj się z ofertą, może sobie coś dobierzesz. Warto się rozwijać i mieć "papier". 

#7 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 16:40

Pewnie, że tak. Pamiętaj aby zadbać o dobry sprzęt w swoim salonie, to jest podstawa. Jeżeli będziesz szukać prostownicy to zerknij na https://prostownice-ranking.pl/ masz tam gotowy ranking wszystkich typów prostownic.

#8 sokolowska

sokolowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 12:36

Ja skonczyłam szkołę policealną fryzjerską, ale szczerze mówiąc mało się tam nauczyłam, więcej wiedzy zdobyłam na praktykach.

#9 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:22

jeśli masz talent to spróbuj.

#10 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:22

Klienci sprawdzą.

#11 Cecilia01

Cecilia01

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 22:24

Ja uważam, że to jest raczej marne hobby. Ja osobiście zdecydowanie bardziej wolę militaria. Spójrzcie sobie np. tu http://sklepymilitar...l/miasto/gdansk

Być może każdy, kto wciela się w jakąś postać, staje się w końcu tym, kogo udawał.

#12 papi900

papi900

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 20:21

Ja tam zdecydowanie wolę gry komputerowe. Np. strzelanki. Jedną z nich można ściągnąć tu http://cs-16-download.pl/

Ale jeśli nie jestem sobą, to w takim razie kim jestem?

#13 jerzy6767

jerzy6767

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 17:32

Mnie jako fryzjerstwo też niezbyt zadowala. Ja natomiast uwielbiam czytać różne portale w necie. Np. takie dwa http://supermag.c0.pl/http://ekspert.atspace.eu/

W książce wszystko poszłoby pewnie zgodnie z planem... ale w życiu, cholera, zawsze panował potworny bałagan.

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 18:02

To hobby na którym zarobisz, nie tylko stracisz.

#15 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 06:43

Dlaczego nie? Zainteresowania bywają różne, a jeżeli jeszcze można na tym zarobić..

#16 Karenlis

Karenlis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 12:07

Bardzo dobre hobby. A może jak się podszkolisz to otworzysz własny warszawa salon fryzjerski i będziesz miała udany biznes. Myślę, że warto pielęgnować to zainteresowanie.

#17 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 10:13

Bez uprawnień bym nie próbował. Lepiej porobić kursy i tak już kilka osób to powiedziało, założyć własną działalność.

#18 AniMaxx

AniMaxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:27

w obecnych czasach zawód fryzjera może dać lepsze perspektywy niż np. studia z ekonomii. Sama to widzę po swoich znajomych. Teraz jest duże zapotrzebowanie na pracowników z wykształceniem zawodowym i technicznym , w tym fryzjerów, czego dowodzi choćby ten artykuł o zawodach deficytowych http://praca-wielkop...-wielkopolskim/. Poza tym fryzjer może tez sobie dorobić ucząc swojego zawodu lub dojeżdżając do domu klienta.

#19 Guest_olaola

Guest_olaola
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 22:43

Przecież nie samą pracą człowiek żyje! A przecież hobby można przekuć w nowy sposób na życie, u mnie się zaczęło całkiem niewinnie, od zainteresowan po godzinach a teraz kończę kolejny etap kursów w Akademii Gnatyshyn w Warszawie, bardzo polecam!

#20 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:11

Jak ma się talent to wystarczą kursy.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych