Skocz do zawartości

Zdjęcie

Outsourcing - fakty i mity

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197153 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:27

Mity narosłe przez lata wokół outsourcingu sprawiają, że polskie przedsiębiorstwa nierzadko na własne życzenie hamują swój rozwój rezygnując ze sprawdzonych rozwiązań. Obalamy trzy błędne przekonania na temat outsourcingu.

Powrót do artykułu: Outsourcing - fakty i mity

#2 Guest_tryton

Guest_tryton
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:27

A korzystał może ktoś z usług firmy www.ccig.pl/ ? Specjalizują się w call center i contact center, jestem zainteeresowany współpraca z nimi bo outsourcing to jednak spore możliwości i oszczedności

#3 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 18 maj 2017 - 08:45

Ja korzystam z usług firmy https://www.tmf-grou...tax/accounting/ Firma zajmuje się sprawowaniem kontroli nad realizacją obowiązków księgowych, zarówno w kraju jak i za granicą. Ich lokalne zespoły księgowych działające w poszczególnych krajach mają na celu zapewnienie spójności ksiąg naszej firmy z wymogami lokalnych przepisów prawnych i najlepszych praktyk. Decydując się na usługi TMF group, zatrudniającej ponad 6,500 specjalistów w ponad 80 krajach, klienci zyskują sprawdzone rozwiązanie poparte wieloletnim doświadczeniem. Doświadczenie i wiedza wspierane przez rozwiązania technologiczne czynią z firmy pożądanego dostawcę usług księgowych zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Prowadzenie działalności może narazić przedsiębiorstwa na wiele problemów, z którymi trudno sobie poradzić. Niezależnie od tego czy problemy dotyczą wdrożenia systemy ERP, lokalizacji, przepisów czy technologii, TMF group dąży do perfekcji i zaspokojenia potrzeb klienta.

#4 korwingo

korwingo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 14:59

Według mnie najważniejszym mitem odnośnie nie tylko outsourcingu kadr i płac, ale generalnie prowadzenia rozliczeń w firmie, jest to, że jedna metoda może być idealnym rozwiązaniem dla każdego. Wcale tak nie jest i nie ma sensu na siłę kogoś przekonywać, że to, co u nas się sprawdziło, będzie równie dobrze działało w innej firmie. Może oczywiście tak być, ale nie musi. I warto o tym pamiętać, zamiast przekonywać wszystkich do jedynej słusznej racji. Mądrzej jest samemu sprawdzić ofertę (chociażby tutaj: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/outsourcing-kadr-i-plac ) i porównać ją z obecnymi potrzebami przedsiębiorstwa.

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 21:55

outsourcing it jest bardzo potrzebny, nie trzeba martwić się o sprzęty komputerowe, gdyż firma z którą mamy podpisaną umowę szybko zareaguje i wszystko ogarnie. Ja korzystam z usług informatycznych firmy z białegostoku http://www.my-it.pl/

#6 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 08:41

Ja równiez przyłączam się do zdania, że outsourcing to optymalne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu człowiek zyskuje więcej czasu na prowadzenie własnej działalności lub dla rodziny. Nie ma co rzucać się z motyką na słońce i próbować zajmować się wszystkim, bo prędzej człowiek zejdzie na zawał niż coś pozytywnego, merytorycznego zrobi. Poza tym, uważam, że dobrze jest regularnie się szkolić i sprawdzać, jakie są sposoby na nawiązywanie konaktów lepszych z klientami i partnerami biznesowymi. Ja ze swojej strony mogę polecić Wam to rozwiązanie - http://www.edenred.p...arcie-sprzedazy

#7 gorgon

gorgon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 27 maj 2018 - 10:11

Tego typu usługi informatyczne jak outsorcing it są bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ umożliwiają stworzenie oprogramowania o indywidualnych właściwościach z możliwością wzbogacania o nowe elementy. No i jest stosunkowo niedrogi więc warto skorzystać

#8 konopkaa

konopkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 maj 2018 - 07:30

Nie możemy się na wszystkim znać więc niektóre rzeczy wolę zlecić fachowcom i mieć pewność że będzie zrobione porządnie. Outsourcing nie jest złym narzędziem przedsiebiorcy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych