Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sufit podwieszany czy napinany?

sufit podwieszany remont napinany

73 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_alanzwyżyny

Guest_alanzwyżyny
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 16:56

Sprawdź firmę DPS z Katowic. Mają w ofercie plafony i na pewno widziałem u nich trójkątne, co świadczy o tym, że możliwe jest raczej stworzenie plafonu w innym kształcie. 

#62 Guest_iamnr4

Guest_iamnr4
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 12:46

Mnie bardziej interesuje coś w zupełnie customowym kształcie, na zamówienie do pokoju córki. A mógłbyś może podać jakąś stronkę, bo jak wpisuję DPS to dużo rzeczy wyskakuje...

#63 Guest_alanzwyżyny

Guest_alanzwyżyny
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 12:06

Sprawdź sobe ich facebooka najlepiej, tam jest dużo zdjęć, filmików, informacji DPS Stretch ceilings musisz wpisać w wyszukiwarkę.

#64 Razik

Razik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 12:55

To wygląda bardzo fajnie:

big_224108dsc_0682.jpg

Wiecie jak się to nazywa i jaki to typ sufitu? Podobają mi się te nadruki i to że (chyba) są podświetlone.

#65 Pazer

Pazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 15:16

To jest sufit napinany na sto procent. Raczej na pewno są podświetlone, chyba że wyżej są okna, ale mocno w to wątpię. Nie wiem co to za firma, ale kojarzę taki rodzaj sufitu jak DPS Picture, bardzo podobne opcje tam były

#66 Razik

Razik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 08:44

Świetnie to wygląda i to podświetlenie. Jeśli tam faktycznie całe podświetlenie robi sufit, to niezłe jest. Przede wszystkim nie jest to trupie, białe światło tylko udanie imituje naturalne. Inne realizacje też mają fajne.

#67 Guest_BiurowyChochlik

Guest_BiurowyChochlik
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 13:40

Rozwiązanie całkiem fajne, przynajmniej ma to światło nie jest wtedy tak sztuczne i patrząc na sufit widzisz ładny obraz nieba, a nie dziury na suficie, czy kasetony. Myślę, że zwłaszcza zimą, to będzie fajnie wyglądać. Gdy na dworze szaruga, w biurze macie nad sobą ładny obraz nieba. Chyba to też poprawi atmosferę w biurze. Przynajmniej tak mi się wydaje.

#68 Guest_Mleczyk

Guest_Mleczyk
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 10:34

Zgadzam się, ale ostatnio z takim podobnym sufitem spotkałem się, jak czekałem do lekarza. To mogło być to samo?

#69 Sektor

Sektor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 maj 2018 - 10:43

Zgadzam się, ale ostatnio z takim podobnym sufitem spotkałem się, jak czekałem do lekarza. To mogło być to samo?

Sufit napinany ma bardzo wiele zastosowań. My z dziewczyną ostatnio widzieliśmy je w kinie. Często też w sklepach to montują. Ładnie wygląda i jest jednolite. Nie masz siateczki z aluminium, jak w przypadku sufitów podwieszanych. Niektórzy też montują sufity napinane na stelażu z sufitów podwieszanych. Bez problemu, można wykorzystać już zamontowane profile. http://blog.dpsceili...ow-napinanych/

#70 konopkaa

konopkaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 maj 2018 - 07:51

Nie wiem czy wydrukowane niebo na suficie nie doprowadziłoby mnie do jakiejś choroby psychicznej :D 

#71 omigalic

omigalic

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2018 - 12:57

Wybierając pomiędzy zawieszeniem a rozciąganiem, wybrałbym rozciąganie. Cóż, przynajmniej cena jest mniejsza. W jakości? Cóż, nie napotkałem problemu z jakością, skorzystałem z tej usługi http://dobresufity.pl . Dziękuję za uwagę.

#72 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 02 październik 2018 - 23:32

Osobiście mogę się wypowiedzieć za sufitami naciąganymi (napinanymi) http://www.hurst.pl/Mam je w kilku miejscach i sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Do tego jeśli się je odpowiednio udekoruje oświetleniem, t o stają się ozdobą pomieszczenia!

#73 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 02 październik 2018 - 23:33

Osobiście mogę się wypowiedzieć za sufitami naciąganymi (napinanymi) http://hurst.pl/ Mam je w kilku miejscach i sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze. Do tego jeśli się je odpowiednio udekoruje oświetleniem, t o stają się ozdobą pomieszczenia!

#74 yurahryk

yurahryk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 15:58

sufity napinane katowice to nowoczesne i modne rozwiązanie, posiadające jednak kilka istotnych wad, o których warto wiedzieć, by świadomie zdecydować się na zakup.
1) Materiały z jakich są wykonane sufity są delikatne i podatne na uszkodzenia. Naprawa takiego sufitu w porównaniu z tradycyjnym jest bardzo skomplikowana.
2) W pomieszczeniach o powierzchni większej niż 20mkw sufity mają tendencję do uginania się, zalecane jest wtedy stosowanie rozwiązania w części pomieszczenia lub rezygnacja z niego.
3) Utrzymanie w czystości takiego sufitu może być trudne (szczególnie w takich pomieszczeniach jak np.: kuchnia) ze względu na brak możliwości umycia go (tarcia, szorowania) co w przypadku tradycyjnego sufitu pomalowanego farbą nie stanowi żadnego problemu.
4) Sufity napinane są absolutnie szczelne, przez co utrudniają oddychanie.
5) Powtarzającym się problemem w przypadku napinanych sufitów jest ich brzydki zapach utrzymujący się w pomieszczeniu przez dłuższy czas.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sufit, podwieszany, remont, napinany

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych