Skocz do zawartości

Szybkie pożyczki

wróć do serwisu Księgowość 36 odpowiedzi w tym temacie

#21 KamilP

KamilP

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 10:49

Jeśli interesują was pożyczki, kredyty przez internet, to myślę, że warto, byście poczytali na ten temat. Istnieje wiele portali, wortali czy blogów, które prezentują temat finansów, w bardzo szerokim znaczeniu tego słowa.

Blog szybka gotówka przez internet. Wejdź, zapraszam.

#22 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 21:21

Z tymi pożyczkami to ja bym była ostrożna. Lepiej nie ryzykować bo można na prawdę sporo stracić.

http://centrumhandlowe24.pl/

#23 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 13:39

Ja tam nie mam przekonania do takich ofert. W 15 minut to ja mogę co najwyżej wypić kawę, a nie otrzymać kredyt. Często za takimi chwilówkami kryją się zwyczajni oszuści, którzy dybią na nasze portfele, a potem żądają horrendalnych odsetek. Niby prawo się zmienia na korzyść konsumenta, takie praktyki są zakazane, ale ja ufam sprawdzonym bankom, działającym od lat. Ostatnio brałam pożyczkę w Santanderze - https://www.santande...otowkowy,1.html. Ważne, aby bank w którym staramy się o pożyczkę, miał pozytywne opinie z KNF-u i jakąś tradycję, wtedy mamy większą pewność, że nas nie oszuka. 

#24 Skrzypek9

Skrzypek9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 17:34

Lepiej nie podejmować decyzji na szybko. Ja zawsze korzystam z rankingów typu rankingifinansowe.pl i to mi pomaga w wyborze najlepszej oferty. 

Z rodzicami można wygrać tylko cierpliwością.

#25 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 10:46

Ja tez bylbym bardzo ostrożny przy takich szybkich pożyczkach. Najbezpieczniejsze są jednak kredyty w banku na normalna umowę. Zobacz sobie na stronę http://moneye.pl Znajdziesz tam ranking kredytów gotówkowych, w który warto się zagłębić i zobaczyć, ktory bank oferuje najlepszy kredyt dla Ciebie.

#26 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 13:52

Feniko jest dobrym rozwiązaniem 

#27 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 13:52

#28 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 19:35

Ja jednak ufam firmie ExtraPortfel , bo dają szybkie i wygodne w spłacaniu chwilówki. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam kiedy opłacałem leczenie mojej mamy,które ma problemy z sercem.

#29 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 06:38

Opinie, komentarze, porady - forum.pozyczkabez.pl

#30 SoniaDor

SoniaDor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 maj 2017 - 14:19

Uważam, że to zbędne obawy i stereotypowe myślenie - szybkie pożyczki to zło ostateczne. Czasami zdarzają się takie sytuacje, że pieniędzy brak, pożyczyć nie ma u kogo, a zaciągać kredyt w banku na sumę np. 500 zł. to strata czasu i nerwów. Najważniejsze, to znaleźć dobrą sprawdzoną firmę. Opinii jest mnóstwo. Można poczytać i wybrać coś dla siebie (na wszelki wypadek). Jak zaproszą na ślub czy zaboli cię ząb, to możesz pożyczyć do wypłaty i szybko spłacić od razu, beż dużych odsetek. 

Pieniądze szczęścia nie dają, ale żyć pomagają icon_e_smile.gif https://chwilowka365.pl/

#31 Guest_RGBman

Guest_RGBman
  • Goście

Napisano 04 maj 2017 - 21:43

najlepsza dostępna teraz opcja!

#32 Guest_virall

Guest_virall
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:04

Różne porównywarki można w sieci znaleźć, sporo jest jednak z przedawnioną ofertą, albo z pojedynczymi raptem firmami. Taką bardziej rozbudowaną gdzie można sobie trochę różnych pożyczek przejrzeć jest choćby odpowiedniapozyczka.pl. Mi się z tej strony dobrze korzysta, mają szybki proces składania wniosku, a potem już na same pieniądze czeka się zazwyczaj kilka godzin, jeszcze tego samego dnia pieniądze przelewają w przypadku chwilówek.

#33 mrzon07

mrzon07

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 22:21

Jeżeli decydujesz się na jakąś szybką chwilówkę, to musisz sobie zdawać sprawę z tego, że nie należą one do najtańszych. W związku z tym, możesz mieć problem ze spłatą, tym bardziej, że zwykle należy pieniądze zwrócić w ciągu 30 dni. Ale faktem jest to, że można tak pożyczkę dostać bardzo szybko. 

Dla Władcy Mroku na czarnym tronie jest Pierścień Jeden

#34 awelko

awelko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 07:40

szybki, pozabankowe pożyczki dla mnie są po prostu szybkim, nowoczesnym rozwiązaniem. w danym momencie brakuje mi 3000zł to po prostu dzwonię i mam. Wyobrażacie sobie to w banku? dwa dni nie moje od latania i załatwiania. 

#35 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 21:24

pożyczki przez internet są dobrym wyjściem, jeżeli potrzebujemy pieniędzy jeszcze na dziś. Potrafią czasami uratować tyłek 

#36 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:02

pożyczki przez internet są dobrym wyjściem, jeżeli potrzebujemy pieniędzy jeszcze na dziś. Potrafią czasami uratować tyłek 

Nie są dobrym wyjściem i nigdy nie będą.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#37 wiktor002

wiktor002

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 10:42

nie polecam szybkich pozyczek ani innych szemranych kredytow-mozxna wpasc w spirale dlugow i stracic dorobek zycia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych