Skocz do zawartości

Adwokat od prawa gospodarczego w Łodzi

prawo gospodarcze Łódź adwokat prawo gospodarcze

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2245 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 11:11

Patrzcie tutaj - http://www.lodz-adwokat.pl/

Jest w porządku, ale to musicie się spotkać i pogadać.

Ciężko powiedzieć, czy wezmą sprawę - zależy bardzo są aktualnie obciążeni zleceniami.

Ale generalnie możecie się spodziewać rzetelnego podejścia.

#22 Guest_prezydentowa

Guest_prezydentowa
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 11:55

Słyszałam słyszałam. Wciąż dziwie się, że tak mało osób wie o kancelarii Pani Izabeli Kontek, bo ona naprawdę jest fenomenalna w tym co robi, a ceny oferuje zaskakująco konkurencyjne. Sama byłam już z dwa miesiące temu i od tego momentu polecam ją wszystkim znajomym. Najkompetentniejsza, najsolidniejsza prawniczka u jakiej w życiu byłam!

#23 Guest_Andżela

Guest_Andżela
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2018 - 16:15

Pan mecenas Klimkowski pomaga firmie w której pracuję w ogarnianiu tematów związanych z należnościami - zalegającymi  dłużnikami. Dał się poznać z bardzo pozytywnej strony, sympatyczny, zawsze jest dobrze przygotowany do naszych spotkań i sprawnie przygotowuje raporty, jeśli go o to poprosimy. Godny polecenia.

#24 Guest_finality

Guest_finality
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 23:13

Mógłby ktoś z Was podać mi namiar na mecenas Kontek? Numer telefonu bądź stronę internetową?

#25 Guest_rapuzel

Guest_rapuzel
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 20:58

Na stronę mecenas Kontek natrafiłam, kiedy sama szukałam prawnika : www.lexpertgroup.pl Byłam u niej rozmawiałam z nią i mogę gorąco polecić współpracę. Bardzo dobra specjalistka od prawa rodzinnego i cywilnego  

#26 Guest_Miśka

Guest_Miśka
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 23:26

Hej, tak na szybko numer to pani Kontek to: 790 617 548, przekonałam się, że warto mieć go zapisanego w telefonie. Mecenas uratowałam mnie w nieoczekiwanej dla mnie sytuacji. Dzięki jej pomocy obyło się bez wielu niepotrzebnych nerwów.

#27 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:47

Cześć ja polecam usługi wspomnianego wcześniej mecenasa Klimkowskiego. Bardzo dobry specjalista od prawa gospodarczego z bogatym sidwiadczenien zawodowym. Kiedyś miał nr 600365228 ale nie wiem czy aktualny.

#28 Guest_rookie

Guest_rookie
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 00:44

Serdecznie polecam mecenas Kontek - jest na bieżąco w regulacjach prawnych, a przy tym to bardzo miła i empatyczna osoba. Bardzo dobrze się z nią współpracuje, widać że ma zapał i powołanie do swojej profesji. Polecam

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 08:55

Serdecznie polecam mecenas Kontek - jest na bieżąco w regulacjach prawnych, a przy tym to bardzo miła i empatyczna osoba. Bardzo dobrze się z nią współpracuje, widać że ma zapał i powołanie do swojej profesji. Polecam

Dobry nie szuka tu reklamy.
Sprawdź słownik co znaczy"empatyczny"

#30 Guest_marian

Guest_marian
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 16:44

Dobry nie szuka tu reklamy.
Sprawdź słownik co znaczy"empatyczny"

No ta, troll od hejtowania zawsze się znajdzie, i eskpert od jezyka polskiego dodatkowego. dla mnie to empatia moze byc i zupą z azji, ważne że ktoś jest skuteczny i chce pomoc, bo duzo osob niestety leci na rutynie... ja wlasnie szukam kogos od prawa gospodarczego i nieruchomosci i sporo ludzi kieruje do pana Klimkowskiego... myślę, że po świętach się do niego umowie na porade, także dam znac jak bylo z wlasnego doświadczenia.

#31 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 23:57

Ja polecam do spraw firmowych przetestować współpracę z kancelarią adwokacką mec Jarosława Szkudlarka z Łodzi ul. Wólczańska 124 bardzo profesjonalny jegomość i jego zespół, gra konkretnie i ostro i ma przy tym duże doświadczenie, a windykacja i ściągalność dzięki znajomym komornikom naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Moje branże transport i budowlanka, a więc nie jest łatwo, a od kiedy współpracuję z adwokatem Jarosławem Szkudlarkiem jakby szybciej i lepiej przy tym facet myśli jak zarobić dla klienta, widać że adwokat z krwi i kości z dużym już bagażem doświadczenia.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych