Skocz do zawartości

Adwokat od prawa gospodarczego w Łodzi

prawo gospodarcze Łódź adwokat prawo gospodarcze

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ira

Guest_Ira
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 13:26

znacie jakiegoś dobrego i niezawodnego adwokata od prawa gospodarczego w Łodzi? Prowadzę średniej wielkości firmę i mamy małe problemy z umowami i niepłacącymi kontrahentami i pracownikami.

#2 Guest_Rejtan

Guest_Rejtan
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 15:41

Nas obsługuje kancelaria adwokata Ziębaczewskiego. Dogadani jesteśmy z nimi na stawkę miesięczną i nei narzekamy na jakość. Wygrali dużo nam spraw więc dawno już się zwróciła inwestycja  w nich. Robią wszystko na 101% i na czas. Odbierają zawsze telefony albo oddzwaniają i odpisują na e-maile. Porady też są  drogą mailową. On jest naprawdę bardzo dobrym adwokatem od prawa gospodarczego w Łodzi. znajdź adres do niego na googlu

#3 Guest_forumowicz06

Guest_forumowicz06
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:04

Byłem u adwokata Mateusza Ziębaczewskiego po polecaniu na tym forum. Potwierdzam że tobardzo dobry adwokat a w Łodzi takich mało niestety. Byłem na poradzie po to by się rozeznać czy warto zakładać sprawę w sądzie. Mecenas doradził mi poczekać jeszcze 1 miesiąc na rozwój sytuacji bo wtedy będą większe możliwości i pieniążki do wygrania. Chodziło o niewykonanie duże kontraktu który zawarliśmy z firmą teraz już byłego naszego przyjaciela. Super doradził, tanio oraz zrozumiałe.

#4 Guest_stephens

Guest_stephens
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 21:24

Mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z panią mecenas Izabelą Kontek - bardzo życzliwa i miła osoba, a przy tym specjalista bardzo sprawnie poruszający się w zawiłościach prawa gospodarczego. Moja firma ma z nią stały kontakt i bardzo często konsultuję się z nią. Cenię tę panią prawnik przede wszystkim za rzeczowość i za to, ze tak szybko reaguje i działa. 

#5 Guest_Zamojj7

Guest_Zamojj7
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 18:50

Od siebie mogę polecić pana Igora Klimkowskiego - można powiedzieć, że przy zakładaniu firmy prowadził mnie za rękę przy załatwianiu wszystkich formalności i później, kiedy mieliśmy spore problemy ze ściągalnością należności od klientów. Skuteczny specjalista z obszaru prawa gospodarczego, świetnie radzi sobie w sądzie. To są namiary na niego: 600 365 228

#6 Guest_Michaello

Guest_Michaello
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 21:01

Znam panią Izabelę Kontek i mogę potwierdzić prawdziwość powyższej opinii - świetna specjalistka od prawa gospodarczego, która zna się na rzeczy. W trakcie współpracy stara się jak najlepiej poznać poznać problemy prawne firmy, bardzo szybko rozwiązuje problemy. Dotrzymuje terminów.

#7 Guest_Wiciek

Guest_Wiciek
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 23:54

W Łodzi mogę polecić pana Igora Klimkowskiego, bardzo konkretny i rzeczowy prawnik, który twardo stąpa po ziemi. Jest niesamowity na sali sądowej. Warto zgłosić się do niego po poradę prawną, nr tel. 600365228

#8 Guest_Kapłon

Guest_Kapłon
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 17:23

W firmie znajomych pomaga pani mecenas Kontek - bardzo dobrze się o niej wyrażali i też zastanawiam się, czy nie zacząć korzystać z jej usług. Ktoś może ją jeszcze zna?

#9 Guest_Arnold

Guest_Arnold
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:29

Tak, osobiście o Pani Kontek mogę powiedzieć bardzo dużo dobrego. Jestem od paru miesięcy jej stałym klientem, jako pracodawca - Pani Izabela pomaga mi przygotowywać umowy dla pracowników i rozwiązywać problemy prawne mojej firmy. Muszę powiedzieć, że nasza współpraca od zawsze układa się naprawdę wzorowo - nigdy nie było żadnych problemów czy opóźnień ze strony Pani mecenas. Wszystkie potrzebne rzeczy były zawsze przygotowane na czas i bardzo dokładnie. Jeśli szukasz pomocy prawnej serdecznie Ci ją polecam.

A tak z ciekawości można zapytać o jakie usługi dokładniej chodzi?

#10 Guest_Arnold

Guest_Arnold
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:29

Tak, osobiście o Pani Kontek mogę powiedzieć bardzo dużo dobrego. Jestem od paru miesięcy jej stałym klientem, jako pracodawca - Pani Izabela pomaga mi przygotowywać umowy dla pracowników i rozwiązywać problemy prawne mojej firmy. Muszę powiedzieć, że nasza współpraca od zawsze układa się naprawdę wzorowo - nigdy nie było żadnych problemów czy opóźnień ze strony Pani mecenas. Wszystkie potrzebne rzeczy były zawsze przygotowane na czas i bardzo dokładnie. Jeśli szukasz pomocy prawnej serdecznie Ci ją polecam.

A tak z ciekawości można zapytać o jakie usługi dokładniej chodzi?

#11 Guest_Maciej W.

Guest_Maciej W.
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:28

Ja raczej radziłbym się umówić do mecenasa Klimkowskiego - zna się na prawie gospodarczym jak mało kto w tym mieście, a dodatkowo ceny ma wyraźnie niższe niż u konkurencji, więc decyzja moim zdaniem jest dość prosta - zwłaszcza dla osób, które tak jak ja mają ograniczone fundusze. Bardzo dobry rzeczowy prawnik, a na sali sądowej walczy jak lew. Polecam.

#12 Guest_Jagienny

Guest_Jagienny
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 22:34

Ja bardzo chciałem podziękować wam za namiary na Panią mecenas Izabelę Kontek. Widziałem, że dużo dobrego się o niej mówi i jako, że szukałem akurat pomocy prawnej postanowiłem, że pójdę do niej - a co tam, zaryzykuje... Okazuję się, że to był najlepszy możliwy wybór! Jest dokładnie tak jak opisywaliście. Pani prawnik bardzo uprzejma i empatyczna, a przy tym widać, że zna się na tym co robi jak mało kto. Wizyta u prawnika była dla mnie dużym stresem, bo bałem się, że wyśmieje i mnie i problem z którym przychodzę, a jak się okazuje byłem w kompletnym błędzie. Pani Izabela Kontek to przemiła osoba i przez okres naszej współpracy okazała mi bardzo dużo wsparcia - i prawnego i psychicznego. Polecam każdemu!

#13 Guest_Vampirro

Guest_Vampirro
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 12:30

A czy Pan Klimkowski zajmuje się również prawem nieruchomości? Przyznam szczerze, że zależy mi na umówieniu się właśnie do niego, ale boję się trochę, że zostanę zwyczajnie wyśmiany. Właściwie chodzi tylko o pomoc w odrolnieniu dzałki i zastanawiam się czy Pan mecenas zajmuje się takimi błahymi sprawami. Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedzi.

#14 Guest_Malina

Guest_Malina
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 13:33

Z mojej strony powiem, że u wielu prawników już w życiu byłam, ale u żadnego nie było mi tak komfortowo jak u Pani Izabeli Kontek. Bardzo miła i życzliwa osoba, a do tego na prawie gospodarczym zna sie jak mało kto w Łodzi. Jeśli priorytetem jest dla was to by prawnik był skuteczny, a przy tym po prostu ludzki, myślę, że ta prawniczka to będzie strzał w dziesiątkę.

#15 Guest_Fitek

Guest_Fitek
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:36

Tak, Pan Igor zajmuje się prawem nieruchomości. Właściwie z tego co wiem to jedna z jego głównych specjalizacji. Myślę, że jeśli chcesz poznać szczegóły najlepiej po prostu zadzwoń i z nim osobiście porozmawiaj - w ten sposób będzie najsensowniej :) Podaje numer jakbyś chciał: 600365228

#16 Guest_Mirabela

Guest_Mirabela
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 19:17

Pełna racja Malina! Mnie Pani Kontek wyleczyla z mojej prawnikofobii ;p Wcześniej miałam same złe doświadczenia z ludźmi z tego środowiska i Pani mecenas Kontek wreszcie to przełamała. Prawniczka przemiła, bardzo zaangażowana i rozbrajająco szczera. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie w Łodzi - teraz jakby coś się jeszcze działo nie zastanwiam się i lecę prosto do niej.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 13:23

Też miałem przyjemność korzystać z usług mecenasa Klimkowskiego. Rewelacyjny człowiek! Z takim miłym i zaangażowanym prawnikiem nigdy do tej pory nie miałem okazji pracować - zupełnie zmienił moje spojrzenie na ludzi tej profesji, bo jak do tej pory z tymi "specjalistami" na których trafiałem było naprawdę różnie. Zazwyczaj niestety nie za fajnie... Dobrze, że wciąż są tacy prawnicy, którzy naprawdę mają swoją "misje" i starają się pomagać ludzią. To naprawdę się ceni, zwłaszcza, że tak rzadko współcześnie można się z czymś takim spotkać...

#18 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 4801 postów

Napisano 31 październik 2018 - 13:48

Tacy dobrzy, że muszą się reklamować :lol: :lol: :lol:

https://forum.infor....rczego-w-lodzi/

https://forum.infor....-w-lodzi/page-2

#19 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 22:59

Polecam mecenasa Mateusza Ziebaczewskiego lub mecenasa Klimkowskiego. Bardzo dobrzy specjaliści od spraw budowlanych. Moja firma korzystała z ich usług. Bardzo dobrze nam się współpracowało. Kontakt bieżący. Wszystko sporządzone fachowo i z najwyższą starannością. Jeśli będę musiał skorzystać z ich pomocy na pewno to zrobię. Zobacz sobie bloga mateusza ziebaczewskiego

#20 Guest_ZyjeszWMatrixie

Guest_ZyjeszWMatrixie
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:29

A o Pani Izabeli Kontek może ktoś słyszał? Właśnie teraz byłam u niej w kancelarii i jak na razie naprawdę BOMBA! Jestem zachwycona. Wcześniej błąkałam się bezradna po prawnikach i nikt nie był w stanie pomóc mi z moimi problemami, a Pani Kontek raz dwa sobie ze wszystkim poradziła. Naprawdę wspaniała kobieta - wszyskim bardzo solidnie się zajęła, a ja po prostu mogłam spać spokojnie. Polecam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych