Skocz do zawartości

Adwokat od prawa gospodarczego w Łodzi

prawo gospodarcze Łódź adwokat prawo gospodarcze

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ira

Guest_Ira
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 13:26

znacie jakiegoś dobrego i niezawodnego adwokata od prawa gospodarczego w Łodzi? Prowadzę średniej wielkości firmę i mamy małe problemy z umowami i niepłacącymi kontrahentami i pracownikami.

#2 Guest_Rejtan

Guest_Rejtan
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 15:41

Nas obsługuje kancelaria adwokata Ziębaczewskiego. Dogadani jesteśmy z nimi na stawkę miesięczną i nei narzekamy na jakość. Wygrali dużo nam spraw więc dawno już się zwróciła inwestycja  w nich. Robią wszystko na 101% i na czas. Odbierają zawsze telefony albo oddzwaniają i odpisują na e-maile. Porady też są  drogą mailową. On jest naprawdę bardzo dobrym adwokatem od prawa gospodarczego w Łodzi. znajdź adres do niego na googlu

#3 Guest_forumowicz06

Guest_forumowicz06
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:04

Byłem u adwokata Mateusza Ziębaczewskiego po polecaniu na tym forum. Potwierdzam że tobardzo dobry adwokat a w Łodzi takich mało niestety. Byłem na poradzie po to by się rozeznać czy warto zakładać sprawę w sądzie. Mecenas doradził mi poczekać jeszcze 1 miesiąc na rozwój sytuacji bo wtedy będą większe możliwości i pieniążki do wygrania. Chodziło o niewykonanie duże kontraktu który zawarliśmy z firmą teraz już byłego naszego przyjaciela. Super doradził, tanio oraz zrozumiałe.

#4 Guest_stephens

Guest_stephens
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 21:24

Mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z panią mecenas Izabelą Kontek - bardzo życzliwa i miła osoba, a przy tym specjalista bardzo sprawnie poruszający się w zawiłościach prawa gospodarczego. Moja firma ma z nią stały kontakt i bardzo często konsultuję się z nią. Cenię tę panią prawnik przede wszystkim za rzeczowość i za to, ze tak szybko reaguje i działa. 

#5 Guest_Zamojj7

Guest_Zamojj7
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 18:50

Od siebie mogę polecić pana Igora Klimkowskiego - można powiedzieć, że przy zakładaniu firmy prowadził mnie za rękę przy załatwianiu wszystkich formalności i później, kiedy mieliśmy spore problemy ze ściągalnością należności od klientów. Skuteczny specjalista z obszaru prawa gospodarczego, świetnie radzi sobie w sądzie. To są namiary na niego: 600 365 228

#6 Guest_Michaello

Guest_Michaello
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2018 - 21:01

Znam panią Izabelę Kontek i mogę potwierdzić prawdziwość powyższej opinii - świetna specjalistka od prawa gospodarczego, która zna się na rzeczy. W trakcie współpracy stara się jak najlepiej poznać poznać problemy prawne firmy, bardzo szybko rozwiązuje problemy. Dotrzymuje terminów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych