Skocz do zawartości

Rozwód a prawo do mieszkani

tbs rozwod

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 21:26

Witam serdecznie, 

Poszukuję informacji w związku z przyszłym rozwodem mojej mamy. 3 lata temu wynajęliśmy mieszkanie od tbs motława. Mama zaciągnęła kredyt na partycypacje. Sytuacja jest taka, że rodzice się rozwodzą, ojciec nie wykazuje zadnych dochodów (praca na czarno), nie płaci rachunków i kredytu. Mama zdecydowała się na rozwód, ale pytanie jest takie czy istnieje jakakolwiek szansa na jego eksmisje z mieszkania? Rezygnacja z tego i otrzymanie nowego mieszkania? Cokolwiek by stracił prawo od tego mieszkania?
Karolina

#2 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 23:15

Szanse istnieją, jednak to nie jest taka prosta sprawa i najlepiej ją już porszuać na sprawie rozwodowej inaczej mogą być potem dość duże problemy. Pewnie finalnie i tak ktoś kogoś będzie musiał spłacać i na to wyjścia nie ma. Najlepiej się po prostu skontaktować z jakimś prawnikiem z Twojego miasta i dopytać zapłacisz za poradę, ale będziecie mieli pewność jak działasz, dla osób z Warszawy szukających pomocy w takich sprawach mogę odesłać do http://kancelaria-cieslak.pl/rozwodwydaje mi się, że rezygnacja z mieszkania nie rozwiąż e problemu bo ojciec ma prawo pozostania i co wtedy?

#3 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 13:17

Na pewno samodzielnie nie poradzimy sobie ze sprawą rozwodową. Dlatego też na pewno warto będzie decydując się na rozwód, skorzystać z pomocy w takim miejscu jak kancelaria adwokacka wrocław . Pracujący tam prawnicy mają nie tylko odpowiednie podejście do każdego klienta, ale też możemy tam liczyć na najwyższą jakość usług. 

#4 Guest_Margaret

Guest_Margaret
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 19:34

Z tego co mniej więcej pamiętam to by np nasz były współmałżonek se wyprowadził , konieczne jest znalezienie mu jakiegoś lokum , w przeciwnym razie chyba raczej nie jest możliwe jego że tak powiem wydalenie . Jedyne jeszcze co bym mogła w tej sprawie polecić to skontaktowac się z jakimś dobrym adwokatem , np z Magdaleną Grześkowia k jeżeli jesteś z Warszawy . ona własnie specjalizuje sie w rozwodach , podziałach majątku itp .

#5 Guest_Omill

Guest_Omill
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 22:48

nie ma obowiazku znalezienia lokum dla byłego małżonka...a o Grześkowiak sporo słyszałam całkiem dobrze, wiec może warto zainwestować w dobrego adwokata żeby mieć spokój.

#6 Guest_kolendra

Guest_kolendra
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 11:39

też mi się wydaje ,ze nie ma takiego obowiązku . choc np rodzice ce mojej przyjaciółki sa rozwiedzeni . Ale mieszkają razem i  z tego co pamietam to jej mama nie mogła go wyrzucić ze względu na to ,ze nie miał mieszkania zapewnionego . Nie miał dokąd pójść . A co do pani adwokat Magdaleny Grześkowiak to prowadziła moją bardzo trudną sprawę rozwodową .Gdzie to maż mnie zostawił z niczym . Na szczeście dzieki niej udało mi się od niego wydobyc alimenty , któremi się należały 

#7 Guest_Ismena

Guest_Ismena
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 19:14

Korzystałam również z usług pani Magdaleny Grześkowiak . Ona własnie głównie specjalizuje się w prawie rodzinnym . Nie ma ani jednej przegranej sprawy na swoim koncie 

#8 Guest_Kamma

Guest_Kamma
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 22:25

i mówicie że jest dobra? hmm chyba musi mi ktoś poradzić w sprawie rozwodowej bo niestety ale mój rozwód i walka o dziecko nie będzie łatwą sprawą.

#9 Guest_Fubu

Guest_Fubu
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 07:18

spróbuj i się przekonaj, ale moim zdaniem skoro wielu osobom pomogła to chyba to coś znaczy!

#10 Guest_Kunra

Guest_Kunra
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 18:17

no pewnie że warto, myślę ze powinna pomóc!

#11 Guest_Sunnia

Guest_Sunnia
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 11:50

właśnie słyszałam że adw Grześkowiak jest konkretna i dobrze działa:) 

#12 Guest_Sergia

Guest_Sergia
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 10:51

no jest to moim zdaniem jedna z lepszych adwokatów w Wawie. Moja siostra miała ją jak sie rozwodziłą, a póżniej z polecenia u koleżanki alimenty. Obie sprawy wygrane.

#13 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:12

Mysle ze w takiej sprawie warto udac sie do adwokata albo i do kancelarii adwokackiej. Wcale to nie jest latwa sprawa a adwokat dąbrowa górnicza na pewno świetnie sobie poradzi z nią. Specjalisci o tej kancelarii mogą pochwalić się sporym doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem

#14 Guest_Selena

Guest_Selena
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 10:28

Ja jestem również jedna z osób , którym pomogła pani adwokat Magdalena Grześkowiak . W moim przypadku trudnym problemem był rozwód , ale również i podział majątku , w który między innymi chodziło o mieszkanie .Dzięki pani adwokat dostałam to co mi się prawnie należało . Z czystym sumieniem ją polecam , bo nie ociąga się zniczym , jest rzetelna i terminowa .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tbs, rozwod

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych