Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zawsze aktualny taryfikator punktów karnych 2017 r.

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671118 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 11:45

Zawsze aktualny taryfikator punktów karnych w 2017 r. Dowiedz się ile możesz otrzymać punktów karnych za poszczególne wykroczenia drogowe w 2017 r. Jak uniknąć punktów karnych? Zobacz nasz zawsze aktualny taryfikator punktów karych 2017.

Powrót do artykułu: Zawsze aktualny taryfikator punktów karnych 2017 r.

#2 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 11:45

Zdecydowanie najlepszy i aktualny taryfikator punktów karnych na 2017 r. Jeśli będzie aktualizowany to super! Polecam

#3 Guest_jjj

Guest_jjj
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 09:05

punkty za zakazy tonażowe .... brawo pozbywacie sie kierowców a to chyba nie kierowca ma wpływ na to gdzie lezy firma i ze nie ma innej drogi dojazdowej

#4 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 05:48

Taryfikator i mandaty mają służyć poprawie warunków na drodze poprzez karanie piratów drogowych. Rzeczywistość jest jednak taka, że karani są śpieszący się zawsze ludzie najwięcej pracujący, tacy którym zawsze czasu jest mało. Oni nie dość, że płacą największe podatki, najmniej biorą od naszego państwa to jeszcze płacą najwięcej mandatów. Za byle pierdołę, przegapienie nieumyślnie znaku, przejechanie przez jakąś linię, przekroczenie prędkości o piątej rano albo późnym wieczorem są karani...  A ludzie "śmiecie", którzy najwięcej biorą od naszego państwa pracujący jako ochroniarze w markecie, pijący piwko codziennie po szesnastej, dostający wszelkie możliwe zapomogi. Ci, którzy nigdzie się nie śpieszą jadą 40km/h lub w godzinach pracy są pieszymi. Na przejściach dla pieszych najwięcej klną na kierowców i cieszą się, kiedy ciężko pracujący płacą mandaty właśnie na nich... poroniony system

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 19:25

jechalem osbówką za tirem blisko ten sk***iel przejechał na póżnym żułtym a mnie złapała czerwone czego nawet nie widzialem w tym zapyżialym radomiu-i co -i krokodyle przyslali mi 500 zl i 6 punktow do zaplaty czy może mi ktoś poradzić co dalej zrobic-przysłali mi zdjecie z radaru -kris

#6 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 12:25

Bardzo mi się podoba komentarz Pana Roberta !!!!!! Super ujęcie sprawy. Również należę do osób zapracowanych, w dużym mieście i codziennie rano zżyma mnie fakt, że w moim wieżowcu o g. 6.00 świecą się tylko światła w 4-rech mieszkaniach. Reszta wychodzi jedynie z psem, a sąsiad, który jest od niedawna na emeryturze, rysuje nam samochody na parkingu przed blokiem, bo nie ma co robić i jest złośliwy. Kiedy jadę z pracy, czyli po 20.00 do marketu nie ma już chleba lub są jakieś ochłapy. O świeżych warzywach mogę pomarzyć. Piekę więc chleb sama w nocy, w domu raz na tydzień i zamrażam. Kiedy przyjeżdżam z pracy ok. 20.30 na parkingu przed blokiem nie ma już miejsca, więc muszę parkować gdzie popadnie. Ciągle się spieszę i ciągle jestem spóźniona. Jadąc samochodem wkurzam się na tych, którzy zawsze mają czas i na pieszych, którzy wychodzą co 50 metrów na jezdnię pojedynczo i poza przejściem, bez żadnego spojrzenia czy coś jedzie. Ma to miejsce szczególnie rano i szczególnie w okolicy sklepów monopolowych. Mój wniosek jest taki sam jak Pana Roberta. LUDZIE, KTÓRZY PRACUJĄ NAJWIĘCEJ I SPEŁNIAJĄ FUNKCJE PUBLICZNE, PŁACĄ NAJWYŻSZE PODATKI, PODWÓJNĄ SKŁADKĘ ZDROWOTNĄ ( działalność + etat)- z konieczności żeby nie było wątpliwości, I SĄ ZA WSZYSTKO I WSZĘDZIE KARANI i piętnowani, bo : nie mogą zdążyć do żadnego urzędu w chwili jego otwarcia ( 8.00 - 15.00 ) nie mogą załatwić spokojnie swoich spraw typu fryzjer, zakupy, posprzątanie mieszkania itd. Niech panie w urzędzie też popracują sobie jeden dzień w tygodniu chociaż do 21.00 i zobaczą jaki to miód. UWAŻAM, ŻE OBECNA SWOBODA PIESZYCH JEST ZBYT DUŻA !!!!!!! W praktyce wychodzą na jezdnię wszędzie gdzie mają na to ochotę i bez żadnej refleksji !!! To jest w mieście - bardzo duże zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu. Najgorzej jest w okolicach rond i skrzyżowań oraz przy dużych marketach. Tragedia. Zachowują się jak przysłowiowe święte krowy. A dlaczego kierowca ma o wszystkim myśleć i przewidywać głupotę pieszego???? On też jest uczestnikiem ruchu. W okolicach skrzyżowań , rond i marketów piesi i rowery, powinni przechodzić wyłącznie w miejscach oznakowanych, i powinni też być karani mandatami za przekraczanie tego przepisu, tak samo jak kierowcy.

#7 Guest_Andrzej Frustrat

Guest_Andrzej Frustrat
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 21:03

Bardzo mi się podoba komentarz pana Roberta i pani Beaty!!! Wszystko co oni napisali to szczera prawda!! Też jestem nieudacznikiem życiowym, który, teraz trudno mi powiedzieć tak naprawdę czemu, nie jest w stanie zorganizować swojego życia inaczej. Więc dalej będę się zaharowywał od świtu do zmierzchu zazdroszcząc innym np pijaczkom pod sklepami, i żywiąc pogardę dla "ludzi śmieci", nawet jeśli oczywiste jest, że ogólnie patrząc, wiedzie im się gorzej. Ale poziom mojej frustracji i zazdrości jest zbyt wielki, żebym mógł przestać wyładowywać się na przypadkowych forach i zmienić swoje życie!!! Zresztą przecież się nie da!!! Bo do tego trzeba by znaleźć trochę czasu i pomyśleć a to nie dla mnie. I dalej będę zasuwał jak idiota po drodze powodując niebezpieczeństwo dla innych bo przecież się śpieszę i nie stać mnie na to, żeby wcześniej wyjechać i sprawdzić warunki na drodze!! I jak napisała pani Beata "A dlaczego kierowca ma o wszystkim myśleć i przewidywać głupotę pieszego????" - skoro sam swojej nie może ogarnąć??? I ten sąsiad rysujący nam samochody... dlatego, że parkuję gdzie popadnie, blokując przejścia i niszcząc trawniki??Czy to jest powód ja się pytam??? Co za kraj!!

#8 Guest_Drogówka

Guest_Drogówka
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 21:13

jechalem osbówką za tirem blisko ten sk***iel przejechał na póżnym żułtym a mnie złapała czerwone czego nawet nie widzialem w tym zapyżialym radomiu-i co -i krokodyle przyslali mi 500 zl i 6 punktow do zaplaty czy może mi ktoś poradzić co dalej zrobic-przysłali mi zdjecie z radaru -kris

Jedyny ratunek to chyba sprzedać auto i przesiąść się na komunikację publiczną, Ewentualnie zapisać się na kurs doszkalający na którym można dowiedzieć się między innymi o potrzebie zachowania właściwej odległości od pojazdu jadącego przed nami, tak aby możliwe było właściwe zareagowanie na to co się wydarzy, Kurs ortografii języka polskiego też jest warty rozważenia, Panie "póżny żułty".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych