Skocz do zawartości

Wypożyczalnia samochodów - na co zwracać uwagę?

wróć do serwisu Księgowość 57 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 10:56

Na co należy zwrócić uwagę przy wynajmowaniu samochodu? Jakieś wypożyczalnie jesteście w stanie mi polecić z tych dużych? Ważne, żeby miała ona zasięg ogólnopolski.

Przy wynajmie samochodu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na umowę najmu aby nie było w niej żadnych dodatkowych ukrytych kosztów.

Istotny jest również stan techniczny samochodu oraz ubezpieczenie OC/AC.

Przykładowa oferta wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej  Artmo Car.

Cena wynajmu z gwarancją braku dodatkowych ukrytych kosztów również jest bardzo istotna.

#42 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 10:59

A wynajmowaliście kiedyś w Ready to Go? To wypożyczalnia która ma filię w Jabłonnej i Józefowie. Bardzo dobra moim zdaniem, mają bardzo dobre samochody, zadbane, czyste. Zawsze kulturalna obsługa, wszystko się naprawdę sprawnie załatwia. A jak ma się jakieś pytania czy problemy to zawsze pomogą 

Jeśli ktoś bywa na Śląsku w Bielsku Białej to na pewno www.artmo-car.pl  

#43 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 06:28

Ja polecam wypożyczalnię aut w Poznaniu u https://www.autoplatforma.pl/. Wynajmowałam u nich ekonomiczną osobówkę, która świetnie się sprawdziła. Byłam bardzo zadowolona z obsługi, dużego wyboru i ceny.

#44 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 08:29

Moim zdaniem zwracać uwagę trzeba na ograniczenia odpowiedzialności. Warto się ubezpieczyć.

#45 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 07 wrzesień 2019 - 13:41

Warto zwrócić uwagę na flotę aut i jakość obsługi klienta. Mi wszystkie te elementy bardzo przypadły do gustu w firmie https://www.fleetcorp.pl/Na pewno jeszcze kiedyś wrócę do korzystania z ich usług.

#46 lithery

lithery

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 10:56

A czy za opcję wynajęcia w mieście A np we Wrocławiu i oddania w mieście B np w Warszawie, jest zwykle jakaś dodatkowa opłata? Czy jest to darmowa usługa?

#47 gobi

gobi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 12:04

Jak najbardziej jest to interesujące zagadnienie. Liczę tu na Waszą pomoc! 

Powiesił się ze strachu przed śmiercią.

#48 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 21:37

Ja zawsze zwracam uwagę na stan samochodów

#49 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:13

Stan samochodów - to istotna kwestia, aby oświetlenie działało, aby nie było luzów na kierownicy, aby nie świeciły się żadne kontrolki i inne tego typu historie.

Krótko mówiąc, powinien być to względnie dobry stan.

Wypożyczalni jest dużo, konkurencja jest spora - pozytywnie wpływa to więc na jakość samej usługi.

Oprócz tych dużych międzynarodowych wypożyczalni jest jeszcze wiele lokalnych, o zasięgu krajowym. Proponuje sprawdzić jak coś np tutaj pod linka: https://www.ddpartner.com.pl/

#50 Guest_TOP CARS

Guest_TOP CARS
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:41

Na co należy zwrócić uwagę przy wynajmowaniu samochodu? Jakieś wypożyczalnie jesteście w stanie mi polecić z tych dużych? Ważne, żeby miała ona zasięg ogólnopolski

Witam, jestem przedstawicielem wypożyczalni TopCars, 

Sprawdź naszą ofertę, posiadamy oddziały przy wszystkich większych lotniskach w kraju.

Posiadamy przejrzyste warunki umowy, zero ukrytych kosztów.

Ubezpieczenie od szkody od 20zł/40zł w zależności od pakietów.

Pozdrawiam.

#51 Jędrek

Jędrek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 13:47

W kwestii tego, no co zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta to z pewnością na cennik, który jest zależny w dużej mierze od wypożyczanego modelu. Poza tym warto zainteresować się za co pobierane są opłaty i co zawierają - jakie ubezpieczenie, ile płacisz od kilometra, czasu użytkowania,etc., czy są jakieś koszty dodatkowe. Polecam zajrzeć na oshare.pl i zobaczyć co dane wypożyczalnie mają do zaoferowania.
https://oshare.pl/27...cja-i-transport

#52 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Napisano 01 październik 2019 - 10:11

Jest wiele kwestii, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze konkretnej wypożyczalni samochodów. Wybór nie jest łatwy dlatego proponuję zajrzeć na stronę link gdzie znajdziecie przydatne i pomocne wskazówki odnośnie wyboru najlepszej wypożyczalni samochodów. Na pewno pomoże to w odnalezieniu się w tym gąszczu spraw, które trzeba brać pod uwagę.

#53 Romekk19

Romekk19

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 październik 2019 - 09:22

Jak na mnie warto w pierwszej kolejności zwrócić na realne odzewy klientów! Kontaktować się z realnymi ludźmi i ocenić dla się.
Taki sam warto zwrócić uwagę na cenę i znaleźć dla się najlepsze warianty.
Jak na mnie najlepsza platforma dla tego to - https://www.bocubo.c...lnia-samochodow
Tu znajdziecie wszystkie wyższe przelane rzeczy)

#54 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 04 październik 2019 - 10:01

A myśleliście może o tym, aby wypożyczyć auto na abonament? Coś takiego umożliwia strona https://hlscars.pl/ i myślę, że ich oferta jak najbardziej jest warta zainteresowania. Wiele osób potrzebuje samochodu w różnych momentach, a czasem swoj własny trzeba oddać do mechanika lub po prostu go nie mamy.

#55 mityczny

mityczny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 październik 2019 - 19:23

Na ceny.

#56 kasarka60

kasarka60

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2019 - 11:39

najlepsze sa mercedesy pozdrawiam

#57 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 10:52

Podstawą jest czytanie umowy. Ja korzystam z ergowypozyczalnia.pl nigdy nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności, a korzystam mniej więcej raz w miesiącu z przyczyn firmowych

#58 GregoryLut

GregoryLut

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 20:51

Podczas podróży służbowej w Tarnowie zepsuł mi się samochód. Trafiłem do wypożyczalni www.odotrans.pl i muszę przyznać, że byłem bardzo miło zaskoczony profesjonalną i sprawną obsługą. Autko wypożyczyłem ekonomiczne, w pełni sprawne na dobrych warunkach. Śmiało polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych