Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co na wzmocnienie włosów?

wróć do serwisu Księgowość 84 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 733 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:42

Polecam wcierki z kropli żołądkowych. Świetnie wzmacniają włosy.

#22 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 10:11

Proponowałabym zrezygnować z suszarki i prostownicy. Albo używać ich w ostateczności, a nie na co dzień. Bardzo niszczą włosy.

Polecam natomiast;

naturalne kosmetyki do włosów

zdrową dietę

warto jest jeszcze włączyć suplementację. Świetny jest moim zdaniem Hairvity:

https://www.nowafarm...psulki-60-sztuk

Odżywia od środka. 

#23 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:22

Też stosowałam jakiś czas wcierkę z kropli żołądkowych i faktycznie pomagała. Słyszałam też, że super działa wcierka z kozieradki, ale osobiście nie mogłam się przemóc ze względu na zapach. Dużo czytałam też o piciu drożdży, ale tu też jest ten sam problem, czyli nieprzyjemny zapach, no i smak, za to efekty podobno oszałamiające, włosy są wzmocnione, błyszczące, szybciej rosną i pojawia się dużo baby hair, także chyba warto spróbować.

#24 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 00:46

Jeśli chodzi o wzmocnienie włosów, to świetna jest ta maska http://zdrowiej.net....blewski-250-ml/:)

#25 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 11:15

Maska na włosy? Dziwnie to brzmi.

#26 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 21:37

Jeśli chcecie odpowiednio zadbać o swoje włosy lub wystylizować się przed jakąś imprezą, weselem to polecam zdecydowanie salon fryzjerski we Wrocławiu Oferują profesjonalne usługi fryzjerskie za rozsądną cenę. Oprócz tego mają gabinet kosmetyczny z którego również chętnie korzystam od czasu do czasu

#27 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 635 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 18:12

ja przerzuciłam się na ziołowe kosmetyki z serii babuszki Agafii i jestem z ich bardzo zadowolona. Włosy są zdecydowanie lepiej odżywione.

#28 Marian2

Marian2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 10:45

Skrzyp działa tylko wtedy gdy go łykasz. Potem za chwilę problem wraca. Kup sobie w aptece biosilica - mi pomogło bardzo na dłuższy czas.

życie nie dzieli się po prostu na rzeczy ponure i wesołe. Pośrodku jest pośrednia strefa cienia

#29 projektogrod

projektogrod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 16 listopad 2017 - 13:47

placenta na pewno

More Bonuses

#30 Barbara3535

Barbara3535

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 10:42

Ja miałam dość często problemy skórne, problem z włosami...Lekarz skierował mnie na badania w kierunku różnych chorób w tym zrobił badanie na alergie na gluten. Wyszła alergia jak w mordę strzelił.... :(....trochę się podłamałam bo jak to ? mam teraz jeść jakieś kukurydziane suchary?. Moja znajoma podesłała mi link do strony dietbox - katering dietetyczny. Zamówiłam próbny zestaw dań bezglutenowych. Musze przyznać, że bardzo mi posmakowało i teraz mam już ten pakiet wykupiony na stałe. 

#31 AgAtAt

AgAtAt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 14:29

Bardzo przydatne w tym zakresie są przeróżnego rodzaju odżywki do włosów. Co ciekawe, na rynku jest naprawdę w czym wybierać :D Śmiało można powiedzieć, że nie powinno być z tym żadnych szczególnych trudności :D Wystarczy się trochę rozeznać w tym temacie w Internecie lub wśród znajmych. Polecam w tym celu zajrzeć sobie choćby tutaj https://drogerium.pl...dzywki-i-maski/ :) Znacie może jeszcze jakieś tego typu portale i serwisy? Warto mieć ich więcej w zanadrzu do wyboru, żeby mieć w czym wybierać :D

Nieważne, ile mam lat, póki żyję, zawsze będę odkrywał w sobie coś nowego.

#32 Aleksandra.S

Aleksandra.S

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 15:02

maska na włosy to przecież normalny pomysł. w każdej drogerii są

#33 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 14:43

Czasem po prostu brakuje organizmowi minerałów.

Always look on the bright side of life!

#34 piotrh

piotrh

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 09:58

Wydaje mi się,  że o włosy warto zadbać również "od środka". Dostarczając organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów, wpływamy korzystnie na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Potrzebujesz pieniędzy, by przygotować się do świąt?Dzięki ofercie chwilowki online szybko, możesz spełnić wszelkie pragnienia.

#35 annajaszczak

annajaszczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 13:06

Jeśli miałabym za chwilę swój ślub to nie wahałabym się i uzupełniła włosy. Z resztą, jeśli wybierzesz się do specjalisty, doradzi Ci, jakie rozwiązanie byłoby dla Ciebie najlepsze. Moja koleżanka chodziła do http://www.peruki.in...elnianie-wlosow

#36 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 00:34

Ja właśnie miałem słabe włosy i nie mogłem psobie poradzić z ich nadmiernym wypadaniem. A próbowałem różnych metod, tych domowych też. W końcu jakos trafiłem na plastry dermastic i problem rozwiązał się bardzo szybko :)

#37 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 05 luty 2018 - 23:01

Jak chcesz dowiedzieć się przydatnych informacji na temat kosmetyków do włosów to wejdz na bloga http://www.kobiecymo...w-samo-zdrowie/masz tu cały artykuł im poświęcony 

#38 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 06 luty 2018 - 08:39

Najlepiej zmienić dietę, pić skrzyp. Jak przypomnę sobie co kiedyś brałam na lepszą kondycję skóry i włosów, to jeszcze tutaj napisze. Sama jestem ciekawa w jaki sposób naturalnie radzicie sobie z takimi problemami.

#39 Grzegorz121

Grzegorz121

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 luty 2018 - 13:45

Metod jest wiele. Cytryna, olejowanie, białko jajek, ocet jabłkowy - poszukaj na googlu, jest tego trochę. Są również odżywki specjalne

#40 Ewcia11

Ewcia11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 luty 2018 - 20:53

Najlepiej naturalne specyfiki, ja dużo ziół wokoło domu i z nich wychodzą super płukanki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych