Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co na stres i bezsenność?

wróć do serwisu Księgowość 117 odpowiedzi w tym temacie

#101 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 14:53

Na bezsenność pomóc może naprawdę bardzo wiele rzeczy. ;)

#102 grabarz

grabarz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 17:40

Idź do lekarza i pogadaj z nim. On podpowie Ci najlepiej jak to możliwe.

Albowiem w świadomości nieuniknionego końca kryje się spokój, a w niewiedzy - nadzieja; niewiedzą zaś i nadzieją żyje człowiek.

#103 Adams34

Adams34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 marzec 2019 - 21:49

Ja aktualnie piję mieszankę ziołową na nerwice ojca sroki oraz testuje ashwagandhe. Co do skuteczności tego drugiego to nie jestem pewien ale zioła rozgrzewają i pomagają mi zasnąć.

#104 Ukulele

Ukulele

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:22

a czy testował ktos kiedyś Sugarept na cukrzyce?

#105 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:40

Na stres najlepiej znaleźć sobie hobby.

#106 nieula

nieula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 13:30

Może warto próbować psychoterapii online? Z tego co się orientuję, to na pewno Klinika Psychomedic oferuje tego typu rozwiązanie. Można bowiem porozmawiać z psychologiem nie wychodząc z domu czy też w przerwie w pracy. 

Ale czy to ma sens?... 

Na lepszy sen mi pomaga bieganie czy inna katywność fizyczna, zwłaszcza na świezym powietrzu. 

#107 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 02 maj 2019 - 19:52

Kava kava myślę, że może pomóc w takiej sytuacji. Poczytajcie sobie o niej tutaj https://kavasklep.com/kava_kava . Jest tam nie tylko sporo informacji na temat jej działania, ale również historii. Przede wszystkim jednak kava kava koi nerwy, odpręża i pomaga zasnąć. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. 

#108 Taylorka

Taylorka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 maj 2019 - 14:08

Może melisa zdała by w takim przypadku egzamin? Co sądzicie?

#109 marcinwasilewski

marcinwasilewski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 26 maj 2019 - 19:56

Moim zdaniem warto skorzystać z opinii eksperta. Wielu ekspertów alarmuje o tym że stres jest wszechobecny i warto znaleźć jakąś oazę aby odpocząć psychicznie. Na tej stronie być może znajdziesz większą i lepszą informację.

#110 RnB1808

RnB1808

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 27 maj 2019 - 08:01

ADAPTOGENY - uważam że lepszej formy wsparcia naszego organizmu w stanach większego napięcia nerwowego po prostu nie ma :)  są to nasi naturalni sprzymierzeńcy Pozdrawiam :) 

#111 hepina

hepina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 04 sierpień 2019 - 11:18

Odkąd pamiętam męczy mnie bezsenność. Kiedys uważałam że to normalne, po prostu tak mam i tyle. Zaczęło się od tego jak jeszcze jako dziecko miałam trudności z zasypianiem. Do tego w międzyczasie doszły nerwy, własnie stres, związane ze szkołą, rodziną itp.. Teraz w wieku ponad 20 lat nie potrafię sama zasnąć, muszę brać na wieczór uspokajające tabletki. Ale dzięki temu oraz terapii w PsychoCare w Warszawie wreszcie się wysypiam.

#112 IlonaSs

IlonaSs

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:16

na https://shapeandbody.eu/pl/ jest wiele fajnych preparatów naturalnych które ułatwią dbanie o organizm

ravestin na cholesterol

#113 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:44

może terapia? myślę, że warto znaleźć podłoże swojego silnego stresu. Polecam wroclaw-psychoterapia.com.pl

#114 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 19 sierpień 2019 - 07:17

Osobiście polecam zajrzeć na stronę http://sportdefiniti...ie-i-witalnosc/. Korzystam z tych suplementów i mój sen stał się o wiele spokojniejszy i co najważniejsze - przesypiam całą noc bezproblemowo + wstaję wypoczęty.

#115 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:03

Polecam zioła. Ale nie za pomocą palenia, bo palenie powoduje powstawanie dymu, ktory jest rakotwórczy ale za pomocą bezpieczniejszej metody. MIanowicie waporyzacji:

https://konopnysklep...pl/waporyzacja/

Dzięki temu mozna skorzystać ze wszystkich właściwości zdrowotnych, jednocześnie nie jest to takie szkodliwe jeśli chodzi o organizm.

Bardzo dobre działanie ma na przykład dziurawiec zwyczajny:

- substancje aktywne: flawonoidy, pochodne kwercetyny: hyperozyd, izokwercytryna i rutozyd
- stosowany jako naturalny antydepresant, łagodzi lęki i wahania nastroju
- ma właściwości uspokajające, pomaga w zasypianiu
- łagodzi infekcje, dzięki właściwościom antybakteryjnym i przeciwwirusowym

#116 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 11:57

Na początek należy zadbać o zdrowy sen. Rolę odgrywa czas bezpośrednio przed snem.

Naturalnie dobry materac, poduszka ( podpowiedź jaką wybrać w paru zdaniach  http://jejzdrowie.pl...aby-sie-wyspac/ , więcej pisze się o właściwych materacach niż poduszkach).

#117 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 13 listopad 2019 - 23:07

Często bezsenność ma związek ze snami czy też koszmarami, których doświadczamy w nocy. Wydaje nam się, że zwiastują coś złego i dlatego podświadomie obawiamy się zasnąć. Lepiej np. tutaj https://kobiecyswiat...ytnych-egipcjan/ sprawdzić sobie znacznie snów i rozwiać swoje wątpliwości. 

#118 Karmel

Karmel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 13:40

Zawsze chętnie korzystam z takich sprawdzonych usług. Liczę na jeszcze więcej tego typu rzeczy.

Gdy się chłop zapomni, co się często zdarza, to go zaraz baba wlecze do ołtarza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych