Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polska księgarnia w UK

księgarnia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 15:11

Szukam polskiej księgarni na terenie UK, może coś polecicie? Chodzi mi głównie o książki dla dzieci.

#2 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 16:33

Może przejrzyj sobie asortyment rewolucja.pl - to polska księgarnia, która działa na terenie UK. Mają dosyć duży wybór tytułów w bardzo przystępnych cenach i to nawet z kosztami wysyłki. W każdy piątek organizują też promocje na wybrany tytuł. Wiele osób poleca, więc warto ich sprawdzić.

#3 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 01:42

Jeszcze kilka lat temu był problem z dostępnością polskich książek w Wielkiej Byrtanii. Teraz jest kilka księgarnii, które mają w asortymencie literaturę w języku polskim, także nie trzeba przywozić kiążek z Polski. Warto czytać, tzreba robić to jak najwięcej, bo czytanie rozwija, ja bardzo lubię reportaże.

#4 agus123

agus123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 24 maj 2017 - 19:00

Ja czytam teraz ebooki, bardziej praktyczna opcja, chociaż mam sentyment do książek w wersji papierowej, całkiem sporo ich uzbierałam do tej pory.

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 11:39

Na eBayu warto sprawdzić ogłoszenia z polskimi książkami.

Always look on the bright side of life!

#6 piotrWie

piotrWie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 07:19

Zgadzam się z przedmówcą. eBay będzie najlepszym wyjściem z tej sytuacji.

#7 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 23:28

Może przejrzyj sobie asortyment rewolucja.pl - to polska księgarnia, która działa na terenie UK. Mają dosyć duży wybór tytułów w bardzo przystępnych cenach i to nawet z kosztami wysyłki. W każdy piątek organizują też promocje na wybrany tytuł. Wiele osób poleca, więc warto ich sprawdzić.

Księgarnie internetowe to dobra opcja, w UK powstaje coraz więcej firm, które sprzedają polskie książki, jest na nie popyt. Ja kupuję książki zazwyczaj w sieci, jest taniej, poza tym takie zakupy są wygodne.

#8 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 22:39

Jeszcze parę lat temu woziłem książki z PL do UK, teraz można bez problemu kupić polskie książki na miejscu, dużo ludzi przerzuciło się też na e-booki czy audiobooki, to wygodna opcja.

#9 marysia8383

marysia8383

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 00:03

Najważniejsze jest to, żeby sięgać po książki, wiele osób w ogóle nie czyta nic poza portalami w siec, gdzie bardzo trudno jest znaleźć wartościowe treści.

#10 marika1455

marika1455

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 12:05

to prawda.. chociaż książki też nie zawsze są wartościowe  :)

dobrze, że w UK są polskie księgarnie. ostatnio zamówiłam piękne książeczki dla chrześniaczki. wydawnictwo dwie siostry i zakamarki robi prawdziwe cuda. 

http://ksiegarniaint...a-9788365341044- nauka i zabawa  :)

#11 felicja86

felicja86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 20:53

Ja sobie postanowiłam, że od nowego roku będę czytać przynajmniej jedną książkę w miesiącu :)

#12 Guest_tereska6

Guest_tereska6
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 02:52

Też co roku sobie obecuje, że wygospodaruje więcej czasu na czytanie, różnie to wychodzi, ale warto mieć cel :) 

#13 Guest_dagus

Guest_dagus
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 20:54

Czytając książki zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, także ja polecam taką formę rozrywki, niezależnie od tego, ile mamy czasu w ciągu dnia. Obecnie w UK przebywa kilka milionów Polaków, tak więc nie ma się czemu dziwić, że powstają polskie sklepy, księgarnie, restauracje. Może nie do końca jesteśmy tam mile widziani, ale takie są fakty. Mam dużo znajomych, którzy przenieśli się tam z całą rodziną. 

#14 Guest_Dorota56

Guest_Dorota56
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 01:29

Dla mnie czytanie polskich książek, to jedyna możliwość obcowania z językiem, nie mam w Wielkiej Brytanii zbyt dużo znajomych z Polski, przeważnie są to obcokrajowcy, także ja się bardzo cieszę, że powstaje tyle polskich sklepów i księgarni.

#15 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 18:37

Ja od dziecka lubiłem czytać książki, teraz wolę zdecydowanie audibooki wygodniejsza forma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych