Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polska księgarnia w UK

księgarnia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 15:11

Szukam polskiej księgarni na terenie UK, może coś polecicie? Chodzi mi głównie o książki dla dzieci.

#2 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 16:33

Może przejrzyj sobie asortyment rewolucja.pl - to polska księgarnia, która działa na terenie UK. Mają dosyć duży wybór tytułów w bardzo przystępnych cenach i to nawet z kosztami wysyłki. W każdy piątek organizują też promocje na wybrany tytuł. Wiele osób poleca, więc warto ich sprawdzić.

#3 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 01:42

Jeszcze kilka lat temu był problem z dostępnością polskich książek w Wielkiej Byrtanii. Teraz jest kilka księgarnii, które mają w asortymencie literaturę w języku polskim, także nie trzeba przywozić kiążek z Polski. Warto czytać, tzreba robić to jak najwięcej, bo czytanie rozwija, ja bardzo lubię reportaże.

#4 agus123

agus123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 24 maj 2017 - 19:00

Ja czytam teraz ebooki, bardziej praktyczna opcja, chociaż mam sentyment do książek w wersji papierowej, całkiem sporo ich uzbierałam do tej pory.

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 11:39

Na eBayu warto sprawdzić ogłoszenia z polskimi książkami.

Always look on the bright side of life!

#6 piotrWie

piotrWie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 07:19

Zgadzam się z przedmówcą. eBay będzie najlepszym wyjściem z tej sytuacji.

#7 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 23:28

Może przejrzyj sobie asortyment rewolucja.pl - to polska księgarnia, która działa na terenie UK. Mają dosyć duży wybór tytułów w bardzo przystępnych cenach i to nawet z kosztami wysyłki. W każdy piątek organizują też promocje na wybrany tytuł. Wiele osób poleca, więc warto ich sprawdzić.

Księgarnie internetowe to dobra opcja, w UK powstaje coraz więcej firm, które sprzedają polskie książki, jest na nie popyt. Ja kupuję książki zazwyczaj w sieci, jest taniej, poza tym takie zakupy są wygodne.

#8 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 22:39

Jeszcze parę lat temu woziłem książki z PL do UK, teraz można bez problemu kupić polskie książki na miejscu, dużo ludzi przerzuciło się też na e-booki czy audiobooki, to wygodna opcja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy