Skocz do zawartości

Zdjęcie

http://taxxo.pl

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kreatywna_2016

Kreatywna_2016

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 14:15

Czy ktoś z Was słyszał już lub korzysta osobiście z takiego systemu? Zarejestrowałam się na taxxo.pl, ale jestem ciekawa Waszych opinii. Czy ktoś może się podzielić wrażeniami? 

#2 Guest_&

Guest_&
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 17:42

Nasze opinie to nasza sprawa i tobie nic do tego,a wrażenia to się szuka gdzie indziej.
A ty jak chcesz zarobić na reklamach to się trochę wysil,rusz mózgownicą o ile nie jest pusta, oj chyba jednak jest.
Daruj sobie ten nick bo nijak do bezmyślności nie pasuje

#3 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 12667 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 25 listopad 2016 - 22:50

jakże trafny komentarz, popieram smile.png   

#4 yolka

yolka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 16:28

prawdę powiedziawszy  reklama reklamą ale ja sama jestem bardzo zainteresowana usprawnieniem pracy w biurze  a wklepywanie comiesięczne faktur do systemu to nasza zmora na nic nie mamy czasu a jesteśmy tylko dwie w biurze i musimy ogarnąc prawie 80 firm. Bardzo temat nas interesuje  ale boję się że to zbyt piękne żeby było prawdziwe i fakturki same spływały do systemu ... proszę o opinie na temat digitalizacji i czy w małym biurze sprawdzi się ?

#5 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 08:44

Zachęcam zatem do skorzystania z bezpłatnej wersji testowej, można też wysłać formularz do Taxxo z zapytaniem. Czekamy na zgłoszenie!

#6 Guest_PWROC

Guest_PWROC
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 20:44

sam panel klienta jest ok, ale skanowanie faktu i odczyt przez OCR zostawia wiele do życzenia. Skuteczność odczytu ze skanu jest niestety niska. Brakuje też wersji mobilnej.

#7 TomaszS/N

TomaszS/N

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:06

Większość programów umożliwia eksport danych faktur do plików np XML, CSV, XLS... Dobrym rozwiązaniem jest dogadać się z klientem i jeśli ma możliwość eksportu to niech wysyła pliki do biura. Formatów jest dużo a programy księgowe nie mają możliwość obsługi wszystkich. Z pomocą przychodzi tu KT Konwerter Księgowy który konwertuje dane faktur na format zgodny z systemem księgowym. Import przekonwertowanego pliku i sprawa załatwiona. Nie trzeba nic wklepywać czy skanować. Obsługiwanych formatów jest naprawdę dużo także każdy znajdzie coś dla siebie.

#8 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 22:20

Wysoce niebezpieczne! Wysyłają spam z żądaniem zapłaty za fakturę!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych