Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

sprzedaż udziałów a podatek VAT


wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 11:55

Dzień dobry, nasza spółka, która jest spółką z ograniczoną działalnością (spółka z o.o.) zamierza sprzedać osobom fizycznym należące do niej udziały w innej spółce. Mam więc pytanie, czy od takiej transakcji sprzedaży udziałów trzeba zapłacić podatek VAT?



#2 vatis-ka

vatis-ka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 13:59

sprzedaż udziałów nie podlega pod vat

co podlega pod vat masz w art.5 ustawy vat





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych