Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

jak złożyć drugi raz pozew o rozwód

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 20:28

Witam! W czerwcu 2016r. sąd oddalił mój pozew rozwodowy za porozumieniem stron,ponieważ mąż zeznał,że jeszcze w marcu miał nadzieje na pogodzenie się.Oboje chcieliśmy rozwodu i oboje powiedzieliśmy,że się nie kochamy,ale sąd uznał,że mamy się dogadać,bo za mało czasu minęło od marca.Od tego momentusytuacja się jeszcze bardziej pogorszyła i chcę złożyć ponownie pozew.Tu moje pytanie jak to zrobić.Czy ma to być jakby od nowa pisany pozew tak jakby pierwszego nie było? Czy pisać od momentu tamtej rozprawy czerwcowej? 

#2 Joan19

Joan19

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 13:55

A może lepiej byłoby doradzić się jakiegoś sprawdzonego prawnika? Np. tutaj jest całkiem spoko adwokat Katowice rozwod :)

Niekiedy spotykamy ludzi zupełnie nam obcych,którymi zaczynamy się interesować od pierwszego wejrzenia,jakoś raptownie,znienacka,za nim choć słowem się do nich odezwiemy.

#3 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:21

W każdej chwili możesz złożyć pozew. Twój problem polega na tym że potrzebujesz kogoś wyszczekanego przed sądem, żeby się nie dać bujać. Jak jesteś z Krakowa to idź do adwokat Olgi Maciejewskiej.

#4 Leszkoo

Leszkoo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 styczeń 2017 - 14:06

Spokojnie możesz to rozwiązać razem z prawnikiem. Samodzielne pisanie pisma po raz drugi może być kłopotliwe, bo trzeba użyć już innych argumentów, nieco innej strategii, z tego co wiem NKR specjalizuje się w tego rodzaju działaniach, najlepiej będzie jak odezwiesz się drogą telefoniczną.

#5 AlaK

AlaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 13:52

Ja też sądzę, że najrozsądniej poradzić się kogoś, kto się na tym zna. Ja np.. ploecam http://kancelariasiwek.com

#6 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 14:02

Witam,

z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam również na mój blog, wzgl. do artykułów na Tymże Portalu.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych