Skocz do zawartości

Kursy

kurs księgowość rachunkowość

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 23:52

Witam smile.png

Chciałabym się poradziać osób bardziej doświadczonych w temacie księgowości niż ja smile.png

Mianowicie chodzi o to, że chciałabym w przyszłości iść w stronę księgowości.

Myślałam już nad jakimiś kursami, z chęcią podjęłabym jakiś nawet w przyszłym roku.

Obecnie jestem na 3 roku administracji i za bardzo nie wiem co robić po niej, czy iść na magisterke dalej w tym kierunku z tym że ze specjalnością bardziej finansową czy ja inny kierunek.

Rozpatruje też podjęcie zaocznie szkoły policealnej na kierunku rachunkowość, jakie macie o takich szkołach zdanie? Czy ktoś może uczęszczał do takiej szkoły i wie czy się opłaca iść?

I przede wszystkim jaki kurs księgowości wybrać? Patrzyłam już mniej więcej na kursy z Akademii Biznesu i ze Stowarzyszenia Księgowych. Słyszałam też, że nie ma sensu bawić się w jakieś krótkie i mało dające kursy. Które kursy byście polecali? Któryś z tych które wymieniłam czy może jakieś inne?

Bardzo proszę o jakieś wskazówki, rady i z góry bardzo za wszystko dziękuję smile.png

Pozdrawiam

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 10:50

Myślę, że to jak najbardziej fajna opcja ;)

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 16:47

Jeżeli chodzi o kursy zawodowe w zakresie rachunkowości to moge polecić Ci, abyś sprawdził ofertę szkoły Cosinus, ponieważ mają takie kierunki nauczania w szkole policealnej, ale równiez w formie kursów w zależnosci od zakresu wiedzy i kwalifikacji,  które Cie interesują. Nie będę tutaj już się rozpisywał, ponieważ na ich stronie internetowej znajdziesz wszystkie dokładne informacje jak to wygląda :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurs, księgowość, rachunkowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy