Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fundusze Unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102683 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 11:29

Pozyskanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej możliwe jest dzięki Unii Europejskiej. Dla wielu osób pragnących ową działalność rozpocząć sen z powiek spędza zawiłość procedur, niewiedza czy najważniejsze brak środków na taką działalność. Jak pozyskać fundusze unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Powrót do artykułu: Fundusze Unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej

#2 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 11:29

Witam, jestem młodą mamą zatrudnioną na umowę o pracę. Chciałabym rozwinąć skrzydła i otworzyć własny biznes. Na początku nie chce rezygnować z pracy a dopiero gdy zacznę zarabiać pieniądze na interesie pomyslę i zwolnieniu. Czy mam jakieś szanse na dofinansowanie ? Gdzie mogłabym się udać? wszystkie formy które znalazłam dotyczą jedynie osób bezrobotnych.

#3 Guest_Malwina

Guest_Malwina
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 16:24

Dzień Dobry, czy jeśli prowadzę działalność gospodarczą w innym państwie UE, mam prawo starać się o dotację w Polsce na rozpoczecie działalności gospodarczej?

#4 Guest_667889188

Guest_667889188
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 08:11

Czy istnieje możliwość cudzoziemcowi uzyskać dotację na otwarcie własnej działalności gospodarczej?

#5 Guest_zadowolony_przedsiebiorczy

Guest_zadowolony_przedsiebiorczy
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:46

Jak chcecie miec 100% pewnosci ze zdobedziecie dotacje to przeczytajcie sobie ta ksiazke. Tu gosciu na YT o niej mowi youtube.com/watch?v=HHjjqlItrhA Jako ze wyrwalem dosc grube pieniadze z unii na moja firemke dzis wiem ze to nic trudnego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych