Skocz do zawartości

Zdjęcie

Utrata polskiego prawa jazdy w Niemczech - co dalej robić ?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49266 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 12:09

Odebranie prawa jazdy na terenie Niemiec rodzi pewne problemy. Kara ma bowiem charakter bezterminowy i tylko w określonych warunkach można odzyskać uprawnienia do kierowania autem. Co trzeba zrobić?

Powrót do artykułu: Utrata polskiego prawa jazdy w Niemczech - co dalej robić ?

#2 Guest_zalamany

Guest_zalamany
  • Goście

Napisano 20 listopad 2016 - 12:09

a mialem 0.5 promila i prawo jazdy odebrane w polsce natomiast mieszkam w niemczech gdzie chcialem te uprawnienia odzyskać okazalo sie ze musze zrobic tu badanie mpu nic juz z tego nie rozumie to ile musi byc promili na mpu

#3 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 04 marzec 2018 - 15:02

Miałem jeden 1,3 w wydychanym, a siedziałem tylko w samochodzie pod domem za kierownica, bez kluczyków w stacyjce. I akurat sie zatrzymali obok mnie, i co ? zabrali prawko. 1,3 w wydychanym to juz mpu 2500 do 3000 e kary. Od 0.5 do 1.1 widelki masz na trzy miechy utraty prawka bez mpu. Wszystko zalezy od prokuratora. Miałem 0.5 w wydychanym?

#4 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 07:03

Takie małe pytanie jak prowadziłem pojazd w Niemczech po alkoholu miałem 1,6 pr i wiechakem na barierkę co mnie czeka jaki mandad w Niemczech. Czy będę mug w Polsce odebrać prawo jazdy

#5 Guest_kolosalny

Guest_kolosalny
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 13:02

Nie wolno prowadzić pojazdów pod wpływem alkoholu. Tak jak widzę niektórych moich znajomych którym najwyraźniej sprawa to przyjemność i jest to standard, najebać się i po jeździć troche, coś zniszczyć. Zabierać prawka i nie oddawać bo to tylko zagrożenie dla innych ludzi. Pozdrawiam serdecznie. Aaa i Damian szykuj się na co najmniej 1 rok zakazu prowadzenia pojazdów i okolo 3 tysięcy euro grzywny.

#6 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 10:32

Czy jeżeli miałem zakaz 9 msc jazdy po Niemczech za jazdę po pijanemu a zakaz skończył mi się w sierpniu 2108 mogę teraz normalnie jeździć po Niemczech

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych