Skocz do zawartości

Usługi księgowo-biurowe czy to się opłaca ?

wróć do serwisu Księgowość 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_bohho

Guest_bohho
  • Goście

Napisano 17 listopad 2020 - 21:23

Zdecydowanie opłaca się powierzyć księgowość profesjonalistom z biura rachunkowego, bo dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze i sporo czasu. W QualityDot kurier odbiera ode mnie wszystkie dokumenty w ustalonym terminie, a rozliczenia i raporty zawsze mam na czas, nigdy nie było żadnego fakapu.

#42 Guest_Bacha

Guest_Bacha
  • Goście

Napisano 30 listopad 2020 - 19:47

jak biuro rachunkowe polecam wrocławskie Super Księgi. U nas owocna , już długoletnia współpraca. Polecam

#43 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 01 styczeń 2021 - 22:18

Powiem Wam szczerze, że osobiście nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez pomocy dobrego biura księgowego, jak biurorachunkoweradom.com.pl . Przede wszystkim bowiem mogę tutaj liczyć na konkretne wsparcie przy prowadzenie pełnej księgowości. Fajną opcją jest także możliwość skorzystania z wirtualnego biura. Jednocześnie nie muszę obawiać się o terminowość, ani też profesjonalne podejście do klienta:).

#44 KarolinaPL

KarolinaPL

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 luty 2021 - 22:38

Wydaje mi się, że to najkorzystniejsze rozwiązanie. Ja prowadzę niewielką firmę i nie stać mnie na utrzymanie księgowej. Od samego początku swojej działalności współpracuję z biurem rachunkowym www.rachunkowosc-warszawa.eu. Zajmują się pełną księgowością oraz obsługą kadrowo-płacową mojej firmy. Swoje usługi wykonują rzetelnie i terminowo.

#45 Guest_Cezary

Guest_Cezary
  • Goście

Napisano 27 luty 2021 - 21:54

Ja korzystam z usług biura rachunkowego TAX SAFE i nie wyobrażam sobie zmienić je na inne. Polecam ich usługi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy