Skocz do zawartości

Wysyłka paczki za granice

wróć do serwisu Logistyka 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_bulletproof

Guest_bulletproof
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 10:18

Witam . Otóż z racji zbliżających się świąt , chciałbym wysłać do Szkocji , do mojej siostry paczke z prezentami.Aktualnie poszukuje firmy ,za pośrednictwem której wysyłka ta doszłaby szybko . zależałoby mi na tym by było to w max 5 dni roboczych . Natknąłem się na firme Euro-paka . Czy ktoś korzystał moze z tej firmy wysłając paczki za granicę ?  iz tego co widze , to nie trzeba tu zakłądać konta w systemie by móc nadac paczkę . Z góry dziękuje za odpowiedź

#2 marta37

marta37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 17:44

Spróbuj dogadać się z którymś z przewoźników, na pewno jest taka możliwość. Zajrzyj na http://eurobusy.pl - tam jest spora baza takich firm. Myślę, że to jest dobry sposób :) 

#3 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 19:05

Hej , ja korzystałam z firmy Euro-paka , jak wysyłałam paczke do Irlandii . tutaj jak nadasz paczkę , to przesyłka w Twoim przypadku do Szkocji powinna dojsć od 3-5 dni roboczych , bo taki jest mniej więcej przewidywany czas dostawy . Poza tym masz możliwość śledzenia przesyłki więc to tez jest okay wink.png ceny usług mega przystępne .

#4 Guest_Rudy

Guest_Rudy
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 19:14

korzystalel również z firmy Euro-Paka. Wysyłałem palete .Fajnie ,że firma cos takiego umożliwia . Poza tym jest tutaj usługa ”od drzwi do drzwi” czyli odbiór przesyłek przez kuriera we wszystkich dniach roboczych

#5 Guest_Semii

Guest_Semii
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 16:37

door to door? no to fakt - jest to dobra opcja. Fakt bardzo wygodna. Widać Euro-paka się stara dogodzic klientom!

#6 Guest_Kejka

Guest_Kejka
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 13:58

bardzo ciekawa opcja, a jaka wygodna. Widać że wychodzą na przeciw klientom - a to jest istotne!

#7 Guest_Rirri

Guest_Rirri
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 19:26

no wlasnie wydaje mi się to bardzo pomysłowe. Ale fakt z Euro-paka spokojnie można puścić paczuchę do UK i w 4 dni jest na miejscu! i to nawet przed świetami!

#8 Guest_Efika

Guest_Efika
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:27

no kurcze super ze jest taka możliwość - szybka przesyłka, widać ze wszystko w całości. moim zdaniem kurier na plus

#9 Guest_Jaclaw

Guest_Jaclaw
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 21:04

pierwszy raz słyszę o tej firmie ale wysłałam z nimi paczkę do Irlandii i doszła cała i szybko. 

#10 Guest_mowglii

Guest_mowglii
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 13:00

Ja wysyłam paczki do Niemiec z firmą Ryśbus. Przewożą osoby i paczki na linii Polska-Niemcy-Holandia-Belgia. Paczka zawsze jest na czas i w całości.

#11 Guest_Kimmi

Guest_Kimmi
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 07:40

no wlasnie z tego co wiem to Euro-paka przoduje w przewozie przesyłek na wyspy bryt. szybko i bez problemu. no i cenowo nie zwala z nóg!

#12 Guest_Tioo

Guest_Tioo
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 23:17

tak, też słyszałam o tej firmie dobrze. a że przymierzam się do wysyłki paczki za granicę do Irlandii to zastanawiam się czy nie skorzystać z tej firmy!

#13 Guest_Peken

Guest_Peken
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 16:30

śmiało - szybko dostarczają paczki, nienaruszone, bez problemu!

#14 rodeorio81

rodeorio81

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 30 marzec 2017 - 09:56

Spróbuj może https://allekurier.pl/ . Jeśli chodzi paczki zagraniczne to oferują własną usługę, która wg. mnie jest dość atrakcyjna cenowo

#15 Guest_smilka

Guest_smilka
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 12:47

Euro-paka jest sprawdzona i jak najbardziej ok! myślę ze to porządna firma która mnie ani razu nie zawiodła!

#16 Guest_Kamisa

Guest_Kamisa
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 12:34

no w sumie zasugerowałam się waszymi opiniami i szczerze mówiąc nie żałuję - paczka na czas z Euro-paką i cała...no i koszty nie takie wielkie!polecam

#17 Guest_Jadzka

Guest_Jadzka
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 18:59

no więc wysłałąm po raz pierwszy z Euro-paką przesyłke i bez problemu na czas dostsrczona!

#18 Guest_Soffi

Guest_Soffi
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 22:17

faktycznie, szybko i paczka w całości w nienaruszonym stanie! myśle ze warto zwracać uwagę na takie szczegóły, w szczególnosci jak delikatne rzeczy się wysyła! dla mnie Euro-paka to klasa nr 1

#19 Guest_Komma

Guest_Komma
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 21:54

ja jestem bardzo zadowolona z Euro-paki. Przesyłka na czas, nienaruszona. dla mnie super opcja!

#20 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 13:07

To chyba powinien być standard, że przesyłki są nienaruszone.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych