Skocz do zawartości

Wideorejestrator

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pacio

Guest_Pacio
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 22:02

Czy ktoś z Was posiada na wyposażeniu samochodu kamerkę?? Może jakiś model polecić lub odradzić z własnego doświadczenia.

#2 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 19:44

Ja mam od dłuższego czasu Xblitz P100. Jest nieduży i ma bardzo dobrą matrycę. Nagrywa czysto bez względu na porę i warunki. A to chyba najważniejsze. No i fajnie pasuje do wnętrza, bo akurat mam beżową tapicerkę, a kamerka jest w metalicznym brązie.

#3 Guest_wojciech

Guest_wojciech
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 23:10

a oprócz nagrywania ma jeszcze jakieś funkcje??

#4 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 18:02

Nawet całkiem sporo. Przede wszystkim WDR i dobre ISO oraz szeroki kąt soczewki. Startuje tuż po odpaleniu silnika, nagrywa w pętli, ma g-sensor więc jak wyczuje uderzenie lub wstrząs to zapisuje film (możesz sobie ustawić czułość, żeby nie zapisywał każdego filmu jak tylko wjedziesz w jakieś wyboje:). Ja też często korzystam z monitora parkingu. Często parkuje pod blokiem to ustawiam nagrywanie. Jest detekcja ruchu i no i ta soczewka szerokokątna o której Ci pisałem. Więc w razie czego wszystko złapie. Testowałem na zasilaniu awaryjnym bo bateria całej nocy raczej nie wytrzyma. Działa bez problemu. 

#5 profil

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 16:31

nawet na zasilaniu awaryjnym testowałeś? to solidne testy były robione powiem szczerze.

#6 Guest_Sebek

Guest_Sebek
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 19:49

ja mam marki vordon kupowany na ich stronie vordon.pl nie znałem wcześniej tej firmy ale zaryzykowałem bo cena byla kusząca i jest spoko, dobrze nagrywa, obraz bez zakłóceń i w nocy też jakość fajna

#7 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 30 maj 2017 - 23:17

Sporo tego jest najlepiej wejdź sobie w miejsce gdzie mają sprzęt wielu różnych producentów i porównaj wszystkie parametry osobiście mogę odesłać Cię do http://micros.com.pl...deorejestratory- bardzo duży wybór, a co istotne nie mają w ofercie tandety, którą często można spotkać wcale nie za takie małe pieniądze.

#8 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:56

Ze swojej strony mogę polecić Ci rejestrator Xblitz Night FULL HD, który nagrywa w HD, dzięki czemu odczytywanie numerów rejestracyjnych innych samochodów nie jest zbyt problematyczne. Jest również stosunkowo tani, gdyż jego koszt oscyluje w granicach 400 - 500 złotych...

#9 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:34

Mi znajomy polecał wideorejestratory ze sklepu https://www.sempler....deorejestratoryw przedziale 249-599 zł. Myślicie, że mogę kupić ten nieco tańszy czy lepiej dołożyć i zdecydować się na droższy? Czytałam, że dobry modelem jest wideorejestrator sjcam za 399 zł. To chyba właśnie na niego się zdecyduję...

#10 doker

doker

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 październik 2017 - 16:33

Ile waszym zdaniem trzeba dać za dobrej klasy wideorejestrator? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych