Skocz do zawartości

Wideorejestrator

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Pacio

Guest_Pacio
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 22:02

Czy ktoś z Was posiada na wyposażeniu samochodu kamerkę?? Może jakiś model polecić lub odradzić z własnego doświadczenia.

#2 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 19:44

Ja mam od dłuższego czasu Xblitz P100. Jest nieduży i ma bardzo dobrą matrycę. Nagrywa czysto bez względu na porę i warunki. A to chyba najważniejsze. No i fajnie pasuje do wnętrza, bo akurat mam beżową tapicerkę, a kamerka jest w metalicznym brązie.

#3 Guest_wojciech

Guest_wojciech
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 23:10

a oprócz nagrywania ma jeszcze jakieś funkcje??

#4 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 18:02

Nawet całkiem sporo. Przede wszystkim WDR i dobre ISO oraz szeroki kąt soczewki. Startuje tuż po odpaleniu silnika, nagrywa w pętli, ma g-sensor więc jak wyczuje uderzenie lub wstrząs to zapisuje film (możesz sobie ustawić czułość, żeby nie zapisywał każdego filmu jak tylko wjedziesz w jakieś wyboje:). Ja też często korzystam z monitora parkingu. Często parkuje pod blokiem to ustawiam nagrywanie. Jest detekcja ruchu i no i ta soczewka szerokokątna o której Ci pisałem. Więc w razie czego wszystko złapie. Testowałem na zasilaniu awaryjnym bo bateria całej nocy raczej nie wytrzyma. Działa bez problemu. 

#5 profil

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 16:31

nawet na zasilaniu awaryjnym testowałeś? to solidne testy były robione powiem szczerze.

#6 Guest_Sebek

Guest_Sebek
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 19:49

ja mam marki vordon kupowany na ich stronie vordon.pl nie znałem wcześniej tej firmy ale zaryzykowałem bo cena byla kusząca i jest spoko, dobrze nagrywa, obraz bez zakłóceń i w nocy też jakość fajna

#7 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 30 maj 2017 - 23:17

Sporo tego jest najlepiej wejdź sobie w miejsce gdzie mają sprzęt wielu różnych producentów i porównaj wszystkie parametry osobiście mogę odesłać Cię do http://micros.com.pl...deorejestratory- bardzo duży wybór, a co istotne nie mają w ofercie tandety, którą często można spotkać wcale nie za takie małe pieniądze.

#8 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 244 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:56

Ze swojej strony mogę polecić Ci rejestrator Xblitz Night FULL HD, który nagrywa w HD, dzięki czemu odczytywanie numerów rejestracyjnych innych samochodów nie jest zbyt problematyczne. Jest również stosunkowo tani, gdyż jego koszt oscyluje w granicach 400 - 500 złotych...

#9 lilu21

lilu21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 09:34

Mi znajomy polecał wideorejestratory ze sklepu https://www.sempler....deorejestratoryw przedziale 249-599 zł. Myślicie, że mogę kupić ten nieco tańszy czy lepiej dołożyć i zdecydować się na droższy? Czytałam, że dobry modelem jest wideorejestrator sjcam za 399 zł. To chyba właśnie na niego się zdecyduję...

#10 doker

doker

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 październik 2017 - 16:33

Ile waszym zdaniem trzeba dać za dobrej klasy wideorejestrator? 

#11 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 30 maj 2018 - 15:00

Wiesz co wiele zależy też czy szukasz urządzenia markowego czy stawiasz przede wszystkim na jakość podzespołów. Jeżeli ja mogę polecić Ci dobrej jakości sprzęt to na pewno będzie Monitor LCD, który zakłada się na lusterko w samochodzie. Dzięki czemu nie ogranicza Ci widoczności i dużo łatwiej jest kontrolować to co się nagrywa. Ma oczywiście dotykowy panel, a rozdzielczość wynosi 480x234px. Fajny sprzęt za nieduże pieniądze. Możesz go znaleźć m.in w ofercie sklepu JBPartner i trochę dokładniej na jego temat poczytać. 

#12 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 02 październik 2018 - 19:57

U nas mąż niedawno kupił nową i też od Xblitza, coraz lepsze kamerki robią. Damian kupił taką - https://xblitz.pl/pr...-xblitz-trust/świetnie nagrywa nie tylko obraz ale też dźwięk no i ma chyba najszerszy kąt widzenia z kamerek na rynku bo 170 stopni! No i filtr polaryzacyjny, który likwiduje odbicia - dzięki czemu obraz jest jeszcze dokładniejszy 

#13 Guest_Irek99

Guest_Irek99
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 22:47

Ja tez korzystam z kamerki od Xblitza. Robią dobry sprzęt w dobrej cenie więc warto zaufać tej firmie. Ja osobiście mam model p500 z jonizatorem powietrza. Ma też wygodne magnetyczne uchwyty dzięki którym łatwo się ją odczepia i montuje na nowo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych