Skocz do zawartości

Zdjęcie

Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie?

odkup odszkodowania dopłaty do odszkodowania zaniżone odszkodowanie

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Take Care

Take Care

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 18:16

Jeśli miałeś wypadek w ciągu ostatnich 3 lat i otrzymane odszkodowanie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące i nie masz też czasu lub ochoty kierować sprawy do sądu, 
czekać miesiącami na jej wynik... zgłoś się do nas, przeanalizujemy Twoją sprawę i zaproponujemy ile możemy Ci dopłacić.
Działamy na terenie całej Polski.
Wyślij nam swoją sprawę i sprawdź nas.
To nic nie kosztuje, a zyskać możesz dodatkowe pieniądze.
Więcej na stronie www.take-care.com.pl

otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? zgłoś się po dopłatę do szkody 

#2 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 543 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 22:47

Moim zdaniem najlepiej zgłosić się do firmy, która ma w tym doświadczenie i od lat jest na rynku. Na pewno świetnie się sprawdza Europejskie Centrum Odszkodowań. Poczytajcie sobie opinie o EuCO. Myślę, że warto.

#3 Guest_Tades

Guest_Tades
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 11:47

Mi w walce o odszkodowanie pomogła firma Advoco, do której się zgłosiłam, jak ubezpieczyciel chciał wypłacić niewielkie odszkodowanie po poważnym wypadku (trwały uszczerbek na zdrowiu). zajęli się sprawą, wygrali i od razu odszkodowanie było kilkanaście razy większe. Co jest też ważne, to że nie kantują, umowa jest bardzo przejrzysta, wszystko dokładnie omówione, w trakcie toku sprawy również informują na bieżaco. 

#4 milka973

milka973

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2017 - 08:27

Jeszcze jedną firmą która ma duże doświadczenie na rynku jest https://votum-sa.pl/...owanie-za-auto/. Nie miałem okazji skorzystać z ich usług, ale pomogli uzyskać mojemu koledze wysokie odszkodowanie. Sprawa trwała dość długo ale zakończyła się sukcesem.

#5 Guest_jolka

Guest_jolka
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2017 - 22:57

Tutaj a.kita@euco.pl macie adres mailowy bezpośrednio do agenta od odszkodowań z EuCO. Gość jest świetny!

#6 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 09:44

No właśnie chciałam napisać, że najlepiej to do euco się zwrócić

#7 MałgorzataAnna

MałgorzataAnna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 20:03

A ja polecam kancelarię prawną LexNord, w której zajmują się właśnie takimi sprawami. Mi bardzo pomogli, wiem, że osoby pracujące w tejże kancelarii są bardzo, bardzo skuteczne i właściwie nie boją się żadnej sprawy zgodnej z ich specjalizacjami. Obok tegoż wiem, iż specjalizują się też w innych sprawach (np. prawo bankowe, prawo cywilne). Można poczytać o tym, czym się zajmują na ich stronie internetowej http://www.lexnord.com/oferta/ 

#8 Guest_Dawid1981

Guest_Dawid1981
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:20

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#9 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 20:25

Mi kiedyś również chcieli "wcisnąć" zaniżone odszkodowanie jednak ja się nie zgodziłem i dochodziłem swoich praw z Kancelarią Odszkodowawczą Auxilia. Specjalizują się w tym temacie, więc na szczęście mogłem liczyć na doświadczonych specjalistów, którzy przyznali mi rację i przygotowali odpowiednie dokumenty. Ostatecznie udało nam się uzyskać kilkukrotnie wyższą kwotę. Warto, więc dochodzić swego!

#10 Guest_Darek12

Guest_Darek12
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 14:06

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#11 Altis Odszkodowania

Altis Odszkodowania

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 08:03

my również dopłacamy do odszkodowań , warto nas sprawdzić to nic nie kosztuje

Odkup odszkodowań OC/AC, skup odszkodowań komunikacyjnych

#12 Guest_Online Ekspert Polisa Plus

Guest_Online Ekspert Polisa Plus
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 07:32

Dzień dobry,

w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. W przypadku dopłat do odszkodowań OC do dopięcia formalności wymagamy jedynie kosztorysu szkody oraz decyzji o przyznaniu odszkodowania od ubezpieczyciela. W przypadku dopłaty do odszkodowania AC potrzebny będzie również skan lub kopia polisy AC.

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Z poważaniem,

Online Ekspert Polisa Plus

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odkup odszkodowania, dopłaty do odszkodowania, zaniżone odszkodowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych