Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak podnieść pozycję strony?

wróć do serwisu Księgowość 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 aremys

aremys

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 październik 2018 - 08:06

Ostatnio google cały czas zmienia swoje priorytety i jeżeli nie masz pojęcia o pozycjonowaniu łatwo można sobie zaszkodzić, warto zlecić takie działania firmie, która siedzi w tym cały czas i monitoruje te zmiany na bieżąco.  My korzystamy z usług firmy Gogler z Białegostoku i jesteśmy zawsze w pierwszej 15. 

Popieram ja na samym początku zleciłem pozycjonowanie i optymalizację firmie i po kilku miesiącach byłem w top 10. Znajomy sam próbował i tak namieszał że został zbanowany i musiał nową stronę zakładać. 

#42 Shu

Shu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 luty 2019 - 00:24

dlatego nie kombinuje się samemu jak się na tym nie zna. pozycjonowanie to nie taka prosta sprawa

#43 agenteucopl

agenteucopl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 13:37

Ja pozycjonuję samodzielnie. Pozdrawiam.

#44 Pozymarketer

Pozymarketer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 10:53

Na pozycję strony w wyszukiwarkach ma wpływ wiele czynników. Najlepiej będzie zwrócić się do profesjonalnej firmy. Możesz też próbować zająć się marketingiem internetowym samodzielnie, jednak nie jest to proste. W tym artykule - https://www.pozycjon...towy-a-seo-sem/ - jest opisane, jak złożona jest to dziedzina.

#45 kscc

kscc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 sierpień 2019 - 11:00

Najlepiej pozycjonować nie samodzielnie ale z firmą. Samodzielne pozycjonowanie zajmuje dosć dużo czasu oraz wykonując je źle możemy doprowadzić do tego,ze strona spadnie jak również że złapie bana.A wyjście z takiej trudnej sytuacji jest bardzo problematyczne oraz drogie.

Najlepiej złożyć zapytanie o pozycjonowanie do kilku firm. 

http://kscc.pl/

Service Congress Center Sp. z o.o. Sp. k
ul. Juliusza Lea 110/1
30-048 Kraków
NIP: 6772412378
tel.: +48 603 378 142
email: jakub@kscc.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych