Skocz do zawartości

- - - - -

Wypłata a l4

wypłata l4 wynagrodzenie chorobowe

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 13:02

Witam, złożyłam w fimie zwolnienie lekarskie l4 26 października które trwa do 24 listopada. Firma powyżej 20 osób.

Czy za część którą przepracowałam w danym miesiącu czyli do 26 października wynagrodzenie powinnam otrzymać do 10 dnia miesiąca tak jak to było zawsze czy będą wyliczać to juz razem ze zwolnieniem lekarskim?

Przeszukałam wszystko, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie,

z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 13:11

Witam, złożyłam w fimie zwolnienie lekarskie l4 26 października które trwa do 24 listopada. Firma powyżej 20 osób.

Czy za część którą przepracowałam w danym miesiącu czyli do 26 października wynagrodzenie powinnam otrzymać do 10 dnia miesiąca tak jak to było zawsze czy będą wyliczać to juz razem ze zwolnieniem lekarskim?

Przeszukałam wszystko, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie,

z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Płaca za 25 dni października + za 6 dni ( do 31 października włącznie) za zwolnienie lekarskie. To otrzymasz w dniu 10 listopada, a za dalsze dni zwolnienia i pensję za listopad otrzymasz 10 grudnia.

#3 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 13:13

Dziękuję bardzo za odpowiedźsmile.png

#4 Tamara.J

Tamara.J

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 styczeń 2017 - 13:07

Fajnie, że są ludzie, którzy potrafią jasno przedstawić odpowiedź na najbardziej zawiłe tematy. Ze względu na częste dolegliwości chorobowe, bywam na L4 i rzeczywiście, czasem nie potrafię obliczyć, czy dostaję właściwą kwotę za okres zwolnienia.

chwilówka- prywatny blog finansowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypłata, l4, wynagrodzenie, chorobowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy