Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak często robić przegląd samochodu?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49036 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 13:13

Jak często robić przegląd samochodu? Nie chodzi tu o wymagane badanie techniczne na stacji kontroli pojazdów. Pytanie brzmi, jak często dokonywać pogłębionej kontroli samochodu w warsztacie mechanicznym?

Powrót do artykułu: Jak często robić przegląd samochodu?

#2 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 13:13

Jeżeli chodzi o przeglądy pojazdów to ja osobiście jestem bardzo zadowolony z dotychczasowych kontroli w Speed Car. Do każdego przeglądu dostaję super prezent i w gratisie ozonowanie auta. :) Myślę, że warto jeździć na takie kontrole, przynajmniej jesteśmy pewni, że bezpiecznie poruszamy się po drodze.

#3 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 19:18

Przeglądy robi się w zależności od wieku samochodu. Im starsze tym częściej trzeba udać się do mechanika.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#4 Hopman

Hopman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 05 listopad 2016 - 13:25

Każdy kierowca powinien w stopniu podstawowym znać swój samochód i jak tylko coś zastuka coś zabuczy to powinien udać się do mechanika by to sprawdzić... takie moje skromne zdanie :P

Sklep z akcesoriami samochodowymi na wysyłkę w którym pracuję www.e-autosklep.pl

#5 Adaś22

Adaś22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 marzec 2017 - 20:14

No jak znasz swoje auto to wiesz gdy coś się dzieje, moim zdaniem warto robić te przeglądy jak najczęściej jeżeli autko ma już swoje lata, też nie każdy warsztat zajmie się nim odpowiednio. W poznaniu polecam wam Auto Centrum Baranowski zawsze wysoki standard roboty. Gdy coś się będzie działo  w przyszłości to od razu mówią żeby na to uważać. Zawsze się sprawdza ;)

#6 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 12:26

Moim  zdaniem przynajmniej raz w roku przegląda samochodu jest bardzo wskazany. Przy czym powinniśmy się zdecydować na taką opcję jednak znacznie częściej, jeżeli bierzemy pod uwagę samochodu dostawcze, np. chłodnie. Tutaj bowiem na pewno nie możemy sobie pozwolić np. na awarie drzwi, które mogą doprowadzić do zepsucia towaru. W związku z tym warto znać namiary na takie firmy jak http://alucar.org/us...zotermy-chlodni , gdzie czas oczekiwania na naprawdę nie jest duży, a co więcej możemy liczyć zawsze na fachową pomoc nie tylko w takim zakresie jak naprawa drzwi chłodni:)

#7 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 13:06

Warto robić regularne przeglądy, to nic nas nie zaskoczy. Ja od dawna lubię jeździć do  Green-Car http://www.green-car.com.pl/To podwarszawski Nadarzyn, niby nie koło mnie, ale to dobry warsztat z dobrym cennikiem, więc wolę podjechać dalej ale wiem, ze będzie wszystko porządnie zrobione.

#8 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 10 październik 2017 - 09:46

No najlepiej regularnie. Ja jednak wolę dmuchać na zimne i jak zaczynam słyszeć bądź czuć coś niepokojącego to od razu umawiam się na przegląd do HondaPlaza ponieważ na co dzień jeżdzę Hondą CR-V. Zawsze mogę liczyć u nich na dokładne sprawdzenie każdego elementu, więc nic przede mną się nie ukryje :)

#9 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 08:06

Tutaj muszę potwierdzić odpowiedź mojego poprzednika, jeżeli chodzi o serwis dla Hondy w Warszawie to zdecydowanie HondaPlaza jest dla mnie numerem jeden. Miła i kompetentna obsługa. dobre ceny jak na aso, a do tego przystępne terminy realizacji. 

#10 Guest_Janek34

Guest_Janek34
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 22:43

Ja robię przegląd raz do roku. Zazwyczaj jeżdżę do faben.pl i nie mam najmniejszych problemów przeglądem.

#11 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 08 maj 2018 - 19:41

Ja najwięcej informacji o samochodach zwykle znajduję na portalu http://www.autocacko...ingowa-wynajem/ tam zawsze jest wszystko przejrzyście opisane, tak że nie trzeba znać się na mechanice, by zrozumieć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych