Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sklepy z ubraniami. Jakie możecie polecić?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 95 odpowiedzi w tym temacie

#41 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 10:20

Ja jestem ogromną zwolenniczką zakupów internetowych ze względu na duży wybór nieszablonowych ubrań i dodatków. Jedną z najlepszych stron jakie znalazłam, to niewątpliwie http://bit.ly/2pBqMkc na której znajdziemy ofertę z pieniędzmi sukienkami na każdą okazję. Oprócz tego mamy do czynienia z wysoką jakością w atrakcyjnych cenach. Czego chcieć więcej?

#42 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 10 maj 2017 - 09:24

Z zagranicznych to polecam Wam Zaful. Na dostawę trochę się czeka, ale ceny mają super, no i można wyprzedzić modę, która u nas pojawia się zawsze kilka miesięcy później.

#43 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 12 maj 2017 - 09:13

Ja uwielbiam wszelakie sklepy z bielizną damską . Z internetowych najlepszy według mnie jest sklep kinga.com. Tam zawsze znajdę coś dla siebie :)

#44 Guest_sabinka22

Guest_sabinka22
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 14:23

Dobre stylizacje sprzedaje sklep Lejdi, ja się u nich ubieram w dużym stopniu i sobie chwalę. Ubrania dobrze uszyte, z lepszych gatunkowo materiałów z ciekawym designem często inspirowanym modą gwiazd. Ostatnio mi się zwłaszcza bardzo spodobały sukienki w stylu Vintage, na stronie www.lejdi.pl można przejrzeć zdjęcia i opisy. Ładnie to wygląda, świetnie się nosi i w sumie można ubrać na różne okazje, a nie tylko od święta.

#45 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 17 maj 2017 - 20:48

Polecam ten sklep mają tam dobre półbuty.

#46 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 29 maj 2017 - 10:57

W sumie trudno wskazać jeden sklep. Ja sama raczej nie kupuję w jednym. Zazwyczaj przeglądam za pośrednictwem Domodi ofertę wielu marek. Tutaj: http://domodi.pl/odz...izytowe-damskie znajdziecie przykładowo bluzki wizytowe. W pracy w biurze - obowiązkowe. Jest w czym wybierać - zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i wzory.

#47 barb30

barb30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 maj 2017 - 20:50

Ja na wiosnę kupowałam kurtkę mężowi w sklepie LU-MAN, to sklep online. Mieli bardzo duży wybór, jeśli chodzi właśnie o kurtki skórzane, tak więc udało mi się po długich poszukiwaniach odnaleźć odpowiedni model, jaki chciał mąż :)

#48 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 13:16

Jeśli interesuje Was bielizna to rewelacyjna jest bielizna damska w dużych rozmiarach na kinga.com.pl . Oczywiście mniejsze rozmiary tez mają :) Ja uwielbiam robić u nich zakupy.

#49 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 06:49

Ja akurat wolę bieliznę z Chantelle. A modne ciuchy zamawiam w sklepie Modbis, który poleciła mi koleżanka. Bardzo spodobała mi się ta narzutka z zamkami, która powinna być idealna na lato - stanowi świetną alternatywę dla kurtki.

pol_pm_Narzutka-z-zamkami-Adelajda-III-1

#50 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 07:46

Ja najbardziej lubię korzystać z Topsecret.pl Kiedyś fajne było jeszcze Reserved, ale niestety odkąd skończyły się promocje 30-40%, to niestety nie opłąca się kupować tam ubrań, bo są lipnej jakości.

#51 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 121 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 09:11

A poszukujesz czegoś konkretnego?
Popatrz tutaj https://ekskluzywna.pl/odziez moja luba często tam zamawia / widzę po paczkach jakie przychodzą hehe  ;)

#52 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 14:32

Ja na wiosnę kupowałam kurtkę mężowi w sklepie LU-MAN, to sklep online. Mieli bardzo duży wybór, jeśli chodzi właśnie o kurtki skórzane, tak więc udało mi się po długich poszukiwaniach odnaleźć odpowiedni model, jaki chciał mąż :)

No ładną i porządną kurtkę skórzaną to ciężko kupić, to fakt. Obczaję sobie ten sklep, bo też by mi się jakaś fajna ramoneska przydała :) 

#53 theter

theter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 13:02

za zalando są ciekawe rzeczy 

___________________________________________________________________________________________________________
powierzchnie magazynowe do wynajęcia 

#54 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:03

Moim zdaniem godna polecenia jest hurtownia odzieży Sosimply.pl . Jeśli ktoś stawia na modne ciuchy to tu takie zawsze znajdzie i to za niewielka kasę.

#55 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 17:08

Tutaj http://www.jeansdom....ie-levis-c.html jest ofercie świetna kurtka jeansowa Levis dla faceta. Oczywiście są tam też spodnie. Sklep jest wyjątkowy, bo ma tylko markowe rzeczy.Wszystko jest oryginalne i świetnie odszyte.

#56 Guest_issade

Guest_issade
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2017 - 14:49

Świetne dodatki metalowe do ubrań modne teraz ćwieki czy piny ale tez guziki, klamry itd. kupicie w Krawgors. Mają masę ozdobnych produktów, np. wpinka w kształcie piórka czy konika morskiego, urocze.

#57 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 07:30

Ja ostatnio byłam na zakupach w centrum handlowym i w sumie nic mi się nie podobało. Ale potem znalazłam ten poradnik: http://noy.pl/moda-n...dzacym-sezonie/ i ostatecznie zamówiłam kilka ciuszków w internecie. Były w posezonowej przecenie, więc bardzo się to opłacało.

#58 Erynie

Erynie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:04

Ja czasem lubię zaszaleć i kupić sobie coś bardzo modnego :) Najbardziej cieszą mnie nowe projekty ubrań Anny Krzyżanowskiej, która tworzy mistrzostwo jak dla mnie :) Ma bardzo elegancki i kobiece kolekcje.

#59 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 11:08

Warto sprawdzać różne oferty w internecie.

#60 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 13:57

Jeśli chodzi o odzież sportową to często zaglądam do sklepu 4F a niedawno upolowałem tam fajną kurtkę https://4f.com.pl/ku...lowe,283,0.htmlMają naprawdę świetną jakość ubrań i ciuchy przeznaczone do różnych sportow.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych