Skocz do zawartości

Wypożyczalnia aut we Wrocł

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Markus2

Guest_Markus2
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 21:38

Jakie możecie polecić wypożyczalnie w tym mieście? Potrzebnie pilny samochód na przyszły weekend.

#2 Guest_Remek12

Guest_Remek12
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 19:44

PANEK S.A. - Dobra wypożyczalnia, korzystałem kilkukrotnie, raz z OC sprawcy i parę razy normalnie. To dobra opcja dla wymagających jakości, a nie jedynie najniższych cen. Kilka razy wypożyczałem u nich Opla, Toyotę i raz BMW - w każdym wypadku zadbane i dobre technicznie samochody z wieloma dodatkami.

#3 Guest_Kamil Regulski

Guest_Kamil Regulski
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 22:45

Sensowna firma, potwierdzam, raz mi się zdarzyło z OC sprawcy u nich skorzystac i nie bylo problemow ze zwrotem.

#4 Guest_Adamiak

Guest_Adamiak
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 21:16

W Panku pożyczyłem samochód na święta w tym roku jak jechałem do rodziny. Zaskoczył mnie poziom obsługi klienta w firmie, a do tego samochody naprawdę niesamowitej klasy. Cenowo jak dla mnie w porządku, choć słyszałem, że wcale najtańsi nie są.

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2025 postów

Napisano 02 luty 2017 - 11:09

Kwestii mających znaczenie jest sporo. Przede wszystkim zerknijcie tutaj - gdansk-wynajem-aut.pl

Przeczytajcie teksty - uwagę trzeba zwracać na wiele spraw, tym bardziej że przecież podpisuje się umowę. Jeśli idziesz po auto do firmy mającej pozytywną opinię, to cudów w tej umowie spodziewać się nie trzeba, ale tak czy siak w każdym przypadku treść powinno się weryfikować.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 766 postów

Napisano 21 luty 2017 - 12:50

Mój znajomy korzystał z dobrej firmy z tego zakresu. Miał auto z wypożyczalni samochodów Wrocław przy ulicy Ulanowskiego . Dostał czysty, zadbany samochód, sam wybrał markę. A do tego płacił tylko 59 zł za dobę bez limitu kilometrów.

Always look on the bright side of life!

#7 szczeniak

szczeniak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2017 - 17:10

Też możesz sprawdzić na http://www.szukamuslugi.com/ może akurat znajdziesz tam to co Cię interesuje. Czasami warto zaglądać na takie strony bo można tam znaleźć ciekawe rzeczy i usługi. 

#8 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 08:40

Mogę tylko potwierdzić, że Panek to solidna i profesjonalna wypożyczalnia. Wypożyczałem u nich auto dwa razy i wszystko poszło sprawnie. Jak miałem jakieś wątpliwości, to mogłem je rozwiać na miejscu, wolę coś takiego niż stresować się później w drodze. Przy okazji chciałem podziękować forumowiczowi Luck24, który doradził mi firmę ubezpieczeniową Mtu24. Dotychczas miałem ubezpieczenie na auto w PZU, ale chciałem zmienić. Poszukałem w necie, poklikałem w kalkulatorze Mtu - https://www.mtu24.pl...RegisterS1.seam i składka wyszła naprawdę niska. Już rok korzystam z ich usług i się nie zawiodłem. Dzięki!

#9 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2017 - 08:17

Mój znajomy korzystał z dobrej firmy z tego zakresu. Miał auto z wypożyczalni samochodów Wrocław przy ulicy Ulanowskiego . Dostał czysty, zadbany samochód, sam wybrał markę. A do tego płacił tylko 59 zł za dobę bez limitu kilometrów.

Bardzo sensowna oferta :D 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#10 Guest_Matiasrr

Guest_Matiasrr
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 13:47

Dzięki za porównywarkę. Właśnie wczoraj zwróciłem samochód do Panek SA - bez problemu wszystko poszło, jak zwykle zresztą, kaucja zwrócona bez problemu, fajnie się ta firma rozwija, teraz rusza z Car Sharingiem w Warszawie, ciekawe jak to będzie wyglądało.

#11 Guest_Darek Terka

Guest_Darek Terka
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 12:44

Samochody w Panek są doskonałe. Można z tej wypożyczalni skorzystać również z OC sprawcy, co też na duży plus należy im zapisać moim zdaniem. 

#12 projektogrod

projektogrod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 22 styczeń 2018 - 09:00

może to i racja

http://www.drewbud24...e-strzechy.html

#13 Guest_Dariusz Kus

Guest_Dariusz Kus
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 11:52

Warto z Panek korzystać. Solidna marka jeżeli chodzi o nasze rodzime wypożyczalnie. To jak się rozwijają z roku na rok pokazuje, że mamy do czynienia z czymś niezwykle solidnym. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych