Skocz do zawartości

Jakie macie zasądzone alimenty na14-letnie dziecko

sprawy rodzinne

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Emi

Guest_Emi
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:36

Witam wszystkich na forum. Czeka mnie właśnie rozprawa w sądzie o podwyższenie alimentów na 14 letnią córkę. Teraz mam 500 zł zasądzone kilka lat temu. Zastanawiam się jak to wygląda w praktyce, jakie macie alimenty na 14-latka?

#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14661 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 28 październik 2016 - 12:55

A jakie to ma znaczenie jakie mają inni???

Trochę logiki w zadawaniu pytań......dobrze wiesz, ze wysokość alimentów to suma wszystkich okoliczności i uwarunkowań, nigdy dwie sytuacje nie są identyczne

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 10:25

Witam wszystkich na forum. Czeka mnie właśnie rozprawa w sądzie o podwyższenie alimentów na 14 letnią córkę. Teraz mam 500 zł zasądzone kilka lat temu. Zastanawiam się jak to wygląda w praktyce, jakie macie alimenty na 14-latka?

Alimentów nie przyznaje się według wieku dziecka, a według jego udokumentowanych potrzeb, możliwości finansowych i zarobkowych obojga rodziców, ich sytuacji życiowej.

#4 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 08:59

Ja mam 600 i jest to mało jak na potrzeby takiego dziecka.

#5 Guest_Zbigniew

Guest_Zbigniew
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 23:48

300 na 17latka. Zbyszek. dochod- 1.100.

#6 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 15:55

Mój mąż Ma Na 14letnią zdrowa córkę 1000 przy zarobkach 3500. Teraz zarabia 4500 była su.....a chce 1800 twierdząc że dziecko ma większe potrzeby niż miało. Twierdzi że na dentysta wydaje 300zł na miesiac a na paliwo aby ja na zajęcia i do szkoły wozić 500. Dziecko ma bilet miesięczny i zapie...la autobusem. Wyrok wygłosił Pan sędzia wiec Panowie. Nie wysilajcie się w sądach mówiąc to co wam dziecko opowiada,czyli zaprzecza wszystkiemu co mówi matka bo sądy jak ktoś chce płacić i ma z czego to wydoja z byłymi żonami do końca.

#7 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 15:56

Mój mąż Ma Na 14letnią zdrowa córkę 1000 przy zarobkach 3500. Teraz zarabia 4500 była su.....a chce 1800 twierdząc że dziecko ma większe potrzeby niż miało. Twierdzi że na dentysta wydaje 300zł na miesiac a na paliwo aby ja na zajęcia i do szkoły wozić 500. Dziecko ma bilet miesięczny i zapie...la autobusem. Wyrok wygłosił Pan sędzia wiec Panowie. Nie wysilajcie się w sądach mówiąc to co wam dziecko opowiada,czyli zaprzecza wszystkiemu co mówi matka bo sądy jak ktoś chce płacić i ma z czego to wydoja z byłymi żonami do końca.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprawy rodzinne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych