Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klienci pozywają zbiorowo PZU Życie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671392 postów

Napisano 26 październik 2016 - 16:48

Niezgodną z prawem definicję zawału serca zarzucają ubezpieczycielowi jego klienci i idą z pozwem zbiorowym do sądu – czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Powrót do artykułu: Klienci pozywają zbiorowo PZU Życie

#2 Guest_Grzegorz Buczkowski Gdańsk

Guest_Grzegorz Buczkowski Gdańsk
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 16:48

Witam w 2008 roku przebyłem zawał serca byłem ubezpieczony w PZU Zycie po wyjściu ze szpitala złożyłem wniosek o odszkodowanie i co odmówiono mi , dla czego ? bo ktoś mądry w PZU zrobił zapiski że trzeba spełnić warunki zawału to durne ale za to dostali karę prawie 4 mil. złotych , złożyliśmy zbiorowy pozew w kancelarii P. Poręmpskiego w Warszawie trwa to już kilka lat i cisza . Strona kancelarii zniknęła ze strony mimo to że zapewniano nas o wygranej sprawie , opłaciliśmy wszystko a jest nas sporo poszkodowanych około 2000 . PZU dalej milczy nie chce dalej wypłacić odszkodowania to jak mamy żyć w kraju prawa i sprawiedliwości , nie wieżę już o wypłacie tych pieniędzy bo w tym kraju chroni się złodziei i cwaniaków jakim jest PZU Życie . Mam domysły że kancelaria dogadała się z PZU a my figę . Może ktoś w końcu zainteresuje się i nam poszkodowanym pomoże pozdrawiam Grzegorz B. z Gdańska. mój nr fona 600242906

#3 Guest_poszkodowany

Guest_poszkodowany
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 17:59

Pozew zbiorowy Przeciwko PZU Życie z tytułu nie wypłaconych odszkodowań za zawał serca to kolejne wielkie oszustwo !!!!! Gdzie podziała się Kancelaria Adwokacka i Pan Patryk Porębski???  Poszkodowanych osób które przystąpiły do pozwu zbiorowego którego inicjatorem był Pan Patryk Porębski  było ok 2000 każda z tych osób  musiała wpłacić ok 500 zł tytułem kosztów sądowych, kolejne pieniądze wpłacane były tytułem zamieszczanych ogłoszeń w prasie  itp Niestety zarówno Kancelaria jak i sam adwokat Porębski zniknęli wraz z pieniędzmi zebranymi od osób które przystąpiły do tego pozwu a to bagatela tylko 1 000 000. Niezły biznes!!!!! Szukam więc osób które tak jak ja czują się oszukane po raz drugi. Pierwszy raz przez PZU  Życie  a drugi przez Pana Porębskiego Mój adres : zagroren@onet.pl 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych