Skocz do zawartości

Myjnia parowa z dojazdem do klienta

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Adamme

Guest_Adamme
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 11:12

Ktoś taki biznes prowadził w dużym mieście, jak Warszawa? Chciałbym właśnie taką usługę uruchomić jako dodatkową we własnym auto serwisie. Który sprzęt wybrać i czym się kierować podczas zakupu?

#2 Guest_Somerrbsy

Guest_Somerrbsy
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 21:32

Warszawa to akurat spore miasto i moim zdaniem jest to opłacalne, pod warunkiem, że masz i dobry sprzęt i wiedzę też, jak dokładnie czyścić.

#3 Guest_Dammpa

Guest_Dammpa
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 19:04

Warto zwracać uwagę na: osprzęt, wagę, zużycie paliwa, no i moc. Zerknij sobie np. na myjnię Fortador Pro S. To dwustanowiskowa myjnia, 16 bar mocy. Do mobilnych firm w sam raz.

#4 Guest_Adamme

Guest_Adamme
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 15:34

No właśnie jak rozmawiałem z jedną z osób, która prowadzi taką firmę, ale w innym mieście to mi poleciła fortadora właśnie. Też się zastanawiam nad nimi, ale muszę poznać lepiej te rodzaje myjni. 

#5 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 23:51

Tutaj http://opel24.com/ta...i-samochodowej/ jest ciekawy artykuł, który ukazuje tajemnice sukcesu myjni samochodowej. Warto sobie tam zerknąć, jeśli chcemy wejść w ten biznes. Dzięki temu można wiele zyskać.

#6 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 grudzień 2016 - 13:15

Co do sprzętu to warto właśnie wybrać myjkę Fortador. Taka myjka parowa, to nie tylko wysoka jakość i skuteczne działanie, ale również niskie spalanie. Jest to również idealny sprzęt mobilny, więc jeśli twoje usługi mają być z dojazdem do klienta to z pewnością takie rozwiązanie się sprawdzi. 

#7 Guest_Youlyx

Guest_Youlyx
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 23:08

Fortador najlepszy. Zwłaszcza ta nowa myjnia PRO S naprawdę ma dobre osiągi.

#8 Guest_MichałJ

Guest_MichałJ
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 13:16

Planuję zakup myjni. Znajomy ma Optime i jest bardzo zadowolony. Rzeczywiście skłaniałbym się ku tej myjni, zwłaszcza, że firma Greean steam, która ją sprzedaje, oferuje pomoc przy zdobyciu dotacji, sprawach marketingowych i inne. To napewno ułatwiłoby wystartowanie z własnym bienzsem. Poza tym Optima ma dobre spalanie i jest wiele dodatków do niej, końcówek itd. 

#9 Guest_Mateusz80

Guest_Mateusz80
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 21:57

I co, zakupiłeś tą optimę? Jestem ciekaw jak CI się ten biznes układa, bo ja już zajmuję się tymi myjniami już 5 lat i biznes kręci się tak samo dobrze, a może nawet i lepiej niż na początku. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych