Skocz do zawartości

Mam pytanie do rodziców

Poznań Poznań stomatolog Poznań dentysta

wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mam pytanie do rodziców

Guest_Mam pytanie do rodziców
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 12:16

Mam pytanie do rodziców. Gdzie chodzicie ze swoimi pociechami do stomatologa w Poznaniu? Już jestem po jednej nietrafionej wizycie na Jeżycach i niestety muszę poszukać kogoś innego. Gdzie mają do dzieci odpowiednie podejście? Mój syn się wyjątkowo stresuje dentystą;/

#2 Guest_wronka90

Guest_wronka90
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 15:25

Mam zaufanie do pani stomatolog z Chili Dent ( chillident.pl). Duża wiedza, pewna ręka, miła atmosfera. Jak zazwyczaj nie lubiłam chodzić do dentysty, tak teraz jestem regularnie. Robię przeglądy, jak tylko pojawia się choć najmniejszy ubytek to zaraz go wypełniamy. Polecam takie podejście, bo po prostu leczenie jest wtedy rzadsze a jeśli już jest jakiś ząb do zrobienia, to jest to prosty i szybki zabieg.

#3 kaere

kaere

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 23:00

Czy ktoś ma jakieś inne propozycje w tym temacie ? mam ten sam problem

#4 Hektorka

Hektorka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 grudzień 2017 - 12:11

Ja ze swoim dzieckiem chodzę do sprawdzonego stomatologa w Lublinie jest nim Aldent. Leczeniem mojej córki zajmuje się pani Małgorzata, dzięki niej nie mam problemów z kolejnymi wizytami.

#5 olo55

olo55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 18:40

Najlepiej mieć jednego stomatologa dla całej rodziny.

#6 kashotto

kashotto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 luty 2018 - 14:38

A ja polecam stososować u dzieci szczoteczki elektryczne lub soniczne. wtedy nie będzie Wam potrzebny dentysta i o szczędzicie sobie wielu zmartwień.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Poznań, Poznań stomatolog, Poznań dentysta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych