Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sala konferencyjna w Lublinie - co polecacie?

sala konferencyjna Lublin

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 24 październik 2016 - 15:09

Hej! Szukam jakiejś sali konferencyjnej z okolic Lublina. Zależy mi na wysokiej jakości obsłudze i na estetycznych i w miarę eleganckich wnętrzach. Kojarzycie może coś takiego?

#2 Sektor

Sektor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 25 październik 2016 - 08:16

a na ile mniej więcej osób ma ta sala być? To chyba taka kluczowa kwestia

#3 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 26 październik 2016 - 10:08

Wiesz co, dokładnie jeszcze nie wiem, ale na pewno około 100-150 osób więc potrzebne będzie coś większego. Fajnie żeby było też jakieś nowoczesne zaplecze konferencyjne, jakieś flipcharty, ekrany itp

#4 Pazer

Pazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 26 październik 2016 - 12:45

Mozesz sobie sprawdzic oferte hotelu inbetween http://www.inbetween-hotel.pl/biznes. Na pewno mają tam jakieś zaplecze konferecyjne i sala jest dość duża więc te 100-150 osób raczej pomieści. Oprócz hotelu jest tam też restauracja więc można zamówić ewentualnie jakieś posiłki dla gości

#5 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 27 październik 2016 - 07:03

A kojarzysz może jakie tam są ceny? Brzmi to wszystko bardzo fajnie ale nie chcielibyśmy też wydać na taką konferencję majątku

#6 Pazer

Pazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 28 październik 2016 - 10:35

Oj tego to ja niestety nie wiem. Najlepiej zadzwon i wypytaj o szczegoly. To pewnie zalezy od liczby gosci bo wedlug tego beda dobierac wielkosc sali 

#7 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 10:05

Ok, przedzwoniłem i już wszystko wiem. Mają tam w ogóle niezłe zaplecze. Jakieś mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie konferencyjne i estradowe, tłumaczenia symultaniczne. Fajna sprawa

#8 Pazer

Pazer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 10:35

To tego nawet nie wiedziałem ale cieszę sie w takim razie że Ci dobrze doradziłem 

#9 marta37

marta37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 14:33

Mogę polecić świetny, prestiżowy obiekt konferencyjny w Warszawie - Centrum MT Polska. Zresztą nie tylko konferencyjny - także targi, kongresy, sympozja są w nim organizowane. Polecam zajrzeć na stronę http://www.centrummtpolska.pl :)

#10 Guest_Benedyktyna

Guest_Benedyktyna
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 10:52

Osobą będącym dużo w podróżach służbowych a ceniących sobie wygodę oraz bardzo dobrą lokalizację noclegu polecam Hotel Diament w Zgierzu. Jest to również idealne miejsce na organizację konferencji czy spotkania biznesowego  Znajdują się tam dwie dobrze wyposażone sale które mogą pomieścić nawet do 300 osób. Polecam również z skorzystanie z przepysznego cateringu.
hotel-diament.com.pl

#11 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 21:09

Osobą będącym dużo w podróżach służbowych a ceniących sobie wygodę oraz bardzo dobrą lokalizację noclegu polecam Hotel Diament w Zgierzu. Jest to również idealne miejsce na organizację konferencji czy spotkania biznesowego  Znajdują się tam dwie dobrze wyposażone sale które mogą pomieścić nawet do 300 osób. Polecam również z skorzystanie z przepysznego cateringu.
hotel-diament.com.pl

Idealne miejsce. Polecam. Skorzystaliśmy z ich oferty. W Zajeździe serwują przepyszne jedzenie domowe. 

#12 ula13

ula13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 09:21

A koniecznie musi być Lublin?  Ja bym wybrała  Toruń i hotel http://www.hotelfilmar.pl/ 

Tu sale konferencyjne w układzie 3D, przestronne, dobrze urządzone, wyposażone. Na gości czekają eleganckie pokoje. Jest też parking przy hotelu. A w czasie przerwy można skorzystać no z jacuzzi czy sauny. No i oczywiście miasto jest warte zwiedzenia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sala konferencyjna, Lublin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych