Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kantor internetowy

kantor internetowy

wróć do serwisu Księgowość 135 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_AlexMi

Guest_AlexMi
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:57

Mój typ to zdecydowanie kantor internetowy (i nie tylko) Pomarańczarnia. Mnóstwo razy już z niego korzystałem. Liczy się dla mnie szybkość transakcji - ten kantor nigdy mnie nie zawiódł ;)

#122 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:17

Dla mnie najlepszy kantorem online jest pluskantor, wymieniam tam od dawna różne waluty i mają dobre kursy. Do tego obsługa jest pomocna w razie problemów, ważne dla mnie że są bezpieczni i niezawodni.

#123 Guest_Wilkołak

Guest_Wilkołak
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:05

Wydaje mi się właśnie, że ze względu na wygodę warto wybrać np. Cinkciarz.pl. Mają spoko kursy i fajną obsługę, przyzwyczaiłem się już tam wymieniać. 

#124 Guest_Maniek9889

Guest_Maniek9889
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:14

Korzystałem z różnych kantorów, ale Giełdawalut wypada najlepiej. Mógłbym wyliczać pozytywy, ale z tych najważniejszych dla mnie to- przemiła obsługa, czynna bodajże do 19, przelewy do 15 minut, konkurencyjne kursy no i co najważniejsze promocje. Wystarczy wykonać telefon i można się dogadać. Serio, polecam 

#125 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:16

Kantory walutowe dają jedną ciekawą możliwość. Można dzięki nim inwestować w waluty co w obecnych czasach jest bardzo opłacalne. Odsyłam do dobrego artykułu na jaki ostatnio natrafiłem
Znajduje się tutaj dobry temat o tym w co warto jest inwestować. Na peewno w obecnej sytuacji nie trzymałbym wszystkich pieniędzy w złotówce, która jest bardzo słabą walutą. Lepiej jest część oszczędności zaiwnestować w inne waluty. 

#126 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:42

Jak to działa? Trzeba podać swoje konto?

#127 Guest_Posen

Guest_Posen
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 11:14

Zakładasz konto np. na Cinkciarz.pl, a następnie musisz podpiąć pod nie swój rachunek bankowy, na który przelejesz wymienione pieniądze. Przy większych kwotach można sporo zaoszczędzić. 

#128 Erwina

Erwina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 09:02

Jak to działa? Trzeba podać swoje konto?

Dla wymiany walut pod konto klienta podpinasz swoje rachunki bankowe, zarówno walutowy jak i złotówkowy(dla kupna czy sprzedaży). Przy większych kwotach możesz negocjować kurs telefonicznie, tak jak jest to w przypadku Liderwalut.pl

#129 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 22:41

Jest taka firm Amronet, warto ich wziąć pod uwagę, jak szukacie kantoru internetowego. Na początku byłam nastawiona sceptycznie do takich rozwiązań, ale to naprawdę jest duża wygoda. Na stronie http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/można sobie sprawdzić informacje na temat tego kantoru, dostępne są też opinie klientów.

#130 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:56

Ja korzystam przede wszystkim z tych stacjonarnych.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#131 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:40

Ja też, jakoś te online do mnie nie przemawiają. Toż to pięć minut załatwiania a że mam sprawdzony kantor i to niedaleko mnie, to nie stanowi dla mnie problemu podejście tam. Sprawdza się od lat http://www.centkantor-opole.pl/Rzetelni i z dobrymi cenami.

#132 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:22

We Wrocławiu często zaglądam do kantoru http://www.centkantor.pl/. Teraz od jakiegoś czasu mają także możliwość wymiany online. Dużo walut i dobre stawki.

#133 mirell

mirell

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 01 październik 2019 - 17:05

Dla mnie Pluskantor jest ok, tam od dosyć dawna wymieniam walutę, dobre kursy, wszystko ząłatwiam online, szybko, sprawnie. Dla mnie ok

#134 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 611 postów

Napisano 08 październik 2019 - 08:30

a taki kantora działa na takich  samych zasadach co stacjonarny? Jest to jakoś tańsze?

#135 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 12:50

Ja osobiscie wymieniam tylko w Kantorze Ocean. Bardzo sprawnie przeprowadzaja transkacje caly panel jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, a co do cen to powiem szczerze ze sa w stanie przebic kazda oferte. 

#136 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 611 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 13:46

Ja jakoś nie mam przekonania do tych kantorów internetowych. Chyba jednak wolę iść do normalnego kantoru, jak kiedyś.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych