Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kantor internetowy

kantor internetowy

wróć do serwisu Księgowość 138 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_AlexMi

Guest_AlexMi
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 10:57

Mój typ to zdecydowanie kantor internetowy (i nie tylko) Pomarańczarnia. Mnóstwo razy już z niego korzystałem. Liczy się dla mnie szybkość transakcji - ten kantor nigdy mnie nie zawiódł ;)

#122 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 292 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:17

Dla mnie najlepszy kantorem online jest pluskantor, wymieniam tam od dawna różne waluty i mają dobre kursy. Do tego obsługa jest pomocna w razie problemów, ważne dla mnie że są bezpieczni i niezawodni.

#123 Guest_Wilkołak

Guest_Wilkołak
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:05

Wydaje mi się właśnie, że ze względu na wygodę warto wybrać np. Cinkciarz.pl. Mają spoko kursy i fajną obsługę, przyzwyczaiłem się już tam wymieniać. 

#124 Guest_Maniek9889

Guest_Maniek9889
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:14

Korzystałem z różnych kantorów, ale Giełdawalut wypada najlepiej. Mógłbym wyliczać pozytywy, ale z tych najważniejszych dla mnie to- przemiła obsługa, czynna bodajże do 19, przelewy do 15 minut, konkurencyjne kursy no i co najważniejsze promocje. Wystarczy wykonać telefon i można się dogadać. Serio, polecam 

#125 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:16

Kantory walutowe dają jedną ciekawą możliwość. Można dzięki nim inwestować w waluty co w obecnych czasach jest bardzo opłacalne. Odsyłam do dobrego artykułu na jaki ostatnio natrafiłem
Znajduje się tutaj dobry temat o tym w co warto jest inwestować. Na peewno w obecnej sytuacji nie trzymałbym wszystkich pieniędzy w złotówce, która jest bardzo słabą walutą. Lepiej jest część oszczędności zaiwnestować w inne waluty. 

#126 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:42

Jak to działa? Trzeba podać swoje konto?

#127 Guest_Posen

Guest_Posen
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 11:14

Zakładasz konto np. na Cinkciarz.pl, a następnie musisz podpiąć pod nie swój rachunek bankowy, na który przelejesz wymienione pieniądze. Przy większych kwotach można sporo zaoszczędzić. 

#128 Erwina

Erwina

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 09:02

Jak to działa? Trzeba podać swoje konto?

Dla wymiany walut pod konto klienta podpinasz swoje rachunki bankowe, zarówno walutowy jak i złotówkowy(dla kupna czy sprzedaży). Przy większych kwotach możesz negocjować kurs telefonicznie, tak jak jest to w przypadku Liderwalut.pl

#129 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 22:41

Jest taka firm Amronet, warto ich wziąć pod uwagę, jak szukacie kantoru internetowego. Na początku byłam nastawiona sceptycznie do takich rozwiązań, ale to naprawdę jest duża wygoda. Na stronie http://rankingkantorow.pl/amronet-pl/można sobie sprawdzić informacje na temat tego kantoru, dostępne są też opinie klientów.

#130 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:56

Ja korzystam przede wszystkim z tych stacjonarnych.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#131 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:40

Ja też, jakoś te online do mnie nie przemawiają. Toż to pięć minut załatwiania a że mam sprawdzony kantor i to niedaleko mnie, to nie stanowi dla mnie problemu podejście tam. Sprawdza się od lat http://www.centkantor-opole.pl/Rzetelni i z dobrymi cenami.

#132 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 14 wrzesień 2019 - 20:22

We Wrocławiu często zaglądam do kantoru http://www.centkantor.pl/. Teraz od jakiegoś czasu mają także możliwość wymiany online. Dużo walut i dobre stawki.

#133 mirell

mirell

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 01 październik 2019 - 17:05

Dla mnie Pluskantor jest ok, tam od dosyć dawna wymieniam walutę, dobre kursy, wszystko ząłatwiam online, szybko, sprawnie. Dla mnie ok

#134 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 695 postów

Napisano 08 październik 2019 - 08:30

a taki kantora działa na takich  samych zasadach co stacjonarny? Jest to jakoś tańsze?

#135 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 12:50

Ja osobiscie wymieniam tylko w Kantorze Ocean. Bardzo sprawnie przeprowadzaja transkacje caly panel jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, a co do cen to powiem szczerze ze sa w stanie przebic kazda oferte. 

#136 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 695 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 13:46

Ja jakoś nie mam przekonania do tych kantorów internetowych. Chyba jednak wolę iść do normalnego kantoru, jak kiedyś.

#137 Guest_KasiuuulkaLove

Guest_KasiuuulkaLove
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 09:29

Ja jakoś nie mam przekonania do tych kantorów internetowych. Chyba jednak wolę iść do normalnego kantoru, jak kiedyś.

hehe ja tez zawsze bylam taka sceptyczna ale moj wymienial kilka razy na internecie i niby wszystko sie zgadza, on w pomaranczarni bierze. My w Poznaniu mamy tez ten kantor fizycznie, ale w internecie też możesz sprawdzić. 

#138 Verrier

Verrier

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 15:23

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem. Wydaje mi się, że ma on rację. 

Natura ludzka polega na nieustannym wysiłku przekraczania granic zwierzęcości tkwiącej w człowieku.

#139 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 29 grudzień 2019 - 15:03

Sporo jest ostatnio tych kantorów internetowych i sam zastanawiam się który będzie najlepiej wybrać. Może ktoś z was będzie w stanie mi coś podpowiedzieć? Dzisiaj szukając jakiegoś znalazłem taki o nazwie Waluteo i chciałbym poznać wasze opinie na jego temat. Co możecie mi powiedzieć?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych