Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kantor internetowy

kantor internetowy

wróć do serwisu Księgowość 113 odpowiedzi w tym temacie

#101 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 09:32

Cena jest atrakcyjna?

#102 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 08:11

Zarówno na cinkciarzu jak i innym kantorze online zawsze cena kursu waluty jest dużo bardziej atrakcyjna niż w kantorze stacjonarnym czy w banku. Poszukaj sobie jakieś rankingi kursów walut i zobacz ile można zyskać na wymianie online. 

#103 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 12 lipiec 2018 - 11:19

Jeśli o mnie chodzi to ja wymieniam waluty na pluskantor.pl od dawna już bo są solidni i bezpieczni. No i przelewy zagraniczne w  EUR są tylko za 5zł, często z nich korzystam. I wystawiają fakturę VAT jeśli jest potrzeba co mi jako że mam firmę dużo pomaga.

#104 marysia8383

marysia8383

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 12:02

Dobrym kantorem internetowym jest też giełdawalut, od dawna u nich wymieniam bo jest wygodnie i polecam. I promocja oszczędzisz 80% prowizji przez pierwszy miesiąc wymiany walut którą teraz mają wygląda ciekawie, raczej skorzystam.

#105 mateusz198283

mateusz198283

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 07:39

Kantory internetowe są teraz bardzo opłacane, zazwyczaj mają lepszy kurs niż te stacjonarne. Na cinkciarzu masz teraz chyba najlepsze kursy.

#106 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 08:06

Kursy zarówno na Cinkciarzu jak i w innych kantorach są bardzo podobne, różnica to 1-2 grosze. Największą różnicę w kursie masz w kantorach stacjonarnych i bankach. Na Cinkciarzu masz jeszcze możliwość negocjowania ceny kursu przy większej kwocie. A do puki jakiejś kwoty nie przekroczysz to kurs automatycznie robi się korzystniejszy. 

#107 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 11:59

www.kantorekspert.pl jak dla mnie jest najlepszy. Bardzo dbają o klientów kursy super . Wymieniam od niedawna ale wiem, że to będzie długa współpraca

#108 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 14:38

Ja też polecam wymianę na www.kantorekspert.pl

#109 Travis

Travis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:40

Dokładnie tak jest, jak MG Zeta pisze. Im większą kwotę wymieniasz na Cinkciarzu, tym lepszy masz kurs. Dlatego warto korzystać z ich kalkulatora walutowego, żeby wszystko dokładnie sobie wyliczyć. 

#110 kamil_paciorek

kamil_paciorek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 15:31

Amro jest ok, ale dla mnie ważne jest bezpieczeństwo wymieniając 100k USD ie można przecież tego zrobić w kantorze który nie ma nadzoru albo kapitał zakładowy jest niski i niewiadomego pochodzenia. Dlatego ja polecam ten kantor

#111 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 13:51

Polecam sprawdzic na pluskantor, porownywałem kursy i robie to co jakis czas z róznych podanych przez was kantorów, pluskantor przebija praktycznie zawsze i ma najnższe kursy , ja korzystam biznesowo ale widze jak to wyglada tez dla indywidualnych

#112 Guest_miłosław

Guest_miłosław
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 17:43

a Giełde Walut znacie?  ( GieldaWalut. com ) świetna platforma, tam czy niewielka czy duża kwota to jest wygodnie i opłacalnie

#113 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2062 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:25

Waluteo ma zawsze spread poniżej grosza.

Kurs waluty jest niski, przelewy są całkowicie darmowe, a ogólnie warunki dobre i raczej pod tym względem nie ma się specjalnie nad czym zastanawiać. A jak wy na to patrzycie?

W sieci wygodnie wymienia się kasę, a poza tym jest po prostu bezpiecznie.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#114 Guest_benekk

Guest_benekk
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:24

Ja już jakis czas wymieniam w Pluskantor- taniej powiem szczerze, no i czas oszczędzam bo wszystko załatwiam online. Tym bardziej, że pracują 24na dobę i to 7dni w tygodniu. Tanio też przelewy zagraniczne zrobicie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych