Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kantor internetowy

kantor internetowy

wróć do serwisu Księgowość 134 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 22:09

Niedawno dopiero zacząłem wymieniać przez Internet. Wybrałem platformę Gieldawalut.com, której możliwości techniczne i ceny mile mnie zaskoczyły.

#42 Guest_renata

Guest_renata
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 22:38

Zdecydowałam się na zarejestrowanie w Pluskantor.pl i tak z perspektywy czasu sądzę,że jest to naprawdę dobry kantor internetowy. Takich kursów w życiu na mieście bym nie znalazła.

#43 Guest_alf.red

Guest_alf.red
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 20:46

Warto zweryfikować wyceny na Gieldawalut.com. Ostatnio tam EUR kupiłem najtaniej.

#44 Guest_jolka

Guest_jolka
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2017 - 19:07

To chyba nowa platforma ? bo nigdy wcześniej nie słyszałam o Gieldawalut.com. Kursy ma rzeczywiście atrakcyjne i wysoki rabat na początek

#45 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:23

ja nie mam zaufania do kantorów internetowych, zresztą te stacjonarne nie są wcale takie złe.

#46 Guest_industrial

Guest_industrial
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 21:58

Różnie bywa za stacjonarnymi. Mieszkam w małym mieście i tu są tylko 3 kantory, co do kursów to jakby zmowa cenowa i niezbyt przychylnie podchodzą do negocjacji. Dlatego wolę jednak w Pluskantor.pl przewalutować bezgotówkowo, wychodzi mi sporo taniej.

#47 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:02

zresztą wydaje mi się, że kantory internetowe to lepiej się sprawdzą w przypadku firm lub korporacji, aniżeli dla zwykłych ludzi.

#48 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 14:55

Kantory internetowe są idealne zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Sam korzystam z usług kantoru Gieldawalut.com, który jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodę, ponieważ możemy dokonywać transakcji nawet z aplikacji mobilnej.

#49 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 02 październik 2017 - 14:43

ja myślę, że taka opcja najlepiej sprawdzi się w przypadku firm albo korporacji ale nie w przypadku zwykłych ludzi.

#50 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 02 październik 2017 - 15:54

Zobaczcie sobie ten kantor - https://kantoronline.pl/. Mają dobre kursy. Na stronie jest informacja jak dokladnie wszystko przebiega, więc możecie poczytać i zorientować się co i jak.

#51 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 20:43

Warto porównać sobie kursy z tymi na Gieldawalut.com. Wątpię aby inna platforma czy kantor wyceniały lepiej. W razie czego też można kurs własny zadeklarować.

#52 iza.drozd

iza.drozd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 październik 2017 - 18:48

Jest sporo kantorów w internecie. Od siebie polecam Alior, korzystam i jestem zadowolona :)

#53 Guest_painkiller

Guest_painkiller
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 00:16

Jest ich na tyle dużo że wybrać trudno. Teraz wymieniam najczęściej przez Pluskantor.pl. Jeśli cały kantor utrzyma tak świetny poziom, a na to liczę to zostanę przy nim.

#54 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 30 październik 2017 - 09:57

ja tam wolę tradycyjne kantory bo mam do nich największe zaufanie i nie potrzebne mi takie fanaberie jak internetowe kantory.

#55 Guest_Janek4456

Guest_Janek4456
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 22:57

Moim zdaniem najlepszym kantorem na rynku jest gieldawalut.com która oferuje bardzo przyjemne kursy walutowe oraz bezpieczeństwo zapewniane dzięki m.in. weryfikacji sms. Dzięki temu nawet jeśli ktoś włamie nam się na konto, pieniądze będą i tak bezpieczne, ponieważ wszystko musi być przez nas zatwierdzone.

#56 Joanna380

Joanna380

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 13:26

ja polecam zerknąć na dobrykantorpl , korzystam od ponad roku bez najmniejszych problemów-tak spłacam kredyt.

Mają dosć często tzw wyprzedaże walut.

#57 Guest_Krzysiek34

Guest_Krzysiek34
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 23:14

Ze swojej strony mogę polecić Amronet, który jest bardzo solidnym i rzetelnym kantorem. Jego największymi zaletami są atrakcyjne kursy oraz niskie prowizje, dzięki czemu możemy sporo zyskać na transakcji.

#58 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 10:02

mnie się wydaje że takie kantory to sa zdecydowanie bardziej korzystne dla firm aniżeli dla zwykłych ludzi.

#59 Guest_Voltom

Guest_Voltom
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 21:58

Czy to na prywatne drobniejsze potrzeby czy brzy większej wymianie na firmę przewalutowanie jest po takim samym kursie, ale wiadomo że jak kasa do wymiany większa to i większa oszczędność. Niemniej jednak wymieniałem przez Pluskantor.pl gdy wybierałem się na urlop i odczułem różnicę na moją korzyść, podobała mi się też wygoda realizacji.

#60 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 12:40

ja się na kantorach internetowych nie znam i nie jestem w stanie niczego polecić.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych