Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kantor internetowy

kantor internetowy

wróć do serwisu Księgowość 35 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_pingu1979

Guest_pingu1979
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 21:08

Ja natrafiłam na serwis gieldawalut.com ostatnio. Ceny są okazyjne. Zakładając konto dostałam jeszcze rabat.

#22 Guest_longin

Guest_longin
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 19:57

Przynajmniej raz w miesiącu, gdy muszę dokonać płatności w EUR wymieniam na platformie Amronet. Z pełnym przekonaniem: warty zainteresowania kantor, polecam firmom, na każdy zagraniczny rachunek przelew trafi w szybkim czasie.

#23 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 02 czerwiec 2017 - 08:51

Ja ze swojej strony polecam skorzystać z oferty https://kantoronline.pl/. Szybka i bezpłatna rejestracja, korzystne kursy walut. Wiele dodatkowych opcji jak na przykład możliwość automatycznej spłaty rat kredytów walutowych. Wiele ciekawych rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. 

#24 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:11

Trzeba uważać z elektroniczną bankowością i kantorami - zwłaszcza dzisiaj, jak przestępcy często atakują takie miejsca.

#25 Guest_noteck

Guest_noteck
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 21:01

To oczywiste, masz rację. Dlatego trzeba sprawdzać jakie zabezpieczenia panelu transakcyjnego i naszych danych stosuje e-kantor. Myślę, że przez Amronet można bezpiecznie przewalutować, bo każdy klient ma osobny rachunek, są kody SMS, indywidualny tytuł przelewu (znany tylko klientowi) oraz szyfrowane łącze.

#26 Guest_Michałek

Guest_Michałek
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 17:11

Ja takiego nie znam ale mogę polecić Amronet.pl korzystam już jakiś czas i nie mam podstaw narzekać 

#27 jabba405

jabba405

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 19:55

Wiedza znajomych w tym temacie naprawdę może być nieoceniona :) Moim zdaniem warto z niej skorzystać :)

Tylko bankruci umysłowi prowadzą sprzeczki.

#28 Guest_jessal

Guest_jessal
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 21:48

Co prawda nie skorzystałam z wiedzy znajomych a rodziny, lecz dzięki takiej rekomendacji faktycznie wymieniam tanio walutę i szybko. Okazało się, że bratowa która spłaca kredyt w CHF już od dawna kupuje franka przez Amronet. Mnie natomiast tan kantor przydaje się gdy potrzebuję EUR.

#29 Guest_Bluelady

Guest_Bluelady
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 19:54

A ja sama znalazłam dobry kantor w necie:-) Nazywa się Pluskantor.pl. Porównałam kursy i stwierdziłam że warto. Nie dość że korzystnie to i naprawdę solidnie podchodzą do tematu finansów, sprawnie wszystko się odbywa, bezpieczne warunki.

#30 aleksandrace

aleksandrace

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 11:43

Na jakiej zasadzie działają kantory internetowe?

#31 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 13:54

Ja dość rzadko korzystam z kantorów internetowych, bo i tak jak przelewam pieniądze np. z Irlandii do Polski, to i tak korzystam ze stronki https://www.easysend...andii-do-polski, gdzie kasa przeliczana jest na podstawie korzystnego kursu. Jest to nieporównywalnie wygodne. ;)

#32 Guest_berkeng

Guest_berkeng
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 15:36

Polecam platformę wymiany walut, nazywa się Gieldawalut.com, wyjątkowo atrakcyjne stawki tam się pojawiają i 24 godziny na dobę można monitorować i wymieniać bardzo okazyjnie.

#33 Guest_karpatios

Guest_karpatios
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 23:07

Platformy są o tyle dobre, że można ustalić własny kurs i dokonać dzięki temu bardzo korzystnej wymiany. Polecam Amronet.pl bo mają pokaźną liczbę użytkowników więc przewalutowanie idzie sprawnie.

#34 Guest_Robt4

Guest_Robt4
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 14:32

Są i bardzo tanie kantory, nie muszę nawet myśleć nad wymianą po jakimś własnym kursie od kiedy mam konto w Pluskantor.pl. Stawki są na tyle korzystne, że bez wahania wymieniam i nie zaprzątam sobie niczym głowy.

#35 Guest_ostrowiak

Guest_ostrowiak
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 00:18

Na platformie Gieldawalut.com jest ta opcja, że można i po najlepszym dostępnym kursie przewalutować pieniądz- jak w kantorze. Wówczas nie trzeba rozmyślać nad swoją propozycją i wymiana jest szybka:)

#36 Guest_hanneys

Guest_hanneys
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:23

Ja i kilka osób z rodziny wymieniam na Amronet.pl jak trzeba. Od kilku lat już. Za każdym razem się sprawdza. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych