Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobry kantor internetowy

kantor internetowy

wróć do serwisu Księgowość 36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Inguaris

Inguaris

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2016 - 11:58

Znacie jakieś dobre kantory internetowe? Ja znam jeden kantorinternetowy.pl Nie dość, że kurs jest dobry, to jeszcze można zarobić na ich Programach. Naprawdę dobry kantor.

#2 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 861 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 październik 2016 - 13:29

Ja głównie zaglądam na https://ekantor.pl/. Według mnie dobry kurs, a do tego darmowe transakcje do wielu banków. Sprawdźcie, myślę, że i was może zainteresować dostępna tutaj oferta wymiany walut. 

#3 edmund50

edmund50

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 05 listopad 2016 - 18:14

obecnie najkorzystniej waluty wymienisz w http://kantorekspert.pl

sprawdź sobie kursy walut na ich stronie internetowej i porównaj z innymi dla mnie obecnie są bezkonkurencyjni jeśli chodzi o opłacalność wymiany, i szybkość realizacji każdego zlecenia.

Oszczędność na wymianie walut? Czy to możliwe? Który internetowy kantor oferuje najkorzystniejsze kursy walut w sieci? https://kantorekspert.pl/

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 12:31

Ja nie korzystam z kantorów internetowych, bo nie potrafię się do nich przekonać, ale może będę musiała spróbować.

#5 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 15:54

Jak przedmówca polecam KantorEkspert.pl. najlepsze kursy i realizacja przelewów.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 09:26

Ja nie znam tego kantoru. Wolę korzystać ze stacjonarnych.

Always look on the bright side of life!

#7 baron

baron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 11:28

Hej,ja myślę o skorzystaniu z tego kantoru http://www.trejdoo.com/ bardzo sprawny i bezpieczny,takie ma opinie. Wymiana bardzo szybka. Z polecenia więc myślę że godny zaufania, ja czuje ryzyko przy pierwszym razie wymiany online.Teraz nie wyobrażam sobie iść wymieniać stacjonarnie, zawsze się bałem że mnie okradną, a teraz pełen relaks. 

#8 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 09:56

Ja powiem Wam szczerze, że na pewno nie wróciłbym już do korzystania z kantorów stacjonarnych, zwłaszcza że w takich miejscach jak chociażby ergokantor.pl mamy nie tylko najkorzystniejszy przelicznik walut na rynku, ale co więcej cała transakcję wymiany możemy wygodnie przeprowadzić, bez wychodzenia z domu. Przy tym  nie ma tutaj żadnych wysokich opłat, co dodatkowo przemawia za takim rozwiązaniem. 

#9 magic992

magic992

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 09:40

Najlepiej samemu dokonać wyboru na podstawie rankingu kantorów online z 2016, oraz niezależnych opinii i recenzji :)

#10 Guest_Pikxi

Guest_Pikxi
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 15:19

Rankingi bardzo często się zmieniają, ja na stałe wymieniam w jednym e-kantorze, do którego mam przekonanie: Amronet. Platforma zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i pojawiają się w ofercie nowości oraz promocje. 

#11 Guest_b.bartolini

Guest_b.bartolini
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 21:56

Warto mieć zaufany kantor, szukanie w sieci nowości to też strata czasu, chyba że ktoś ma go zbyt dużo;) Amronet jest dość popularny od kilku lat , sam chętnie do nich zaglądam w razie potrzeby, nie zawiodłem się nigdy.

#12 Guest_adis1982

Guest_adis1982
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 21:26

Zauważyłem, że Amronet jest znany, dużo się o nim czyta w necie, więc spróbowałem jak działa. Niby podobnie do innych tego typu, jednak mile zaskoczyły mnie dodatkowe opcje i błyskawiczny przelew, który otrzymałem w dniu zlecenia. Daję plusa:)

#13 cemarkpl

cemarkpl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 luty 2017 - 21:29

Cinkciarz.pl jest jak najbardziej do przyjęcia. Kurs bardzo przyzwoity. Korzystam z niego bardzo często:)

#14 Guest_OlgierdD

Guest_OlgierdD
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 18:22

Prowadzę małe przedsiębiorstwo, ale dość często robię przelewy w obcej walucie. Korzystam ze strony centnet.pl Mają dobrze zabezpieczoną stronę, jak mi powiedział  mój informatyk. Strona jest łatwa w obsłudze, kalkulator również. Można sobie łatwo przeliczyć interesujące nas kwoty. 

#15 dominikqa13

dominikqa13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 luty 2017 - 19:35

U mnie kilku znajomych korzysta z https://ekantor.pl/kalkulator-walut/:) W dodatku właśnie dzięki przelicznikowi walut bardzo szybko można ogarnąć jaką kwotę potrzebujemy np na wakacje :)

#16 ankq

ankq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 luty 2017 - 21:46

Również szukam czegoś sprawdzonego i z opłatami na rozsądnym poziomie.

#17 Guest_kantoronlinepl

Guest_kantoronlinepl
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 09:41

Zapraszamy do www.kantoronline.pl wink.png

#18 eug

eug

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 09:29

Ja korzystam z usług https://www.kantory-plus.pl/, ponieważ są naprawdę rzetelną firmą. W żadnym wypadku nie powierzyłbym pieniędzy komuś, kto widnieje tylko wirtualnie i może po prostu zawinąć ogon z moimi pieniędzmi. Na szczęście ta firma posiada także sieć kantorów stacjonarnych, co sprawiło, że jej zaufałem, ponieważ niemożliwym dla oszusta byłoby utrzymać tyle placówek i nagle się zwinąć bez konsekwencji.

#19 Guest_Aufal

Guest_Aufal
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 20:46

Przekonałem się, że są e-kantory którym można dać wiarę, np. Amronet. Będzie już z 3 lata jak tam wymieniam od czasu do czasu.

#20 Guest_albert

Guest_albert
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 22:15

Pewnie nie jeden solidny kantor by się znalazło w necie, ale przyznam, że co do Amronet się nie mylisz. Sam korzystam z tej platformy i myślę, że nie będę musiał szukać innych, solidnie, szybko, dobre kursy- spełni wszystkie moje oczekiwania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kantor, internetowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych