Skocz do zawartości

Zdjęcie

Damska toaletka w mieszkaniu

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 21 październik 2016 - 05:13

Toaletka to jeden z ważniejszych elementów wystroju wnętrza większości kobiet. To przy toaletce robimy codzienny makijaż, a także wykonujemy inne kobiece rytuały. Z tego właśnie powodu, powinno być to miejsce nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

Powrót do artykułu: Damska toaletka w mieszkaniu

#2 Guest_Eddkka

Guest_Eddkka
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 05:13

toaletka to świetna i bardzo przydatna sprawa a zauważyłam, że wiele dziewczyn nawet jeżeli mogą pozwolić sobie na osobną sypialnię zapomina o tym elemencie, ja bez toaletki zupełnie nie wyobrażam sobie zarówno porannego makijażu jak i wieczornych rytuałów pielęgnacyjnych a ta którą znalazłam w italiastyle rzeczywiście jest pięknie zaprojektowana, wykonana i zwyczajnie cieszy oko więc miło przy niej usiąść i znaleźć chwilę na skoncentrowanie się tylko na sobie

#3 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 06:47

Chciałbym żonie zrobić taki prezent na walentynki. Jaką ciekawą toaletkę polecicie >? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#4 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 07:54

Wszystko zależy od tego jaki jest wystroj mieszkania. Toaletkę powinieneś dopasować do sypialni. Inną toaletkę postawisz w sypialni nowoczesnej, inną zupełnie w sypialni tradycyjnej.

Spory wybór jest w sklepach Black Red White i sugeruję właśnie tam się wybrać w poszukiwaniu.

W dobrej cenie jest na przykład ta toaletka:

http://www.brw.com.p...ka-natalia.html

Możesz osobno dokupić nadstawkę. Albo po prostu powiesić nad nią lustro. 

#5 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 566 postów

Napisano 06 luty 2019 - 08:42

Również jestem posiadaczką toaletki w sypialni. Pochwalę się nawet jakiej:

Toaletka-ALFA-3-LED-meblearkadius_pl-5-3

Zamawiałam przez internet, w tym sklepie:

https://meblearkadiu...dukty/toaletki/

W sklepach stacjonarnych również widziałam, ale były raczej klasyczne modele a sama chciałam nowoczesną. Tak aby pasowała do stylu we wnętrzu.

Toaletka jest wygodna, codziennie jej używam bo się przy niej maluję. Poza tym o dziwo często korzysta z niej również mój maż. Nierzadko widzę, jak się w niej ogląda. 

#6 AnTo

AnTo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 luty 2019 - 08:55

Również jestem posiadaczką toaletki w sypialni. Pochwalę się nawet jakiej:

Toaletka-ALFA-3-LED-meblearkadius_pl-5-3

Zamawiałam przez internet, w tym sklepie:

https://meblearkadiu...dukty/toaletki/

W sklepach stacjonarnych również widziałam, ale były raczej klasyczne modele a sama chciałam nowoczesną. Tak aby pasowała do stylu we wnętrzu.

Toaletka jest wygodna, codziennie jej używam bo się przy niej maluję. Poza tym o dziwo często korzysta z niej również mój maż. Nierzadko widzę, jak się w niej ogląda. 

YohOOOOOOOO! reklama poszła :P :P :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych