Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lepiej kupić czy wynajmować mieszkanie?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670988 postów

Napisano 18 październik 2016 - 14:18

Wiele młodych osób chcących się usamodzielnić staje przed dylematem – wynająć mieszkanie czy kupić na kredyt? Obie opcje mają zarówno swoje wady, jak i zalety.

Powrót do artykułu: Lepiej kupić czy wynajmować mieszkanie?

#2 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 14:18

Wolę wynajmować, czuję się swobodniej. Do tej pory często zmieniałam mieszkania, w obecnym akurat już mieszkam dość długo i na razie nie planuję przeprowadzki. Dobrze mi się mieszka, w bloku zarządzanym przez Kwaterę, wszystko na miejscu - chwilowo znalazłam swoje miejsce na Ziemi.

#3 Guest_Miko

Guest_Miko
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 08:27

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ostatnio czytałem o tym na zarzadzaj.com.pl i sam zacząłem sie zastanawiać co lepsze.

#4 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 10:32

Ja postawiłam na kupno. Kupiłam mieszkanie z inwestycji apartamentyrowy.pl i nie żałuję. Miejsce jest bajeczne, zwłaszcza jeśli ktoś marzy o tym, żeby mieszkać w miejscowości nad morzem i nie koniecznie w centrum zgiełku jeśli chodzi o turystów. Do mnie przede wszystkim przemówił argument z lat moich studiów kiedy płaciłam za wynajem mieszkania i nagle się ocknęłam, ile łącznie zainwestowałam pieniędzy w cudze cztery ściany za taką sumkę... to można spokojnie kupić swoje własne mieszkanie. A mieszkanie jak wiadomo to zawsze dobra inwestycja, nawet jak nie chce się tam żyć po jakimś czasie, bo wiadomo ludziom się zmieniają perspektywy na życie dość często - to można je wynająć i spokojnie zarabiać.

#5 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 10:45

nie ma jak darmowa reklama

#6 Guest_w876

Guest_w876
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 14:34

polecam zapoznać się z ofertą www.gwiazda.info :))))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych