Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozew o Rozwód

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 PodziemnyAK

PodziemnyAK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2016 - 14:15

Witam Serdecznie

Moim problem jest to że mam męża alkoholika , który jest bezrobotny a jego priorytetem jest on sam. Mamy Córkę która jest pełnoletnia ale nadal się uczy .. ze względu na brak pracy ze strony męża który nie ingeruję w życie dostane córki zdecydowałam się wyjechać i pracować za granicą prywatnie lecz bez umowy o pracę . Mąż w miedzy czasie zdradzał mnie na co mam dowody ( mimo tego z mojej strony prosiłam o rozwód za porozumieniem stron) natomiast on nie zgadza się i chce pieniądze które zarabiałam i dzięki którym zapewniałam normalne życie Córce. Chciałabym wiedzieć jakie może być zdanie Sądu w kwestii moich zarobków za granicą i jakie mam szanse na wygranie sprawy . Dodam tylko iż mieszkanie mamy wspólne i tak jak napisałam wyżej dla niego liczą się tylko pieniądze. Dodatkowo mam nagrania gdzie słychać jak zachowuje się w stosunku do Córki i groźby skierowane w Naszą stronę 

Dziękuje z całego serca za pomoc !

#2 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 15:11

Jezeli masz dowody to uważam ,ze absolutnie żadnego problemu nie powinno być . ale powiem szczerze ,ze współczuje sad.png ja tez przechodziłam przez rozwód , z tym , w moim przypadku mąż akurat pracował i nie by alkoholikiem , za to świetnie wychodziło mu zdradzanie mnie i okłamywanie na każdym kroku . Może weź jeszcze , idź do prawnika , jakiegoś dobrego adwokata . wręcz to jest wg mnie bardzo wskazane . A skąd jesteś ? jak z Warszawy to ja osobiście polecam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak . Kobieta ma świetne podejście do spraw i ludzi . A Tobie jeszcze raz współczuje sytuacji . Jakby nie było , rozwód jest bardzo przykrą rzeczą .

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 09:35

Chciałabym wiedzieć jakie może być zdanie Sądu w kwestii moich zarobków za granicą i jakie mam szanse na wygranie sprawy . 

Sądu w ogóle nie będą obchodziły Twoje zarobki zagraniczne i wcale nie musisz dzielić się tym, co zarobiłaś z mężem. Skąd takie bzdurne przypuszczenia? Jaki będzie miała finał sprawa sądowa, to raczej nie przewidzę, bo nie jestem wróżką. Każda sprawa rozwodowa w sądzie jest rozpatrywana indywidualnie, na podstawie dowodów, które obie strony dostarczą.

#4 Guest_BlackFriday

Guest_BlackFriday
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 18:25

zgadza sie , każda sprawa rozwodowa , jest rozpatrywana indywidualnie więc niewiadomo jak to będzie . Ale tak jak ktoś tu już pisał , jesli jesteś z warszawy bądx okolić , t na prawde godnym polecenia adwokatem jest magdalena grześkowiak . we wszytskim Ci pomoze . Poza tym bardzo rzeczowa osoba wink.png

#5 Eliza Pola

Eliza Pola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 17:01

;]

#6 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 07:18

Odnośnie rozwodu cywilnego, który, albo towarzyszy kościelnemu procesowi o nieważność małżeństwa, albo go wyprzedza zapraszam również na mój blog (rozwody-koscielne.eu lub uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl)

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#7 michal1982

michal1982

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 08 sierpień 2018 - 12:17

Jakbyś szukał dobrego adwokata który zajmie się tą sprawą to sprawdź http://kakr.pl

#8 Guest_Jungle

Guest_Jungle
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 14:12

Ja nie znam akurat tego pana. Natomiast znam panią mecenas Magdalenę Grześkowiak. Bardzo dobry adwokat. Specjalizuje się własnie w prawie rodzinnym. A wszystkie sprawy z jej udziałem kończyły sie powodzeniem z dla jej klientów ;)W tym równiez dla mnie. Dlatego polecam.

#9 boddekk

boddekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 14:17

Bardzo długo szukałem odpowiedniego prawnika do mojej sprawy rozwodowej. Sporo czasu zajęło mi przebrnięcie przez zawiłości forów polecających adwokatów. Po pierwsze - najważniejsza zasada w wyborze prawnika do rozwodu!!! Wybrać prawnika stricte rodzinnego!!! "Co jest od wszystkiego to jest do niczego" jak mówiła Pani z reklamy. No - to już mamy połowę sukcesu. Teraz konkretnie. Spotkałem się z kilkoma prawnikami stricte rodzinnymi, Adwokat rozwód. Z większości wypadków byłem dość zadowolony. W zasadzie tu mogę skończyć swoją recenzję - dlaczego? Bo czołówka prawników stricte rozwodowych jest ściśle określona i łatwo ich znaleźć.

#10 Gumiś

Gumiś

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 16:32

nie czekaj, skontaktuj się z prawnikiem. To są zbyt poważne sprawy, żeby sugerować się opiniami na forum... jeżeli na prawdę szukasz pomocy, to skontaktuj się z http://adwokat-dratwa.pl/ - on ma już nie jedną ciężką sprawę rozwodową za sobą. 

#11 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 07 maj 2019 - 11:50

Ja też bym się skonsultowała z prawnikiem. Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale osobiście mogę polecić kancelarię z Warszawy JST, mają dobrych fachowców z różnych dziedzin, m.in prawa rodzinnego więc warto się z nimi skontaktować. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych