Skocz do zawartości

narzędzia

wróć do serwisu Księgowość 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kimasa

Guest_kimasa
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 21:28

mój maż też taki garazowy maniak, kupiłam mu na avans.pl nową wkrętarkę z dwoma bateriami, że jak jedną łąduje to może na drugiej pracować no i dobrą moc ma. Są tam też fajne zestawy narzędzi,czy wiertarki, dla facetów takie prezenty są ok. 

#2 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 11:11

Ja bym poszukała czegoś w sklepach budowlanych typu castorama czy stukpuk, tam jest duży wybór narzędzi dobrej jakości.

#3 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:24

Amatorski i profesjonalny sprzęt oferuje INCOP, zwłaszcza poszukiwane

specjalistyczne nitonakrętki incop.pl/c13,nitonakretki .Sklep znany w branży z wysokiej jakości towaru.

#4 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:25

Im więcej narzędzi własnych tym mniej problemów z pożyczaniem.

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 07:38

Jak chce się narzędzie to zdecydowanie najlepiej jest postawić na pewne marki i jak najwyższą jakość. Jeżeli nie wie się, jakie narzędzia warto jest nabyć i mieć przy sobie i które narzędzia ręczne i elektronarzędzia są odpowiednie warto przeczytać https://tekstodajnia...re-musisz-znac/, gdzie taką listę można właśnie znaleźć i ci niezbyt obeznani powinni dać się radę.

#6 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 marzec 2017 - 08:23

No fajnie :) ja w obi kupiłem sprzęt :P 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#7 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 20:30

Ja mam za daleko do takich sklepów z narzędziami ,no i potem taki sprzęt trzeba przywieźć do domu a często nie bywa taki lekki.  Np takie frezy http://artykulytechn...y-skladane.htmlswoje ważą a w tym sklepie można zamówić co tylko potrzeba bo oferta jest spora. Z cenami też jest ok, a jakość jak najbardziej dobra. 

#8 wizawi

wizawi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 14:18

Ogarnij sobie jeszcze ofertę sklepu obi. Przecież w takich bardziej znanych sklepach możesz dostać więcej. Tu masz przykładowo ofertę https://www.obi.pl/e...rzynarki/c/1028 jest wygoda, że albo zamawiasz albo odbierasz w sklepie.

#9 Guest_kalinskyy

Guest_kalinskyy
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 20:36

Ludzie, jak już się kupuje narzędzia, to nie szukajmy czegokolwiek w marketach. Nie lepiej postawić na naprawdę sprawdzony sprzęt co nam będzie latami służył?Wiadomo trzeba coś wiecej zapłacić, ale coś za coś. Sprawdźcie sobie chociażby jak to wygląda na rg narzędzia i jaki mają sprzęt - sam tam kupuję 

#10 xavocado

xavocado

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 15:02

Super, dzięki za fajne informacje :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

Lubię pisać wiersze właśnie dlatego, że można w nich powiedzieć tak wiele prawdziwych rzeczy, które jako proza wcale nie są prawdziwe.

#11 Erynie

Erynie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 21:03

Mój mąż zawodowa zajmuje się obróbka drewna oraz stolarką i zamawia narzędzia rzeźbiarskie w sklepie Adriatech.pl . Bardzo sobie chwali ich jakość oraz trwałość. A ja zawsze wiem co ewentualnie mogę mu sprezentować ;)

#12 Guest_ludwita

Guest_ludwita
  • Goście

Napisano 01 październik 2017 - 20:49

Rg narzędzia - naprawde warto, świetny sklep, narzędzia od nich biją na głowę te z marketów, i jakością, i stosunkiem jakość/cena. Do tego promocji sporo, więc w cenie tych marketowych możemy kupić naprawdę dobry i porządny sprzęt, który nam po dwóch latach nie rozpadnie się w dłoniach 

#13 Guest_Michall70

Guest_Michall70
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 09:52

Jeśli potrzebuje też narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego to mogę polecić firmę p-aspi.pl. Dysponują bardzo dobrej jakości narzędziami w przystępnych cenach.

#14 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 31 październik 2017 - 10:33

Wszelkie narzędzia bez względu na ich konkretne przeznaczenie na pewno warto jest w odpowiedni sposób przechowywać. Warto jest zwrócić się w takiej sytuacji choćby do sklepu Magazynuj po magazynowe pojemniki z tworzywa, które pomogłyby we wprowadzeniu odpowiedniego porządku. Sam mam niewielki warsztat i mam w tym pewne doświadczenie. W sumie można również zainwestować w jakiś szafki itd.. Możliwości jest wiele.

"I understand. You found paradise in America, you had a good trade, you made a good living."

#15 Guest_gunbis

Guest_gunbis
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 23:43

ja kupuję zazwyczaj w rg narzędzia, mam wszystko w jednym miejscy. do tego mają sporo promocji, wiec zawsze się coś przyoszczędzi. jak do tej pory nie robili mi żadnych problemów tak naprawdę 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych