Skocz do zawartości

Zdjęcie

Meble z sieciówek?

46 odpowiedzi w tym temacie

#41 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 31 grudzień 2018 - 14:42

Meble z sieciówek są często lepszej jakości, więc tym bym się nie kierowała. Najlepiej obejrzeć meble i samej ocenić jakość wykonania. W Poznaniu w BlackArt powinni mieć odpowiednie meble, są świetnej jakości, bardzo eleganckie, nowoczesne.

#42 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:56

Z tą jakością różnie niestety bywa. Jak dla mnie nie ma to jak meble na wymiar. ;)

#43 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:03

Ile służyły wam takie meble?

#44 oskarr85

oskarr85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 styczeń 2019 - 15:46

Jeśli meble są z dobrej jakości materiałów, odpowiednio wykonane, to posłużą co najmniej kilkanaście lat. W sieci jest też spory wybór dobrej jakości mebli, ale warto wcześniej sprawdzić sklep, porządne meble są choćby na edinos.pl, pod https://www.edinos.pl/bialystok jest rabat dla osób z Białegostoku.

#45 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 19:02

Co do mebli to ja wam powiem że najczęściej zamawiam przez internet, wybór jest duży i ceny atrakcyjne. Ostatnie moje zakupy to meble do pokoju mojego syna, tutaj https://www.gama-skl...-dla-dzieci-142 znalazłam piękną aranżację i zamówiłam te meble. Są ładne, solidne, cieszę się z zakupu.

#46 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 15:26

Ne kupuję mebli w sieciowkach. Mam swoją sprawdzoną Kielecką Fabryke Mebli i uważam, że jak meble to na lata - nie bede kupował w sieciowkach czegoś co po dwóch latach bedzie sie nadawalo na smietnik. 

#47 fjonaa

fjonaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 05:31

najlepiej to generalnie zdecydować się na meble na wymiar , które będą idealnie pasowały do danego miejsca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych