Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Praca jako opiekunka w Niemczech

88 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_NinaOpiekunka

Guest_NinaOpiekunka
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 10:42

Ja z czystym sumienie mogę polecić firmę HilfeMed. Jest rzetelna i sprawdzona. Posiadają dobre oferty za atrakcyjną stawkę. Rekruturą na całym terenie Niemiec. Mają świetnych koordynatorów szczegółówo przedstawiają każde zlecenia jakie mają i można wybrać jakie najbardziej ci odpowiada, a jak nie to szukają dalej. Plusem jest właśnie to, iż dostosowują ją do własnych wymagań jakie się ma. Jednym słowem Polecam!

#82 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 15:13

Współpracuję z agencją promedica, jestem zadowolona z pracy. Zawsze mogę liczyć na pomoc koordynatorki, sztella jest ok, rodzina podopiecznego również. 

#83 Guest_Danuta123

Guest_Danuta123
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 16:04

Cześć, a na jakich warunkach przeważnie wyjeżdżacie? 

Ciekawa jestem jak to u Was wygląda. 

#84 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 19:46

Ja wyjeżdżam i współpracuje od kilku lat z firma Serana, jestem zadowolona ze współpracy, zarobków i kontaktu z biurem, szczerze polecam. Grażyna 56

#85 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 12:38

Polecam sprawdzić oferty pracy agencji Humanus.

Organizują  wyjazdy do Niemiec, pełne zaangażowanie i uczciwość.

#86 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 815 postów

Napisano 01 sierpień 2020 - 23:43

Sporo różnych ofert pracy za granicą znajdziecie tutaj https://fachpraca.pl...aca-za-granica/ . Trzeba zaglądać na portale, gdzie jest pracodawcy zamieszczają różne propozycje, aby wybrać taką, która będzie nam odpowiadała pod każdym względem - również ekonomicznym. 

#87 TosikAntosik

TosikAntosik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 sierpień 2020 - 13:30

Ja korzystam z usług firmy Konik https://pracadlaopiekunek24.pl/ i mogę ją polecić, wszystko jest ok. Praca jest zawsze legalna, to Centrum Językowe oferuje zawsze umowy zlecenie z ubezpieczeniem polskim, bądź niemieckim. Koszt podróży jest zawsze zwracany, a jeśli chodzi o wynagrodzenie to są to fajne pieniądze. 

#88 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 13 wrzesień 2020 - 15:21

Ja także od kilku lat pracuję jako opiekunka w Niemczech. Uważam, że nadal wato tu przyjechać. Polskę odwiedzam co 2-3 miesiące. Najczęściej korzystam z usług transportowych firmy www.kraft-bus.com.pl, ponieważ bardzo nie lubię latać samolotami. Przyjazd do rodzinnego miasta zajmuje mi zaledwie kilka godzin. Na ten moment nie planuję powrotu na stałe.

#89 indila

indila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 23 lipiec 2021 - 22:10

Znam osoby które opiekują się w Niemczech osobami starszymi od lat i są z takiej pracy bardzo zadowoleni. Przyjazdy do Polski są możliwe, nawet jeśli ma się tu rodzinę to można taką pracę pogodzić, Niemcy to w końcu nasi sąsiedzi, nie jest tak daleko jakby się mogło wydawać. A jak dobrą pracę jako opiekunka znaleźć? Polecam zajrzeć na stronę https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ta agencja jest naprawdę godna polecenia i jeśli chcecie bez obaw wyjechać, mieć zapewnioną pracę na miejscu i wsparcie to będzie to możliwe z ich pomocą. Mają duże doświadczenie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych