Skocz do zawartości

Krem nawilżający, idzie ochłodzenie

wróć do serwisu Księgowość 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:50

Sama miałam problem z pielęgnacją cery bo jestem posiadaczką cery naczynkowej. A osoby z taka skóra powinny szczegolnie duza uwagę przylożyc do jej pielęgnacji.... Na stronie jest opisane w jaki sposob warto jest dbać o taką skorę:

https://www.pollenae...bac-o-nia-zima/

W pielęgnacji dobrze jest postawić na na delikatność, żel do oczyszczania powinien być delikatny, bez wysuszających składników jak latem.. Zwróćcie również uwagę, czy w składzie kosmetyku występuje D-Panthenol, który działa kojąco na podrażnione miejsca. Krem na dzień powinien z kolei zawierać komponenty natłuszczające np. masło Shea – stworzy to na skórze twarzy dodatkową powłokę lipidową, która zapobiegnie nadmiernej utracie wody, to z kolei poprawi jej elastyczność i zdolność do pracy naczyń krwionośnych.

Sama stawiam o tej porze roku głównie na dermokosmetyki. 

#22 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:53

dobry pomysł ale czy faktycznie na mrozy dobry jest krem nawilżający? stawiałabym na tłusty

#23 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:14

Ja też stawiałabym na tłusty, nawilżający może powodować pękanie naczynek na mrozie. W razie poważnych problemów warto wybrać się do dermatologa.

#24 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 22:06

Dla skóry wymagającej nawilżenia mogę polecić z własnego doświadczenia krem Relipidum od AVA. Bardzo dobrze się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną.

#25 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 24 maj 2019 - 09:34

Aktualnie używam tego kremu https://www.doz.pl/a...arganowy_100_mlładnie nawilża, szybko się wchłania, super pod makijaż

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych