Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysły na prezent z okazji parapetówki

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102482 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 20:18

Co kupić na parapetówkę? Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno gadżetów i ozdób do domu. Warto, by było to coś, co długo posłuży domownikom i będzie ciekawym akcentem dekoracyjnym w ich nowym mieszkaniu. Przedstawiamy Wam pomysły na upominki na parapetówkę.

Powrót do artykułu: Pomysły na prezent z okazji parapetówki

#2 Guest_olaa322

Guest_olaa322
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 20:18

gadżety są super, sama chcialabym coś takiego dostać, a zawsze kwiaty mi przynoszą albo merci ;p sama kupuję w TakaPaka takie rzeczy, nigdy się nie sparzyłam

#3 Guest_michalinka

Guest_michalinka
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 07:57

Może gra która zintegruje wszytskich gości na konsoleigry.pl sa fajne gry nawet takie co nadają sie do grania na imprezach. Wiem bo często tam kupuje i zawsze cos fajnego znajduję! do tego obowiazkowo jakieś alko i naparwde dobzre się sparwdza.

#4 Guest_hyhy

Guest_hyhy
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 08:34

Tu sa fajne perznety na parapetówkę! Można pójść tematycznie np.wybrać star wars dystryktzero.pl/centrum-prezentowe.html, ja ostatnio bardzi fajny kubek znalazłam też tu dystryktzero.pl/kubek-z-pokrywka-star-wars-mug-r2-d2.html kupiłam moim znajomym. bardzo im sie ten pomysł spodobał, zwłąscza ze przyda sie w kuchni !

#5 Guest_aska

Guest_aska
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 09:41

Fajną opcją jest np. wybranie zdjęcia właścicieli mieszkania i zmówiena foto puzli, foto-kodak.pl/Gadzety_z_Twoim_zdjeciem.html tutaj mozna zmaówic, jest to fajny i oryginalny prezent. No i dużo frajdy ejst przy ukłądaniu!

#6 Guest_nomi

Guest_nomi
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 11:28

większość osob przychodzi jednak z czyms do kuchni ale fajnie coś kupić może coś do domu cosd o wnętrza,np. zegar na scianę powiesz sobie np. w pzredpokoju albo w saloniel , fajny tutaj znalazłam, artisfera.pl/zegar-barwy-ziemi-re cznie-malowany-p-30.html jest taki fajny pasuje do każdego wnetrza. ociepla go dodatkowo.Sama bym chciała taki dostać!

#7 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 621 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 12:30

Zegar to dobry pomysł, albo chociaż budzik.

#8 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 17:04

Na parapetówkę wypada dać jakiś drobiazg, najlepiej do mieszkania. Czyli jakiś dodatek najlepiej ;) Duży wybór oryginalnych dodatków i dekoracji do mieszkania jest na stronie Homlando.com., między innymi bardzo ciekawe zegary oraz ramki do zdjęć. Polecam się zapoznać ;) 

#9 maryśka

maryśka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 22:44

Co powiecie na koc ręcznie robiony? Sama taki dostałam jakiś czas temu. Dosłownie małe arcydzieło. Takich rzeczy samemu się nie kupuje, ale chyba każdy chciałby taki mieć. Zaraz przypomniały mi się czasy jak za dziecka jeździłam do babci. Jak tylko zrobiło sie chłodniej to czekałam kiedy będę mogła użyć tego koca. Jak dla mnie niesamowity prezent.

#10 oliwia999

oliwia999

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 15 maj 2018 - 09:55

Zgadzam się, najlepsze w prezencie na nowe mieszkanie są akcesoria do domu, bo w końcu przydają się każdemu. Ja ostatnio znajomym w prezencie na parapetówkę kupiłam pojemnik na lód: https://www.galerial...e-czarny,p10130 Wygląda bardzo elegancko, świetnie się prezentuje na stole i w sumie to mógłby być nawet ozdobą. Ale sprawdza się również świetnie, zarówno utrzymuje temperaturę już zmrożonych kostek, jak i mrozi kolejne. Widzę, że bardzo często z niego korzystają, szczególnie podczas letnich upałów ;)

#11 Guest_betka

Guest_betka
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 15:13

Moim zdaniem rośliny są dobrym pomysłem. Nie mam czasu biegać po kwiaciarniach więc zamówiłam na poczcie kwiatowej kompozycję z kwiatów doniczkowych na parapetówkę do znajomych. Widziałam że inni kupowali gofrownice, tostery itp a gospodarze praktycznie codziennie jadają na mieście więc ciekawe co z tym zrobią.

#12 karina87

karina87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 12:53

Ważne, żeby kupić coś, co się przyda gospodarzowi :) I to niekoniecznie typowo do nowego lokum. Ja na przykład kupiłam ostatnio mojemu przyjacielowi kosmetyki samochodowe https://autonablask....tywne-pre-wash/. Ucieszył się i to bardzo! :) Czasami zwyczajnie ktoś już ma mieszkanko wyposażone i warto mu kupić coś, na co być może teraz nie może sobie pozwolić, a co bardzo mu się przyda :)

#13 RobertMazur

RobertMazur

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 17:51

ja proponuję jakieś rękodzieło sklep można znaleźć tam bardzo fajne rzeczy ,które ładnie wyglądają i bardzo często są przydatne :D

#14 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 22 październik 2018 - 11:01

Kolega robi parapetówkę, nie mam pomysłu co mogę mu dać. Mama mówi, że może zegar.. przeglądnęłam kilka tutaj https://fabrykaform.pl/zegary-scienneco sądzicie? To dobry pomysł? Jakie macie u siebie w domu? Zbliża się weekend i musiałabym się pośpieszyć z decyzją.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych