Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Rezygnacja z kursu w "The Point"

rezygnacja thepoint szkołajęzykowa

21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Jan Kowal

Guest_Jan Kowal
  • Goście

Napisano 12 maj 2021 - 18:26

Nie dajcie się nabrać na te super obietnice ,że można sobie umawiać spotkania kiedy się chce i z kim chce. Po pierwsze to trzeba wybrać termin który odbiega często o 2 tygodnie a jak już znajdziemy termin to godziny są dostępne wtedy kiedy dzieci mają lekcje albo późno wieczorem. Zadania głównie rozwiązuje się samemu ,a jak potrzebna jest pomoc to pani na umówionej lekcji mówi że ona nie będzie rozwiązywać zadań z uczniem za każdym razem bo ma za dużo uczniów i nie ma tyle czasu ,więc trzeba umawiać się tylko jak jest duży problem. Moje dziecko nie nauczyło się kompletnie nic albo prawie nic. Za 3000zł na rok to lekcje powinny być co najmniej kilka razy w tygodniu i to bezpośrednio z nauczycielem. Pan który pięknie opisywał i zachwalał szkołę the point jest zwykłym handlowcem który sprzeda wszystko żeby mieć zysk. Piszcie o tym na facebooku na ich profilu bo nic się nie zmieni z tymi oszustami.#22 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 13 maj 2021 - 15:54

Z daleka od nich!!!
Socjotechnika pozyskiwania naiwnych level master, niezrywalna umowa w oparciu o bankowy kredyt, nt. poziomu lektorów nie warto nawet wspominać.
"Swoboda" w wybieraniu terminów konsultacji to mit - dostajesz kilka do wyboru i musisz się przystosować.
To typowa, bardzo profesjonalnie skonstruowana i porządnie naoliwiona maszynka do zarabiania konkretnych pieniędzy na naiwnych.
Ostatnio zrobili się na tyle bezczelni, że wykorzystują szkoły podstawowe, organizując jakieś pseudokonkursy, mające na celu tylko i wyłącznie pozyskanie danych osobowych potencjalnych "klientów".
Potem wydzwaniają do rodziców uczniów i organizują z nimi manipulujące spotkania na Skype.
Daliśmy się nabrać.
Dobrze, że znajomy prawnik pomógł w kilkanaście dni po podpisaniu umowy, w ostatniej chwili na jej wypowiedzenie.
Jesteśmy stratni tylko za "lekcję pokazową".Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rezygnacja, thepoint, szkołajęzykowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych